999 rezultate për

rroba

Dy kombinimet e ngjyrave që sugjerohen për sezonin e vjeshtës Sezoni i vjeshtës vazhdon ende me eksperimente në fushën e veshjeve. Mes shumë propozimeve që vijnë nga zëra të njohur t
Koha për të pastruar dollapin! Këto janë rrobat që duhet t’i hidhni në kosh menjëherë (FOTO LAJM) E keni parasysh kur hapni dollapin dhe pavarësisht se është gati të bie në tokë nga rrobat, nuk gjeni asgjë për të veshu
Zyrtarët e KQZ-së me rroba speciale për numërimin e votave nga Serbia Zyrtarë të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve dhe ekspertë të forenzikës kanë hapur pas 10 ditëve dyert e sallës në Minist
Pamje që tregojnë qart ndryshimin tonë, të botës dhe teknologjisë në 20 vitet e fundit (FOTO LAJM) Është e frikshme të mendosh që shumë shpejt, njerëzit që kanë lindur në vitin 2000 do të mbushin 20 vjeç. Por nuk jan
"Paske fjetur me rroba?", fansi ngacmon Bleona Qerretin Bleona Qerreti ëqshtë padyshim një nga këngëtaret më të komentuara në të gjithë shqipërinë. Kjo shepsh edhe për fakt
Pasagjerja vesh 2,5 kile rroba për të shmangur pagesën ekstra të bagazheve Gel Rodrigez, është emri i pasagjeres filipinase, e cila pasi valixhja e saj i tejkaloi 7 kilet e lejuara, për të evitua
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Çorapet apo zinxhiri, problemet me rrobat që keni hasur të paktën njëher në jetë (FOTO LAJM) Rrobat mund të na bëjnë të ndihemi të qetë dhe të sigurt, por ato gjithashtu mund të na bëjnë me dhimbje koke. Të ma
Pamje që tregojnë qart ndryshimin tonë, të botës dhe teknologjisë në 20 vitet e fundit (FOTO LAJM) Është e frikshme të mendosh që shumë shpejt, njerëzit që kanë lindur në vitin 2000 do të mbushin 20 vjeç. Por nuk ja
Blogerja shqiptare pa komplekse: Kam blerë rroba te gabi (FOTO LAJM) Blogerja e njohur Estela Ujka së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”. Në një intervistë të gjatë
Befason i riu, lan dhe nden rrobat teksa treni është duke ecur (VIDEO) Një person u ka ngritur një kurth pasagjerëve të një treni duke vendosur të lajë rroba gjatë udhëtimit. Elvin Mensa
1000 kuaj fuqi dhe rrobat e posaçme bëjnë burrin të fluturojë si "Iron Man" (VIDEO) Shpikësi britanik për ta dërguar një letër matanë ujit, ka përdorur rrobat e tij fluturuese. Këto rroba të krijuara n
Futën rroba kontrabandë, arrestohen 2, një në kërkim Policia e Devollit ka vënë në pranga 2 persona, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim, për kalim të paligjshëm të k
Merr fund mëria mes Oriola Marashit dhe Noizyt, modelja shfaqet e veshur me rrobat e tij (FOTO LAJM) Sherri mes modeles Oriola Marashi dhe reperit Noizy qëndroi për një kohë të gjatë në krye të mediave rozë. Ishte koha
3 mënyrat efikase për të hequr njollat e verdha nga rrobat e bardha Ne të gjithë kemi rroba të bardha në dollapin tonë që kemi blerë për takime të rëndëisshme ose gjatë ditëve të verës, po
"Hiqni rrobat dhe shkoni të flini": Bashkëshortja e yllit ukrainas zhvishet mbi taka (VIDEO) Gruaja e mbrojtësit ukrainas Mikola Moroziuk, i cili aktivizohet tek ekipi i Rizesporit në Turqi, është bërë “hit” në in
Klea Huta e bëri sefte me rrobabanjo për këtë verë dhe duket super (FOTO LAJM) Klea Huta gjatë kësaj vere ka qenë e angazhuar me akademinë e saj dhe kampin veror për fëmijë, aq sa pushimet për veten
Enca dhe Oriola bëjnë "xing" me rrobabanjot, kujti i rrinë më mirë? (FOTO LAJM) Te dyja vajzat janë ndër më të sukseshmet në profesionin e tyre. Enca po thyen rekorde me këngët e saj duke i kthyer
Edi Rama "zhvesh" edhe Lindën, publikon foton me rroba banje në breg të detit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vijon që të qëndrojë në Jug të vendit, së bashku me familjen e tij. Gjatë ditës së sotme Rama ka p
Ajka nis pushimet me prindërit, Xhensila na zbulon si duken bab e bijë (FOTO LAJM) Ajka ka nisur pushimet e para me prindërit! Vogëlushja është fotografuar në krahët e babi Besit, ndërsa shijon një pa