999 rezultate për

rroba

Një aspirinë, kaq duhet për të pasur rroba të bardha si ditën e parë Të gjithë e urrejmë kur rrobat e bardha shndërrohen në të hirta pas larjes dhe vazhdojmë të përpiqemi t’i largojmë shenj
Si të largojmë aromën e cigares në rroba Ne të gjithë e njohim atë arome që na ndjek nga pas në përfunim të një mbrëmjeje jashtë në bare, darke rreth zjarrit ose
Bora Zemani pozon me rroba banjo, "kunati" ka një koment (FOTO LAJM) Ndër çiftet më të porfolura të kësaj vere është edhe Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Dyshja akoma nuk ka konfirumar asgjë
73 vite nga bikinit e parë, historia e rrobave të banjos (FOT LAJM) Bikini e parë janë zbuluar në Francë 73 vite më parë. Ishte Louis Réard, një inxhinier francez, i cili gjithashtu kuj
Rabiot firmos me Juven, por tërbon menjëherë rrobaqepësin, mbeti pa xhaketë Rabiot firmos me Juven, por tërbon menjëherë rrobaqepësin. Mbeti pa xhaketë. Në orën 8:30 të mëngjesit, i shoqëruar g
Alketa Vejsiu nis pushimet në Turqi, publikon foto vetëm me rroba banjo (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Alketa Vejsiu pas mbarimit të “Piter Pan” u nis menjëherë me pushime. Fillimish
9 gabimet që nuk duhet të bëni me rrobat e banjës këtë verë Kur shkojmë në plazh, i kushtojmë ca mendime të panevojshme gjërave që nuk janë parësore…Së pari, mundohuni që në çdo ra
Modelet më të bukura të rroba banjove për këtë verë (FOTO LAJM) Rroba banjot trupore janë thyer në një moment kulmor të modës duke ardhur me detaje e forma nga më uniket duke u përshta
Del raporti, prapa këtij njeriu qëndron një popull i varfër Gati gjysma e familjeve në Rusi kanë thënë se kanë të holla vetëm për ushqim dhe rroba, mirëpo nuk mund të përballojnë b
Hamilton feston duke u hedhur në pishinë me rroba (VIDEO) Lewis Hamilton triumfoi në Çmimin e Madh të Monacos që u zhvillua gjatë ditës së sotme në rrugët e Monte Carlos. Pilo
Kapet shqiptari manjak që ngacmonte vajzat në autobus Karabinierët e stacionit policor në Giulianova, udhëtuan për ditë të tëra me rroba civile në linjat e transportit urban,
Më mori rrobat dhe doli me pistoletë! Loredana përgjigjet ndaj shoqes (VIDEO) Loredana është pyetur edhe në lidhje me pretendimet e një fotografeje sipas të cilës reperja i kishte marrë rrobat dhe i
Farrah Abraham tepër joshëse me rrobabanjo (FOTO LAJM) Farrah Abraham dukej mjaft joshëse në plazhin në Puerto Vallarta, Meksikë Veshur mbante një kostum banjoje ngjyrë të
Loredana më mori rrobat dhe doli tek dera me pistoletë! Modelja tregon si i vodh kartën e kreditit (FOTO LAJM) Media zvicerjane "20min.ch" ka publikuar sot dëshminë e një fotografeje, sipas të cilës Loredana Zefi dhe vëllai i saj i
Panik në Korçë, shtëpia merr flakë Një banesë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në lagjen 17, në qytetin e Korçës. Dyshohet se zjari ka ardhur ng
Punoja në dyqan rrobash kur sapo hyri Ronaldo u dashurova, Georgina rrëfen historinë Gerogina ka zbuluar se si u njoh me Ronaldon. Sa më shumë flitet për ndarje të mundshme, aq më shumë të dashuruar ndi
Rita nis ditën në Instagram me një foto pa rroba (FOTO LAJM) Rita Ora që me mëngjes ka postuar një fotografi ku shihet pa rroba. Rita vetëm ka mbuluar gjoksin me dorë ndërsa ka g
Ky person udhëton i zhveshur për një arsye të çuditshme (FOTO LAJM) Një pasagjer donte të udhëtonte nga Moska. Por, ajo që e dalloi atë nga të gjithë pasagjerët e tjerë ishte se donte të u
Nuk lau enët dhe s'vari rrobat, gruaja mbyll burrin në papafingo Meshkuj kujdes kur bashkëshortja ju lë një punë për të kryer, pasi nëse nuk e bëni ashtu siç duhet, mund edhe të ndëshko
Kur rrobat e duhura vishen në kohën e duhur dhe formojnë perla (FOTO LAJM) Nëse mendojmë se do të takojnë një person të famshëm e mendojmë mirë veshjen me të cilën do të paraqiten, por disa të tj