999 rezultate për

rruges

E turpshme, vajza rrihet në mes të rrugës në Tiranë (VIDEO) Në rubrikën “Hitparade e Absurdit shqiptar” ka mbërritur një video në të cilën dy djem shfaqen duke dhunuar një vajzë në
Dalin pamjet e sherrit në mes të rrugës, i dashuri i Dua Lipës akuzohet për vjedhje (FOTO LAJM) Anwar Hadid është fotografuar gjatë një sherri në publik me një burrë në Londër të premten, i cili e akuzoi modelin se i
Rritet me 45% financimi për PPP-në e rrugës së Arbrit, sa milion euro shkon Qeveria në harkuan kohor të një viti e gjysmë, nga momenti kur firmosi kontratën për ndërtimin e rrugës së Arbrit ka rri
Po drejtohej nga një vajzë, makina shkrumbohet nga flakët mes rrugës Një ngjarje e rëndë që mund të kishte përfunduar në tragjedi ka ndodhur tek Mbikalimi i Shkozetit. Burime për albeu.
Pamje të rënda: Eliminohet në mes të rrugës zyrtari rus dhe vëllai i tij (VIDEO) Udhëheqësi i Qendrës për luftë kundër ekstremizmit në Ungusheti, Ibrahim Eldzharkiev dhe vëllai i tij janë ekzekutuar me
Rrugës për në shkollë, minat u marrin jetën 9 nxënësve Lufta dhe pasojat e saj nuk kursejnë as fëmijët. Nëntë nxënës humbën jetën në provincën Tahkar të Afganistanit më 1 n
Përmbyset në mes të rrugës autoboti i gazit në aksin Gjirokastër-Sarandë Një autobot i mbushur me gaz është përmbysur në aksin rrugor Gjirokastër-Sarandë. Fatmirësisht nga ky aksident nuk k
Ndaloi tek semafori, autobusi bie në një gropë që u hap papritmas në mes të rrugës (VIDEO) Një autobus ka rënë në një gropë që u hap papritmas në rrugë. Autobusi ishte ndalur në të kuqen në një kryqëzim, kur
SKANDALOZE/ Të rinjtë u dergjen anë rrugës për një orë, ambulanca shkoi me shoferin dhe 1 infermier Klajdi Ndreçka ishte ndër të parët që u gjend në vendin ku u aksidentuan për vdekjen gjatë mbrëmjes së djeshme tek rreth
Aksidenti në Lushnje, 18-vjeçari ndërron jetë rrugës për në Spitalin e Traumës (VIDEO) Është rritur numri i të vdekurve nga aksidenti i rëndë i ndodhur mbrëmjen e së hënës (28tetor) në Lushnje. 18-vjeçari
Ronaldo rrugës për ta fituar 'Topin e Artë' Cristiano Ronaldo po përgatitet të fitojë Topin e Artë të gjashtë në karriere. Nga Franca janë shtuar zërat që e shoh
5 euro për të ngrënë edhe ndonjë gurë kokës tek Rruga e Kombit (VIDEO) Rrëshqitjet e malit në anë të Rrugës së Kombit në zonën e Milotit po vazhdojnë. Por pavarësisht se ARRSH ka vënë mjete n
Shoqe si Rozana, shtrihet në mes të rrugës për vetëm t’i bërë foto Fiorit (VIDEO) Të gjithë ne, sidomos vajzat, vuajmë për një shoqe që të na bëjë foton perfekte. Zakonisht është e vështirë për ta gj
Bebe Rexha tërbon rrjetin, kërcen "twerk" në mes të rrugës (VIDEO) Bebe Rexha është një prej personazheve më të përfolur të shoëbizzit shqiptar por jo vetëm. Ajo njihet për statuset e saj
Shkrumbohet makina në mes të rrugës në Vushtrri Në mëngjesin e sotëm, në një lagje të qytetit të Vushtrrisë një makinë është përfshirë nga flakët e zjarrit. Qytetarë
Rriten financimet nga buxheti për koncesionin e rrugës së Kombit, 5.6 milion euro vetëm për 2019 Albanian Highway Concession, kompania që nëpërmjet një kontrate koncensionare PPP menaxhon mirëmbajtjen në rrugën e Komb
Polici gjen surprizën gjigante në mes të rrugës Një efektiv policie në Florida është filmuar teksa ka kapur me duar një piton gjigant. Joseph Cabrera, efektivi i dep
Tiranë, makina përfundon e përmbysur në mes të rrugës (VIDEO) Një aksident ka ndodhur sot në Tiranë, ku mësohet se dy persona kanë mbetur të plagosur rëndë. Në aksident janë përf
Pamje të rënda: Veterineri i pret veshin qenit pa anestezi në mes të rrugës (VIDEO) Kujdesi veterinar ndaj kafshëve është një proces shumë i rëndësishëm për të gjithë kafshëdashësit. Trajtimi i tyre bëhet
Çfarë do të ndodhë nesër në Tiranë: Rrugë të bllokuara dhe kufizim i lëvizjes Për shkak të zhvillimit të Maratonës së Tiranës, qarkullimi i automjeteve dhe autobusëve urbanë në kryeqytet ditën nesër