999 rezultate për

rrugore

Dhunuan fatorinon, arrestohen 2 persona në Tiranë Policia ka arrestuar dy persona A.T., 24 vjeç, dhe F. K., 20 vjeç, të cilët dhunuan mbrëmjen e djeshme një prej faturin
Statistika të frikshme të aksidenteve rrugore në shqipëri, çdo dy ditë vdes një person Gjatë muajve të verës, nisur edhe nga shtimi i mjeteve në qarkullim, shtohen edhe aksidentet automobilistike. Për këtë a
Rryshfet policisë, arrestohen 2 drejtues automjetesh (VIDEO) Policia e Tiranës ka vënë në pranga 2 persona të cilët kanë tentuar ti ofrojnë policisë para në këmbim të mosvënies së g
14 viktima vetëm në muajin Maj nga aksidentet rrugore Numri i të aksidentuarve në rrugë në muajin maj të këtij viti janë 115, ku 14 prej tyre kanë mbetur viktimë. Instat publ
Radarët "kapin" 24-vjeçarin që po hynte në Tiranë me shpejtësinë e erës (VIDEO) Një 24 vjeçar është ndaluar nga policia rrugore në hyrje të Tiranës nga aksi i rrugës që vjen nga Elbasani duke udhëtuar
Shoferë kujdes! Policë të "fshehur" ju presin të gaboni Me fillimin e sezonit turistik, segmentet rrugore Maminas-Gjiri i Lalzit dhe Plepa- Golem mbingarkohen nga fluksi i madh
Policët rrugorë kthehen në taksidarë: Sa më shumë gjoba, aq më tepër frikë tek shoferët Mithat Tola, drejtor i Policisë Rrugore, i ftuar në “Dita Jonë” në A2 CNN, deklaroi se në vendin tonë ka 1800 aksidente
Tapë në timon, kapen tre shoferë në Elbasan Policia e Elbasanit ka ndaluar disa persona që kapën duke drejtuar makinat pa dokumente dhe në gjendje të dehur. Njof
Opozita përfundon protestën, hapen akset rrugore Ka përfunduar protesta 1 orëshe e opozitës e cila bllokoi pesë akse kryesore të vendit. Në protestë mori pjesë kryetari
Tmerroi një grua dhe i mori varsen nga qafa, arrestohet "skifteri" Policia Rrugore ka bërë të mundur arrestimin e një shtëtasi 31-vjeç i cili i kishte rrëmbyer nga qafa varsen një gruaje.
I vihet tritoli makinës së policit të rrugores në Tiranë Një punonjësi të policisë rrugore në Tiranë i është vendosur tritol në makinë gjatë orëvë të para të ditës së sotme.
Kishte mbi 20 vetë brenda frugonit me 12 vende, policia ndëshkon dibranin Policia e Shtetit ka proceduar një shofer në Dibër i cili në furgonin e tij me 12 ndenjëse kishte futur më shumë se 20 p
Shmangin gjobat, ky është rrengu më i madh që shqiptarët i bëjnë policisë rrugore (FOTO LAJM) Në këto vende ka radar, qytetarët njoftojnë përmes grupit në “Viber” Qytetarët e vendit shpeshherë po arrijnë që t’i iki
Iu hodhën grabitësit sipër motorit, shpërblehen tre policët e rrugores Disa ditw mw parw njw grabitje e dhunshme tronditi Tiranwn, ku katwr persona goditwn me levw njw kambist duke i marrw nj
Iu hodh sipër motorit, njihni policin hero të rrugores që kapi grabitësin në Tiranë (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë në dritë nga grabitja e dhunshme ditën e sotme në mes të Tiranës. Dy grabitës qëlluan me le
'Thriller' në Tiranë, policët rrugorë ndjekin në qytet dhe kapin grabitësin e kambistit (FOTO LAJM) Rreth orës 9:00 të ditës së sotme një kamabis i valutave monetare është sulmuar nga dy grabitës. Ai po lëvizte me mo
Në dy muaj, 24 persona humbën jetën nga aksidentet rrugore Gjatë dy muajve të parë të vitit, numri i të vdekurve nga aksidentet rrugore është 24 nga 33 që ishte një vit më parë. S
Bora mbërthen Shqipërinë, ja akset me probleme (FOTO LAJM) ARRSH ka njoftuar mëngjesin e sotëm mbi gjendjen e akseve kryesore të vendit në kushtet kur gjatë natës ka pasur reshje
Një i vdekur nga aksidenti rrugore në Besianë Një person ka ndërruar jetë gjatë ditës së djeshme gjatë një aksidenti rrugore në Besianë. Lajmi bëhet i ditur nga rapor
Gjobë e majme për policët që nuk paguajnë taksën rrugore Policia e komunikacionit dhe Inspektorati shtetëror për transport kanë kryer kontrolle te një pjesë e pikë pagesave, ku