999 rezultate për

rroba

Ju lodh hekuri në verë? Disa këshilla që veshjet t'ju rrinë sikur ti kishit hekurosur E vështirë të gjesh një burrë ose një grua që t’i pëlqejë të hekurosë, sidomos tani në verë. Megjithatë, gjatë udhëtimit
Bazuar në format e trupit, si duhet ti zgjidhni rrobat e banjos Para se të nisni blerjet, mendoni fillimisht për modelin që ju përshtatet më shumë me format tuaja trupore. Eshtë mënyra
Po bëjnë namin, rroba banjot e kësaj vere po i "çmendin" të gjithë (FOTO LAJM) Marka “Bikinis Frankies” po bën namin me rroba banjot që ka nxjerrë në treg. Të gjitha vajzat VIP në mbarë botën që k
Pasi dogji rrjetin me poza të tilla, Enca: S'ka më foto me rrobabanjo (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia, e cila numëron plot 2.2 milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, sigurisht që e ndez rrje
"Nuk i kam qejf rrobat", vajza e Ornela Mutti nuk ndalet me pozat nudo (FOTO LAJM) Naike Rivelli e ka kthyer shtëpinë në një “cirk” të madh, ku herë pas here bën gjëra të çuditshme. Ajo që bie në sy k
Kthejini rrobat tuaja të vjetra në trendin e momentit (FOTO LAJM) Caitlin Trantham është gruaja që bën shumë gjëra. 33-vjeçarja e cila është nëna e tre fëmijëve, kur u izolua për shkak t
Alarm i rremë, çfarë u gjet brenda çantës së dyshimtë pranë ambasadës ruse Dyshimet për cantën pranë ambasadës ruse kanë qenë të rreme. Kjo pasi brenda çantës kishte vetëm rroba trupi, të cil
The Guardian: Nga rrobat tek librat, sa orë qëndron koronavirusi në objekte të ndryshme Qytetarët tashmë mund të dalin të blejnë veshje të ndryshme, në dyqane apo qendra tregtare, por sipas rregullave të reja
Pra Loredana dhe Mozzik jo vetëm që po rrinë në një shtëpi, por veshin edhe rrobat e njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë reperi Mozzik udhëtoi drejt Zvicrës për të takuar të voglën e tij Hanën, të cilën nuk e kishte parë pre
Bëni gati rrobat e plazhit, këtojanë trendet e kësaj vere (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për tendencat e sezonit, qoftë rroba apo aksesorë, sa më shumë informacion të kemi aq më mirë është.
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
Raportoi para Kuvendit me rroba banjo, gazetarja shqiptare: Mamit tim i kisha pëlqyer shumë Griselda Katirai gazetare e një emisioni mëngjesi ka thyer tabu duke raportuar para Kuvendit vetëm me rroba banjo dhe nj
3 gabimet e përditshme që bëni pa kuptuar kur lani rrobat me lavatriçe Lavatriçja është një ndër pajisjet më të rëndësishme elektroshtëpiake që padiskutim ka ndryshuar jetën e shumë njerëzve
Aulona nuk i ndan "kunjat" Arbanës: S'paska faj, qenka për të dal me rroba banjo (VIDEO) Moderatorja e njohur Aulona Musta nuk i ndal kunjat ndaj koleges së saj Arbana Osmanit, e cila para disa ditësh postoi f
Alketa Vejsiu bën gjestin e madh për të mposhtur COVID-19: 40 rrobaqepësës do të qepin maska! "I jam ofruar Ministrisë së Shëndetësisë, për prodhimin e masakve..." Në një lidhje në emisionin “Opinion” edhe moder
Flasin ekspertët: Me sa gradë duhet t'i lajmë rrobat për të shkatërruar COVID-19 "Është treguar se larja e rrobave deri në 56 gradë celsius vret koronavirusin. Nuk ka nevojë të zieni rrobat..." Spe
Erdhi vera për Roza Latin, moderatorja në karantinë me rroba banjo (FOTO LAJM) Roza Lati, ashtu si të gjithë qytetarët është vetëizoluar në shtëpinë e saj këto ditë, duke zbatuar rregullat e vendosur
Një infermiere joshëse si Tuna, këngëtarja bën apel nën rrobat e bardha (FOTO LAJM) Tuna ka dhënë mesazh sensibilizues për shqiptarët që të rrinë në shtëpi nëpërmjet disa fotove shumë provokuese. Këngë
Mjeku i OBSH tregon si duhet të veproni me rrobat kur ktheheni në shtëpi I ftuar në emisionin italian "Live - Non è la dʼUrso", mjeku i OBSH, Walter Ricciardi tha se koronavirusi ende po s
"Lini këpucët dhe rrobat jashtë", eksperti i OBSH jep këshillën e rëndësishme “Për të shmangur ngjitjen, është e rëndësishme të lini këpucët dhe rroba jashtë shtëpisë.” Kjo deklaratë u tha në “Live