999 rezultate për

rruges

U nxorr i gjallë nga deti, pushuesi ndërron jetë rrugës për në spital Një person ka ndërruar jetë rrugës për në spitalin e Vlorës, pasi ishte nxjerrë nga deti në gjendje të rëndë shëndetësor
"Mat" nga Google, veprimet e pashpjegueshme të njerëzve në mes të rrugës (FOTO LAJM) Duket e habitshme, por të gjthë në mund të kapemi nga kamerat teksa jemi në rrugë, në qetësinë tonë. Edhe pse duket s
Djali i Enver Hoxhës i shkruan Ramës: Njësoj si Berisha, na nxorre në mes të rrugës "Qëllimi ishte që me cdo kusht të nxirrte në mes të katër rrugëve familjen e Enver Hoxhes, dhe ia arriti qellimit..."
I nxorri të gjitha në mes të rrugës, modelja e famshme guxon me veshjen (FOTO LAJM) Ajo asnjëherë nuk ka hezituar që të eksperimentojë me veshjen e saj. Dhe Emily Ratajkoëski guxoi teksa doli me një ve
31 vjeçari bie nga ballkoni, humb jetën rrugës për në spital Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan ku mësohet se në lagjen “Beqir Dardha”, shtetasi U.Xh., 31 v
Efektivi i policisë përplaset me tabelën e rrugës, përfundon në spital Një aksident ka ndodhur vetëm pak më parë në Kavajë. Përfshihet në aksident një efektiv policie në Kavajë. Makina me
Zemaj apel qytetarëve: Nuk mund të ndalemi në gjysmë të rrugës (VIDEO) Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka apeluar qytetarët që t’i përmbahen rregullave të dala nga Ministria e Shëndetës
U nis për në Jug, Ralf Gjonit i "nxihet" jeta gjatë rrugës (FOTO LAJM) Tashmë që ka nisur sezoni turistik, nuk ka se si të mungojë trafiku e kryesisht gjatë fundjavës. Jugu i vendit vijon
Shkrumbohet makina mes rrugës, shpëton mrekullisht shoferi Një makinë është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë-Durrës, pranë qytetit të Vorës. Mësohet se famtirësisht n
Euro i rikthehet rrugës së "artë"? Me sa u këmbye sot Monedha e përbashkët ka shënuar një rritje të lehtë vazhdueshme në tregun e brendshëm gjatë dy javëve të fundit. Sipas k
Më në fund lajm i mirë: Sot, nisi asfaltimi i Rugës së Arbrit Ditën e sotme, sipas Bashkisë Dibër, ka nisur nisur asfaltimi i kilometrit të parë në Rrugën e Arbërit. Sipas institu
"Mat" nga Google, veprimet e pashpjegueshme të njerëzve në mes të rrugës (FOTO LAJM) Duket e habitshme, por të gjthë në mund të kapemi nga kamerat teksa jemi në rrugë, në qetësinë tonë. Edhe pse duket s
U rrëzua teksa po luante me shokët, humb jetën rrugës për në spital 8 vjeçari Një ngjarje tragjike ka ndodhur në qytetin e Krumës (Has) pasditen e sotme, ku një djalë vetëm 8 vjeç teksa ka qenë duke
"Unë ia ha veshin Ramës", Kryemadhi ulet në mes të rrugës Kryemadhi është ulur në mes të rrugës dhe ka bërë thirrje për mosbindje civile. Teksa i ka bërë thirrje qytetarëve të
Aksident në Fier, makina merr përpara ambulancën dhe e nxjerr jashtë rruge Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Fier. Një autoambulancë e Spitalit të Fierit është përplasur me nj
Pamje të dhimbshme: Policët "gangstera" rrahin të riun me shpulla në mes të rrugës (VIDEO) Një video shqetësuese është bërë publike në rrjetet sociale, ngjarje e ndodhur në Tiranë. Djali në video, mësohet se
Maska e doreza në rrugë, mjeku: Pse i mbani, është e kotë! Mjeku Pipero këshilloi qytetarët që maskat dhe dorezat të mbahen në ambiente publike dhe urban, por jo kur qytetarët eci
Punonjësit i zuri korrenti, furgoni përplas një të moshuar rrugës për në spital Punëtorët e një firme interneti kanë qenë duke shtruar një linjë në nikel ditën e sotme në Tiranë. Kur kanë hipur në
Rruga e Arbërit drejt përfundimit, inagurohet ura më e lartë në Ballkan (VIDEO) Rruga e Arbrit është një nga projektet më të rëndësishme publike që po realizohet aktualisht në Shqipëri. Projekti p
Dy vajza dhunohen në mes të rrugës tek Ali Demi: Na ndaloi një xhip i zi dhe na ftoi të hipnim Elidon Kotorri, person me precedentë të mëparshëm penalë është shpallur në kërkim për veprat penale plagosje dhe kanosje