999 rezultate për

rrugore

Aksion gjatë natës, çfarë ndodhi mbrëmë në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës, ka qënë në "këmbë" gjatë fundjavës, ku ka bërë disa ndalime për abuzim në rrugët e kryqytetit. Po
Bora e madhe shakton kaos dhe qindra aksidente rrugore Për shkak të borës së madhe kanë ndodhur rreth 300 aksidente trafiku. Për shkak të kushteve komplekse të motit dhe bo
Policia bën kërdinë me gjoba në Tiranë, këto janë shkeljet kryesore Policia Rrugore e Tiranës ka vendosur rekord gjobash gjatë 24 orëve të fundit pas një aksioni të urdhëruar nga instancat
Policia shpëton 9 jetë shoferësh, çfarë ndodhi gjatë natës në Tiranë (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar përgjatë fundjavës kontrollet me drager e radar në rrugët interurbane dhe urbane duk
Policia shpëton 17 jetë, çfarë ndodhi natën në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Ne vetem 5 ore kontroll me Radar ne rrugen interurbane Tirane-Durres-Tirane jane kapur shume drejtues mjetesh me shkelje
Policia e Tiranës bën bilancin javor, kaq shoferë janë arrestuar Policia e Tiranës ka bërë bilancin e javës që lamë pas dhe bën me dije se shumë qytetarë janë gjetur në shkelje të rreg
225km/h, rekord shpejtësie në autostradën Tiranë-Durrës Policia Rrugore njofton se gjatë kontrolleve të ushtruara mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës është konstatu
10 arrestime në mes të natës në Tiranë Policia Rrugore e kryeqytetit ka ushtruar kontroll gjatë natës për parandalimin e aksidenteve rrugore. Gjatë aksionit
Shoferë kujdes: Pas dronit, policia merr makina civile e ndjek shoferët (VIDEO) Sapo vjen fundjava Policia Rrugore angazhohet nëpër rrugët e Shqipërisë për të ndëshkuar shkelësit dhe parandaluar aksid
Traktori pa drita mori një jetë në Skënderaj, ku është policia rrugore? Mbrëmjen e kaluar Skënderaj u trondit nga vdekja e parakohshme e të riut Fidan Gashi në një aksident rrugor,shkruan albe
215 km/h në autostradë, policia bllokon 71 patenta Policia Rrugore ka bërë më dije aksionet që ka zhvilluar gjatë natës së djeshme. "Fundjavë për të festuar të gëzuar,
E frikshme, nga janari në gusht 143 persona vdiqën në aksidentet rrugore Gjatë 8 muajve të parë të këtij viti, numri i të vdekurve në aksidentet rrugore ishte 143 persona, nga të cilët 29 ishin
Audi dhe BMW "fluturon" në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Policia Rrugore ka nisur aksionin në rrugë për të ndaluar dhe parandaluar aksidentët. Dy shoferë rebelë janë ndaluar
Bllokohet për 45 ditë aksi Vorë-Fushë Krujë Aksi rrugor nga Vora në Fushë Krujë do t'i nënshtrohet restaurimit duke filluar nga dita e nesërme. Projekti i rehabilit
36 gjoba mbi furgonat, ndëshkohen edhe shoferët e transportit publik 36 gjoba janw vendosur nga Policia Rrugore nw mjetwt e transportit publik tw cilat janw kapur duke shkelur rregullat e q
Pamje të tmerrshme, parakalimi i gabuar shkakton tragjedi në Shqipëri (VIDEO) “Nuk është e nevojshme të ngrini sytë në qiell për të parë ku është droni i Policisë Rrugore, mjafton të ngrini sytë der
Apeli i fortë i policisë: Mos kërkoni kot dronin në qiell “Nuk është e nevojshme të ngrini sytë në qiell për të parë ku është droni i Policisë Rrugore, mjafton të ngrini sytë der
Kujdes, sot bllokohen dy segmente rrugore të rëndësishme Duke nisur nga dita e sotme në kuadër të projektit të mirëmbajtjes kanë filluar punimet për rehabilitimin e dy segmentev
Kapet i riu që terrorizoi rrugët e Tiranës (VIDEO) Një 22-vjeçar nga Tirana ka qenë "piloti" që ka fluturuar me 151 km/h këtë fundjavë në autostradën Tiranë-Durrës dhe ësh
162 km në orë, kapet 21 vjeçari që po "fluturonte" në autostradë Policia e Tiranës ka vijuar edhe mbrëmjen e djeshëm kontrollet me radar përgjatë autostradës Tiranë-Durrës. Në një vi