999 rezultate për

rruge

Al Pacino kapet mat me të dashurën 36 vite më të re (FOTO LAJM) Al Pacino dukej mjaft i qeshur mbrëmjen e së shtunës teksa kaloi një mbrëmje të këndshme me të dashurën e tij, Meital Do
Nga shitja e cigareve, në futbollin e Manchester United, mbrojtësi rrëfen transformimin Eric Baily ka disa sezone që është pjesë e Manchester United. Mbrojtësi ka rrëfyer gjithçka, duke treguar vështirësitë q
"Kurti i ka dy rrugë, ose ta lëshoj Kosovën, ose të vritet", deklarata befasuese e anëtarit të Nismës Haxhi Hoti, anëtar i Nismës dhe kandidat për deputet në zgjedhjet e fundit që u mbajtën në Kosovë ka bërë një deklaratë
Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, dy të rinj të plagosur Njw aksident ka ndodhur ditwn e sotme në aksin Fushë Krujë – Tiranë në afërsi të Larushkut. Një makinë tip "Volkswage
"Duke ecur zvarrë në rrugët e Prishtinës", Nano: Pse Mustafa duhet të japë dorëheqjen Situata politike në Kosovë, pasi vendi është ende pa një qeveri, ishte tema e monologut të Mustafa Nanosn në “Provokacij
Po kalonte rrugën me qese në dorë, makina merr përpara qytetarin Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fier. Burime për mediat bëjnë me dije se një makinë ka marrë përpara një qytetar.
Pronari i vjedh qentë në rrugë për t'i shitur në restorant Pronari i një restoranti kinez është arrestuar pasi vodhi tetë qen brenda dy orësh për të përgatitur supë qeni. I dys
Zaev: Jam i bindur se do fitoj mandat të ri për kryeministër Esencat e politikave kanë impakt i drejtpërdrejtë te qytetarët, të cilët janë votues tanë. I bindur jam se fitoj mandat
U gjet në koma në rrugë, babai i 5 vjeçarit: Më ra nga dritarja Një fëmijë vetëm 5 vjeç u gjet në gjendje të rëndë shëndetësore nga një shofer dhe u dërgua me urgjencë në spital Det
Ngjarje misterioze në Shkodër, fëmija 5 vjeç gjendet në gjendje kome në rrugë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se në rrethana ende të
Policia e gjeti durrsakun në anë të rrugës, zbulohet shkaku pse do t'i kalojë festat pas hekurave Një aksident ka zbuluar të shkuarën e errët të shoferit të makinës. Ai është arrestuar nga policia pasi duke drejuar
Policia u heq patentën 16 shoferëve: Ecnin me 174 km/h Në ditët e festave konsumimi i alkoolit shtohet, por Policia Rrugore shprehet se ka marrë të gjitha masat që të disiplin
Lajmi mori dhenë, hiqet nga qarkullimi video intime e Jonidës dhe Florit (FOTO LAJM) PanoramaPlus ka publikuar gjatë ditës së sotme një video të një çifti në momente intime në rrugë duke theksuar se bëhet
Nuk ka treg, fermerët beratas flakin prodhimet në rrugë Fshati Otllak, sot pjesë e bashkisë së Beratit trashëgoi nga sistemi i kaluar sipërfaqe toke të konsiderueshme toke të m
"Babagjyshi" grabit bankën dhe i shpërndan paratë në rrugë, si vepruan kalimtarët Një person i veshur si Babagjyshi i Vitit të Ri hyri në një bankë në Kolorado duke grabitur aty mijëra dollar. Pasi d
"Jeni futur në rrugë qorre", Kurti i përgjigjet deklaratave të Ramës Edhe pse Rama u gjykua shumë për vendimin e tij për të marrë Vuçiç në Tiranë sikur të ishin mik për kokë, Kurti sërish k
Reshje të dendura dhe erëra të forta, shirat përmbysin rrugët Moti i rënduar nga rreshjet e dendura dhe era e forta, ka shkaktuar situata problematike në disa akse rrugore. Autori
Pemë të rrëzuara dhe rrugë të përmbytura, Berati "gjunjëzohet" pas stuhisë (FOTO LAJM) Rrebeshet e shiut pushtuan pasditen e sotme një pjesë të Shqipërisë duke paralizuar rrugët dhe duke shkaktuar përmbytje.
Aksident i rëndë: Motoçikleta përfundon jashtë rruge, një viktimë Një aksident automobilistik është regjistruar pak minuta më parë në aksin Elbasan- Cerrik, konkretisht në fshatin Shirgj
Përmbyten rrugët në lagjet periferike të Elbasanit Stuhi të pazakonta shiu kanë përfshirë edhe Qarkun e Elbasanit. Për pasojë ka pasur vështirësi në qarkullimin e automjet