999 rezultate për

rruges

Pamje të rënda: Burri dhunon barbarisht gruan në mes të rrugës (VIDEO) Pamje të rënda vijnë nga Italia, ku një burrë ka dhunuar barbarisht një grua. Me maskë të spostuar në qafë dhe me syz
Euro i rikthehet "rrugës" së vjetër, me sa u këmbye sot Monedha e përbashkët ka vijuar tendencën e fortë rënëse edhe gjatë ditës së sotme. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shq
Thirrja e trishtë e nënës me 2 vajzat e paralizuara: Do vdesim rrugës (VIDEO) Një thirrje e dëshpëruar e një nëne të moshuar, që kujdeset për dy vajzat e saj të rritura, por të sëmura. Në varfër
Ngjarje tragjike në Angli, infermierja u vra në mes të rrugës (FOTO LAJM) Viktima, e identifikuar si Victoria Woodhall, nënë e tre fëmijëve u ther me thikë jashtë shtëpisë së saj në fshatin Midd
Rama: Kosovarët duhet t'a paguajnë me krenari taksën e Rrugës së Kombit Krryeministri Rama thotë se taksa në Rrugën e Kombit është vënë për një parim të thjeshtë: lehtësi në qarkullim. Sipa
Djali zbulon krijesën tmerruese rrugës për në shkollë Një adoleshent u trondit pasi u ndesh me krijesën misterioze, teksa po shkonte për në shkollë. Kafsha që duket se ë
U dyshua për koronavirus, i riu shqiptar ndërron jetë rrugës për spital në Greqi Një i ri shqiptar ka gjetur vdekjen rrugës për në spital në Greqi. Mediat greke shkruanin se dyshohet se i riu kishtë
Punimet për Unazën e Madhe, si do kryhet nga sot lëvizja e mjeteve dhe këmbësorëve (FOTO LAJM) Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë publik Planin e Ri të Menaxhimit të Trafikut gjatë punimeve në segmentin rrugor “Pall
U nis me urgjencë drejt Tiranës, ndërron jetë rrugës 45-vjeçari Një ngjarje e rëndë ka ndodhur vetëm pak orë më parë. Një 45-vjeçar ka ndërruar jetë në urgjencën e QSUT-së në Tiran
Kryemadhi i drejtohet ashpër Etilda Gjonajt: Një halabake rrugësh! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shpërthyer sot në akuza ndaj ministres së Drejtësisë, Etilda gjonaj të cilën e k
EMRI/ E përplasi dhe e la në mes të rrugës, ndërron jetë në spital 40 vjeccari Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar aksin rrugor Fushë Krujë-Milot ku ka mbetur mbeti i plgaosur një perso
Ç'të bën gruaja, Princ Harry kapet "mat" në mes të rrugës si një njeri i thjeshtë (FOTO LAJM) Princ Harry-t po i shijon jeta civile ose të paktën këtë kuptojmë nga fotoja e fundit e paparacëve. Të dielën, ai u p
Leipzig luajti mbrëmë me fanella të ndryshme, zbulohet arsyeja Trajneri i Leipzig, Julian Nagelsman shpjegoi arsyen pse skuadra e tij kishte vesur ato fenalla për herë të parë në ndes
Ky Shën Valentin ka tërbuar rininë, plasin skenat e turpshme në mes të rrugës (FOTO LAJM) Shën Valentini u festua në mënyrë të çmendur nga të rinjtë britanikë. Ata u argëtuan deri në orët e para të mëngjesit, k
Alketa: E vërteta e rrugës se si arrita të shkoj në Sanremo (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu ka rrëfyer rrugën se si arriti të shkojë në festivalin e Sanremos. Në një intervistë për Opinion ajo tha s
Bora bllokon malësinë e Tetovës, ankohen banorët (VIDEO) Reshjet e fundit të borës kanë lënë të bllokuar për më shumë se 30 orë banorët e fshatit Vicë të malësisë së Sharrit.
Era nxjerr zbuluar Kate Middleton, dukeshës i ngrihet fundi në mes të rrugës (FOTO LAJM) Dukesha Kate Middleton u shfaq mjaft elegante, veshur me një kostum të dizenjuar nga D&G. 38-vjeçarja po vizitonte nj
U përplas dje në mes të rrugës, humb jetën këmbësori Aksidenti që ndodhi mbrëmjen e djeshme në Mitrovicë-Prishtinë, ka qenë fatal për të moshuarin. Ai ka ndërruar jetë më
Ndalon makinën në mes të rrugës dhe dhunon policin, kapet "i forti" në Mirditë Duket se shqiptarët akoma nuk e kuptojnë mirë forcën e ligjit. Një 45-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shk
Motoçikleta përplaset me mbrojtësen e rrugës, plagoset 45-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan. Mësohet se një motoçilketë ka humbur drejtimin dhe ësh