999 rezultate për

rudina

Kërcënoi Rudina Magjistarin, ja çfarë ka vendosur gjykata për fatin e Vjolës Gjykata e Tiranës tashmë ka përfunduar gjykimin ndaj një 37-vjeçareje të akuzuar për “përndjekjen” e moderatores së njoh
Rudina Xhunga i del në mbrojtje bashkëshortit: Agron Tufa na kërcënoi me prerje gjuhe (FOTO LAJM) Duket i ashpër debati që ka nisur mes shkrimtarit Agron Tufa dhe ish-zv.ministrit të Mbrojtjes, Dritan Hila. Ishte ky i
Rrëfimi i "Jozefina Topallit": Si i humba 35 kg dhe hoqa dorë nga rakia që pija me xhaxhain Rudina Dembaçaj ra në syrin e të gjithëve për rolin e saj si “Jozefina Topalli”. Ditën e sotme në studio përballë ga
Ja surpriza e Jozefina Topallit në "Luftën e Nuseve" (FOTO LAJM) Episodi i dytë i këtij sezoni të ri të “Lufta e Nuseve”, që transmetohet në ekranin e Televizionit Klan vuri përballë tr
Nëna rrëfen tmerrin: S’ma varrosin foshnjën se nuk kam lekë (VIDEO) Rudina Hoxha, një 37 vjeçare po përjeton ditët më të vështira të jetës. Para 5 ditësh ajo ka humbur në rrethana misterio
Kjo është "fryma" e Rudina Magjistarit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka publikuar në rrjete sociale dy fotografi shumë të bukura. Në këto foto ajo
Protesta e Partisë Demokratike, vajza e Azem Hajdarit “krah për krah” me Bashën në shesh Partia Demokratike dhe gjithë subjektet e tjera politike që mbështesin kauzën e PD-së janë mbledhur ditën e djeshme në o
Vajza e Azem Hajdarit: Krenari për mua të kandidoj për PD në Tropojë Vajza e Azem Hajdarit, Rudina në një intervistë në “Debatin në Chanel One” deklaroi për herë të dytë datishmërinë e saj
Vajza e Azem Hajdarit rikthehet në gjurmët e babait, a do të jetë në listën e PD-së për deputete? Vetëm pak ditë më parë, Kryetari i PD-së Lulzim Basha përmëndi një mbiemër të dëgjuar e shumë të dashur për gjithë shqip
Rudina Magjistari i çudit të gjithë: Ku i bie Liqeni i Thatë në Tiranë? (VIDEO) Prezantuesja e njohur e ekranit shqiptar, Rudina Magjistari ka surprizuar me deklaratën gjatë emisionit të saj, kur të f
Stefi Prifti mërzitet me këtë pyetje të Rudinës, ja si ia ndërpret intervistën (VIDEO) Rudina Magjistari ditën e djeshme kishte të ftuar në programin e saj të pasdites, këngëtarin e njohur dhe mjaft të dashu
Burri i Rudina Xhungës i përgjigjet Braçes: Është komplet legen edhe kur leh nuk duhet marrë seriozisht! Dritan Hila bashkëshorti i gazetares Rudina Xhungës ka reaguar ndaj komenteve që Erion Brace i bëri ditën e sotme bashk
I kritikoi veshjen, Erjon Braçe e quan Rudina Xhungën pisanjose (FOTO LAJM) Deputeti socialist Erjon Braçe i ka kushtuar sot një status me mjaft akuza gazetarëve Rudina Xhunga dhe Ccim Peka, pas p
U kritikua për temën +18 në emision, Rudina Magjistari: Ja si është e vërteta (FOTO LAJM) Dy ditë më parë emisioni pasdite në Tv Klan “Me Rudinën” solli jo pak reagime negative mbi temën. Fatktikisht e cil
Rudina Magjistari në kohën kur prezantonte Festivalin e Këngës në 1991 (VIDEO) Videoja e mësipërme na kthen pas në Festivalin e Këngës së lehtë të vitit 1991, në kohën kur moderatorja e njohur Rudina
Anxhela Peristeri nxjerr gjoksin tek "Rudina", moderatorja nuk e le pa komentuar (VIDEO) Kengetarja e njohur Anxhela Peristeri ishte e ftuar dje ne emisionin “Rudina’ ne Tv Klan dhe ka zbuluar nje recete te as
Eni Çobani del "blof" në intervistën e Rudina Magjistrit, ja si u zbulua "gënjeshtra" (VIDEO) Eni Çobani, avokatja e njohur për publikun shqiptare falë rubrikës ‘Shihemi në gjyq’, ka qenë e ftuar në emisionin e Rud
Aktorja shqiptare sjell në jetë fëmijën e parë (FOTO LAJM) Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembeçaj, ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo
Mariza Ikonomi ka xhaxha Françesk Radin? Ja gafa që bëri Rudina Magjistari (VIDEO) Nëse mendoni se Mariza Ikonomi e ka xhaxha Françesk Radin, këtu gaboheni. Por një gafë të tillë e ka bërë gjatë transmet
DËSHMIA/ Ish kryegjyqtari i Gjirokastrës mohon njohjen me Rudinën (FOTO LAJM) Ish kryegjyqtari i Gjirokastrës, Guximtar Boçi, në dëshminë që ka dhënë sot para prokurorëve ka mohuar që të ketë njohje
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}