999 rezultate për

rruges

Mos u shqetësoni nga shenjat më poshtë: Thjesht periodat janë rrugës Luhatjet e humorit, irritimi, aknet, dëshira për të ngrënë çokollatë, fryrja, nevoja për të parë filma romantikë njëri p
PAMJE TË RËNDA/ Del momenti i aksidentit tragjik në Elbasan, makina merr përpara vajzën (VIDEO) *Pamjet bashkangjitur në këtë shkrim janë të rënda, por abcnews.al ka vendosur t’i publikojë për të sensibilizuar drejtu
Rama vë në siklet kryebashkiakun mes rrugës: A e di që maska është edhe për hundën? Kryeministri Edi Rama ditën e sotme gjendet në Shijak për të inspektuar zonat e dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit.
"Duhet ta heqim qafe Ligën e Kombeve", Wenger: Po të pyesësh njerëzit rrugës... Liga e Kombeve duket se ka krijuar pakënaqësitë e para në radhët e personazheve të njohur të botës së futbollit. Ars
Shqiptari u gjet i vdekur buzë rrugës në Greqi, dyshimet e para Ditën e sotme, një 40-vjeçar shqiptar u gjet i vdekur në Kalavryta, Greqi. Mediat greke shkruajnë se shqiptari kisht
Burrin nga Korça nuk e mbajnë nervat pas zënkës me 28-vjeçarin, e plagos mes rrugës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku pas një konflikti të çastit një 46-vjeçar ka qëlluar me thuikë nj
Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, makina copë copë mes rrugës Dy automjete janë aksidentuar mbrëmjen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë. Nga pamjet që shihni në fotot më poshtë,
Vetëm 8% e femrave ndjehen se janë rrugës së duhur drejt suksesit Sipas një anketimi të ri me 1,000 gra, 92 për qind e tyre kanë deklaruar se nuk janë duke e vendosur në praktikë ambicie
"Avazi" në pikën kufitare të Kapshticës, dhjetra qytetarë ngelen në mes të rrugës Më shumë se 50 qytetarë shqiptarë janë bllokuar në pikën kufitare të Kapshticës teksa shkak mësohet të jetë bërë plotësi
Tronditet Tirana, makina me eksploziv shpërthen mes rrugës (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur banorët në Tiranë. Në zonën e Vasil Shantos ka ndodhur një shpërthim tritoli. D
Momenti i sikletshëm, një grua i këput kopsat e këmishës Salvinit në mes të rrugës (VIDEO) Qëndrimet e tij të forta kundër emigrantëve janë konsideruar shpeshherë shumë raciste dhe nuk janë pritur mirë. Por k
Tragjedi në Gramsh! Fëmijëve u plas granata në duar, ndërron jetë 6 vjeçari Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gramsh. Dy fëmijëve u ka plasur një granatë e vjetër teksa po lo
U gjet në mes të rrugës, ky është Gjin Boriçi i vrarë për gjakmarrje? (FOTO LAJM) Gjin Ndoji, 27 vjeç është gjetur i vrarë mëngjesin e sotëm me plumb në kokë në fshatin Shkjezë të Bashkisë Vau i Dejës.
Dasmorët bllokojnë autostradën Tiranë-Durrës, dalin e kërcejnë në mes të rrugës (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Edhe pse në kohë Covid-i shumë persona nuk i kanë ndal
Radari fikson "guximtarët" në rrugë, fluturojnë 18 patenta Pòlicia ka vijuar me kontrollet për parandalimin e aksidenteve të rënda si pasojë e shpejtësisë dhe ka konstatuar automj
Shpërthejnë flakët në një ullishtë në Lushnjë Zjarri ka shpërthyer në fshatin Ballagat të bashkisë Lushnje. Bëhet me dijeni se zjarri ka përfshirë një sipërfaqe të
Rrëzohet kamioni, shalqinjtë "pushtojnë" rrugën e Kombit Pamje të trishta janë bërë publike në rrjete sociale. Një aksident në rrugën e Kombit ka bërë që një sasi e madh e sh
Video epike, Bora dhe Donaldi bëjnë twerk në mes të rrugës (VIDEO) Një ndër çiftet më të komentuar në media janë padyshim Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Dyshja janë bashkë prej më shumë s
Përplaset për vdekje këmbësori Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Fier, si pasojë e një aksidenti rrugor. Aksidenti ka ndodhur në fshati
Basha i sigurt që do të vijë në pushtet, i premton Kosovës se do të heqë taksën e rrugës së Kombit Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti u prit në një takim nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ku në bisedën