999 rezultate për

rrugor

Policia bën kërdinë me gjoba në Tiranë, këto janë shkeljet kryesore Policia Rrugore e Tiranës ka vendosur rekord gjobash gjatë 24 orëve të fundit pas një aksioni të urdhëruar nga instancat
EMRI/ Përplasi për vdekje 45-vjeçarin, arrestohet drejtuesi i mjetit Një aksident me vdekje ka ndodhur në aksin Fier-Vlorë. Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagra
Arrestohet vëllai i drejtorit të Transportit Rrugor, për çfarë akuzohet Një tjetër person është arrestuar nga policia. Mësohet se në pranga është vënë vëllai i drejtorit të Transportit Rru
Policia shpëton 9 jetë shoferësh, çfarë ndodhi gjatë natës në Tiranë (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar përgjatë fundjavës kontrollet me drager e radar në rrugët interurbane dhe urbane duk
Policia shpëton 17 jetë, çfarë ndodhi natën në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Ne vetem 5 ore kontroll me Radar ne rrugen interurbane Tirane-Durres-Tirane jane kapur shume drejtues mjetesh me shkelje
Kujdes, sot bllokohet rruga e Rinasit deri në Fushë-Krujë Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor njoftuan lidhur me rehabilitimin e segmentit Vore - K/Rinasi
Aksident i rëndë në Elbasan, vdes një person rreth të 60-tave Një aksident i rëndë ka ndodhur në Elbasan mbrëmjen e sotme. Një person ka mbetur i vdekur në një aksident rrugor të
Policia e Tiranës bën bilancin javor, kaq shoferë janë arrestuar Policia e Tiranës ka bërë bilancin e javës që lamë pas dhe bën me dije se shumë qytetarë janë gjetur në shkelje të rreg
U kap me mina me telekomandë, çfarë ndodhi sot me vëllain e Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Gjykata e Lezhës ka lënë në burg Endrit Vejsiun i cili u kap me 4 mina dhe droge në automjetin e tij dy ditë më parë në
225km/h, rekord shpejtësie në autostradën Tiranë-Durrës Policia Rrugore njofton se gjatë kontrolleve të ushtruara mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës është konstatu
10 arrestime në mes të natës në Tiranë Policia Rrugore e kryeqytetit ka ushtruar kontroll gjatë natës për parandalimin e aksidenteve rrugore. Gjatë aksionit
Shoferë kujdes: Pas dronit, policia merr makina civile e ndjek shoferët (VIDEO) Sapo vjen fundjava Policia Rrugore angazhohet nëpër rrugët e Shqipërisë për të ndëshkuar shkelësit dhe parandaluar aksid
Traktori pa drita mori një jetë në Skënderaj, ku është policia rrugore? Mbrëmjen e kaluar Skënderaj u trondit nga vdekja e parakohshme e të riut Fidan Gashi në një aksident rrugor,shkruan albe
215 km/h në autostradë, policia bllokon 71 patenta Policia Rrugore ka bërë më dije aksionet që ka zhvilluar gjatë natës së djeshme. "Fundjavë për të festuar të gëzuar,
E frikshme, nga janari në gusht 143 persona vdiqën në aksidentet rrugore Gjatë 8 muajve të parë të këtij viti, numri i të vdekurve në aksidentet rrugore ishte 143 persona, nga të cilët 29 ishin
Tronditet Skënderaj nga ky aksident rrugor Në Polac të Skenderajt ka vdekur një këmbësore, pasi u godit nga një automjet. Viktima lëndimeve të rënda nuk arriti
Heqja e këtyre shkëmbinjve Gjiknurit i kushton 3 milion euro Një rrëshqitje gurësh dhe dherash në rrugën Tiranë-Elbasan dhjetorin e kaluar pritet t’i kushtojë taksapaguesve rreth 3
Audi dhe BMW "fluturon" në autostradën Tiranë-Durrës (VIDEO) Policia Rrugore ka nisur aksionin në rrugë për të ndaluar dhe parandaluar aksidentët. Dy shoferë rebelë janë ndaluar
45 ditë punë, bllokohet aksi nga Dogana tek kthesa e Prezës Nga sot do të nisë bllokimi i aksit nga Kthesa e Doganës së Tiranës deri tek kthesa për Prezë. ARRSH bën me dije se
Bllokohet për 45 ditë aksi Vorë-Fushë Krujë Aksi rrugor nga Vora në Fushë Krujë do t'i nënshtrohet restaurimit duke filluar nga dita e nesërme. Projekti i rehabilit