999 rezultate për

rrugor

Opozita përfundon protestën, hapen akset rrugore Ka përfunduar protesta 1 orëshe e opozitës e cila bllokoi pesë akse kryesore të vendit. Në protestë mori pjesë kryetari
Vdes i riu shqiptar në Itali, i vëllai në gjendje të rendë nga aksidenti rrugor Një aksident tragjik i ka marrë jetën sot një shqiptari në Itali, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të plagosur. Siç ra
Tmerroi një grua dhe i mori varsen nga qafa, arrestohet "skifteri" Policia Rrugore ka bërë të mundur arrestimin e një shtëtasi 31-vjeç i cili i kishte rrëmbyer nga qafa varsen një gruaje.
I vihet tritoli makinës së policit të rrugores në Tiranë Një punonjësi të policisë rrugore në Tiranë i është vendosur tritol në makinë gjatë orëvë të para të ditës së sotme.
Kishte mbi 20 vetë brenda frugonit me 12 vende, policia ndëshkon dibranin Policia e Shtetit ka proceduar një shofer në Dibër i cili në furgonin e tij me 12 ndenjëse kishte futur më shumë se 20 p
Lajm i mirë për banorët e Unazës së Re, do të dëmshpërblehen për shtëpitë Qeveria ka miratuar fondin e dëmshpërblimit për një pjesë të banorëve të Unazës së Re në Tiranë që preken nga zgjerimi i
Shmangin gjobat, ky është rrengu më i madh që shqiptarët i bëjnë policisë rrugore (FOTO LAJM) Në këto vende ka radar, qytetarët njoftojnë përmes grupit në “Viber” Qytetarët e vendit shpeshherë po arrijnë që t’i iki
Tavanin e "Land Roverit" plotë me njerëz, shoferi në Skrapar e pëson keq (VIDEO) Një shofer në Skrapar e ka pësuar keq nga policia, pasi ishte në shkelje të ligjit për qarkullimin rrugor. Sic shihe
Iu hodhën grabitësit sipër motorit, shpërblehen tre policët e rrugores Disa ditw mw parw njw grabitje e dhunshme tronditi Tiranwn, ku katwr persona goditwn me levw njw kambist duke i marrw nj
Nisin punimet në Kamëz, si parashikohet të lëvizin mjetet për 2 muaj Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor informojnë median dhe opinionin publik, se: Duke nisur ng
Iu hodh sipër motorit, njihni policin hero të rrugores që kapi grabitësin në Tiranë (FOTO LAJM) Detaje të reja kanë dalë në dritë nga grabitja e dhunshme ditën e sotme në mes të Tiranës. Dy grabitës qëlluan me le
'Thriller' në Tiranë, policët rrugorë ndjekin në qytet dhe kapin grabitësin e kambistit (FOTO LAJM) Rreth orës 9:00 të ditës së sotme një kamabis i valutave monetare është sulmuar nga dy grabitës. Ai po lëvizte me mo
Në dy muaj, 24 persona humbën jetën nga aksidentet rrugore Gjatë dy muajve të parë të vitit, numri i të vdekurve nga aksidentet rrugore është 24 nga 33 që ishte një vit më parë. S
Aksident me një të vdekur dhe një të plagosur në Shkodër Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në hyrje të Koplikut.
Aksident në Fushë-Krujë-Tiranë, plagosen rëndë dy të rinj Dy të rinj janë plagosur rëndë nga një aksident që ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Fushë Krujë -Tiranë. “Më
Kamioni del nga rruga duke shkaktuar trafik më pas tek Hani Elezit Një kamion ka përfunduar jashtë rrugës në aksin rrugor Hani i Elezit-Paldenicë. Sipas disa fotografive të publikuara
Bora mbërthen Shqipërinë, ja akset me probleme (FOTO LAJM) ARRSH ka njoftuar mëngjesin e sotëm mbi gjendjen e akseve kryesore të vendit në kushtet kur gjatë natës ka pasur reshje
Normalizohet komunikacioni në autostradën Shkup-Kumanovë Nga NP “Rrugët e Maqedonisë” njoftojnë se komunikacioni në aksin rrugor nga Rafineria Milladinovci drejt Kumanovës është
Një i vdekur nga aksidenti rrugore në Besianë Një person ka ndërruar jetë gjatë ditës së djeshme gjatë një aksidenti rrugore në Besianë. Lajmi bëhet i ditur nga rapor
Përplasi për vdekje 52-vjeçarin, arrestohet shoferi i kamionit Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë natës në aksin rrugor Lushnje–Fier. Sipas policisë, 52-vjeçari B.S,