999 rezultate për

rrugore

Policia Rrugore në aksion: Kapen mat 179 shoferë në Tiranë Vazhdojnë kontrollet e policisë rrugore për të ndëshkuar shkelësit dhe për të parandaluar aksidentet. Sipas një njof
58-vjeçari lë me gojë hapur policët: Mes autostradës me sens të kundërt (VIDEO) Policia Rrugore është mobilizuar në terren për të kapur dhe ndëshkuar shkelësit e rregullave rrugorë. Por ndërkohë q
Po "fluturonte" në autostradë, policia kap mat 19-vjeçarin nga Durrësi Policia Rrugore e Tiranës ka ushtruar kontrolle gjatë natës për të ndëshkuar shkëlësit e rregullave rrugore. Polici
Policia lëshon dronin mbi një rreth-rrotullim, kapet mat autobusi (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës vijon monitorimin e rrugëve kombëtare me dron, i cili bën të mundur filmimin e parakalimeve të
Në Kosovë rikthehen vdekjet nga aksidentet rrugore Një grua me inicialet B.M., e lindur në vitin 1940, është goditur për vdekje nga një makinë në Prizren. Aksidenti ka
Policia Rrugore tund bllokun, 78 shoferë shkelin rregullat 78 shoferë kanë shkelur rregullat e qarkullimit Policia Rrugore dhe janë evidentuar nga kamerat. Njoftimi i plotë
Arrestohen 7 shoferë e gjobiten 900, policia bën namin në Elbasan Policia në Elbasan në kuadër të kontrollove ditët e fundit ka arrestuar 7 shoferë të cilit u kapën në gjendje të dehur.
Shoferë bëni kujdes, tani kontrolloheni edhe nga ajri Tashmë, policia rrugore ka nisur monitorimin e sjelljes së drejtuesve të mjeteve në rrugë, edhe nga ajri. Llojet e sh
I forti me Range Rover bën gabimin e madh në rrugë, si e kapi policia (VIDEO) Policia Rrugore tani e tutje do të evidentojë me dron parakalimet e gabuara. Polica njoftoi sot se ka gjetur një “ilaç”
Kapet një baba i papërgjegjshëm në rrugët e Tiranës (VIDEO) Policia Rrugore vijon kontrollet ne funksion te Planit Operacional “Tispol Gusht 2018”. Ato jane perqendruar ne rruge
Tmerri në Itali, fillon kontrolli i të gjitha urave në Shqipëri Drejtori i Policisë Rrugore, Mithat Tola deklaroi sot se autoritetet do të bëjnë një kontroll të plotë të urave në vend
Shoferi e pësoi shumë keq pas kësaj fotoje Policia ka nxjerrë në patrullim agjentë civilë të saj, të cilët raportojnë shkelje të ndryshme të shoferëve duke bërë që
Lekaj "inatin" për aksidentet rrugore po e nxjerr te Kontrollet Teknike Ministria e Infrastrukturës ka shprehur përkushtim në shtimin e masave të sigurisë në trafik duke paralajmëruar mbikëqyr
Sot njihuni me Sidorelën, policja që nuk ta përton gjobën Policia e Shtetit ka postuar foton e efektives së saj Sidorelës, pjesë e Policisë Rrugore në Gjirokastër. Policia e S
Makina "fluturonte” në Tiranë-Durrës: Do shkojnë në shtëpi pa patentë Policia Rrugore ka penalizuar një shtetas i cili udhëtonte me 167 km në orë, duke i hequr patentën. Policia ka bërë t
Aksidentet, Policia Rrugore apel drejtuesve të mjeteve dhe motorëve Pas shtimit të aksidenteve ditët e fundit që përkon edhe me shtimin e fluksit për shkak të turistëve, Policia Rrugore ka
Kjo është Rei, policja rrugore që do t'ju "shembë" me gjoba këtë verë Në këto ditë ku rrugët e Shqipërisë janë të mbipopulluara nga turistët, policia Rrugore është mobilizuar për të parandal
Sot ditë e përgjakshme, 4 persona humbën jetën në aksidente rrugore Dita e sotme ka qenë “e keqe” për sa i përket rrugëve, ku aksidentet, por edhe viktimat kanë qenë të konsiderueshme. Me
Edhe një vdekje nga aksidentet rrugore Policia e Kosovës ka bërë të ditur se mbrëmë në fshatin Biqec të Kaçanikut, ka ndodhur një vetaksident, në të cilin ka v
Rikthehen vdekjet nga aksidentet rrugore, ngjarja e rëndë në Prishtinë Rreth orës 3:00 të mëngjesit një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti mes dy veturave në lagjen “Arbëria” në