999 rezultate për

rroba

Po merrni plot dhurata, mos bëni gabim t'i vishni rrobat pa i larë Më në fund fustani që ia kishit vënë syrin prej kohësh, u bë i juaji. Kishit menduar sa e sa kombinime në mendjen tuaj
Shkenca: Vishni rroba seksi për t’u dukur më inteligjente Femrat shpeshherë flasin se çfarë lloj rrobash duhet të veshin për t’u dukur më atraktive apo më të bukura. Por tani
Keni dëgjuar për aspirinën në lavatriçe? Mjaftojnë 5 kokrra për të pasur këto rezultate Mos u stresoni duke shpenzuar kaq shumë për ilaçet e rrobave. Ju mjaftojnë 5 kokrra aspirina, të cilat pasi t’i shtypni
Njihuni me Mikelën, nuk është qenie njerëzore dhe fiton miliona në Instagram (FOTO LAJM) Si shumë të tjerë në rrjetet shoqërore, “Lil Miquela” poston foto me rroba të stilistëve të famshëm, të shoqëruara nga t
As lekët dhe as makinat, Noizy tregon se çfarë e bën vërtetë të lumtur (FOTO LAJM) Kur përmendet emri i reperit të njohur Noyzit, përpos hiteve të suksesshme, na vijnë ndërmend rrobat dhe makinat e shtre
Është e rrezikshme, përse nuk duhet të thani rrobat në radiator Moti i ftohtë dhe temperaturat e ulëta na detyrojnë t’i mbyllim dyert dhe dritaret, dhe ta mbajmë dhomën të ngrohtë dhe
Si të zhdukni erën e tmerrshme të mykut të rrobave Fjala 'myk' i referohet një shumëllojshmërie organizmash, përfshirë grupin e kërpudhave dhe majatë. Sporet e mykut zakon
E dini sa shpesh duhet t'i lani disa pjesë të rrobave? Numrat do t'ju befasojnë! Vëmë bast që xhaketën, për shembull, nuk e lani aq shpesh. Gjërat e përditshme siç janë fanellat dhe fustanet e pambukta
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
Shimpanzeja 18-vjeçar i habit të gjithë, lan rroba me dorë (FOTO LAJM) Shimpanzetë njihen për inteligjencën e tyre. Në disa pamje të publikuara shihet primati duke larë rrobat me dorë. Kjo
Banorët flasin nga kampi: Për shpirt i heq rrobat dhe jua jap atyre në Thumanë Banorët e prekur nga tërmeti kërkojnë ndihmë nga shteti që t’iu sigurojë strehim, por nuk ju mungon as solidariteti për
"Jo vetëm rrobat, por do lej dhe shpirtin", Stresi viziton nga afër banorët (VIDEO) ëngëtari i njohur, Stresi ka vendosur që të jetë pranë të dëmtuarëve nga tërmeti. Reperi ka ndarë në llogarinë e tij
Vogëlushja e Florian Agalliut bën gjestin prekës, dhuron rrobat e saj për fëmijët e prekur nga tërmeti (VIDEO) Tërmeti i dy ditëve më parë në vendin tonë ka shkaktuar frikë dhe panik tek qytetarët, por edhe një ndjenjë të madhe sol
Trondit parukierja në Tiranë pasi i vodhi rrobat shoqes: Kemi marrëdhënie intime Ana. Q., një parukiere 42 vjeçare e arrestuar nga policia për akuzën e “vjedhjes”, ka shokuar gjykatësen dhe prokuroren
Me rroba banjo në plazh, Fatma rrëmben vëmendjen e të gjithëve me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Moderatorja e ëmbël e ekranit, Fatma Methasani është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël. Ajo dhe partneri i saj
Si të vishemi për një intervistë pune? robat e duhura kanë fuqinë të na bëjnë të ndihemi mirë. E për një intervistë, cila do ishte veshja e duhur e që njëkohës
Mos bëni gafë të vishni rrobat e reja pa i larë, rreziku që ju kanoset është i madh Më në fund fustani që ia kishit vënë syrin prej kohësh, u bë i juaji. Kishit menduar sa e sa kombinime në mendjen tuaj
Nga Merkel te Meghan, gratë më të fuqishme të planetit siç nuk i keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre.
Po i shkatërroni rrobat, sa shpesh duhen larë? Të gjithëve na ndodh t’i lajmë rrobat me një herë të veshur dhe rezultati përkthehet në pirgje me ndërresa që presin të
Tharja e rrobave në shtëpi, e dëmshme për shëndetin Në dimër, për shkak të shiut, ose nëse nuk kemi ballkon, duhet të varnim rrobat në shtëpi, por kjo nuk është e mirë për