999 rezultate për

rroba

"Më kanë kërkuar foto me rroba banje", vajza e ish-deputetes shqiptare jep lajmin e madh (FOTO LAJM) Ajo është një ndër vajzat më të përfolura të showbizit kjo për shkak të fizikut dhe fotove që ndan me ndjekësit e saj në
Cllevio nga burgu i kërkon ndihmë Stresit: O qelbësir më sill rroba dhe cigare (VIDEO) Cllevio, shoku i reperit Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka kërkuar ndihmë nga qelia e burgut. Edhe pse i
6 gjëra që ja vlejnë t'i blini në tregun e rrobave të përdorura (FOTO LAJM) Nëse tregoheni të zgjuar, mund ta kurseni një pjesë të mirë të të ardhurave dhe sërish të jeni vajza/djali më stil në qy
Përfshihet nga flakët rrobaqepsia në Tiranë Një rrobaqepsi është përfshirë nga flakët pak më parë në Tiranë. Deri më tani, raportohet vetëm për dëme materiale. S
Rrjeti në furi pas propozimit ndryshe të gruas për nderjen e rrobave Gratë shtëpiake në Britani e kanë gjetur veten në mes të një debati të gjerë, për mënyrën më të mirë të varjes së rrobav
Ç'lidhje ka mes rrobave që veshim dhe rënies nga pesha Arsyeja pse e kemi të vështirë të mbajmë një dietë, duket e ka zanafillën tek të qenit njeri. Si i tillë, pra gjenetikis
Si të pastroni telefonët dhe tabletët? Studimet kanë treguar se telefonat celular përmbajnë më shumë mikorbe sesa ndenjësja e WC-së. Merrni një rrobë mikrob
Nga Merkel te Meghan, gratë më të fuqishme të planetit siç nuk i keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre.
Që sot hidhini pizhamet, 10 arsye pse duhet të flini të zhveshur (FOTO LAJM) Që në moshë shumë të re, ne jemi mësuar që të flemë me pizhame, dhe kemi menduar se lakuriqësia është e papranueshme edh
Të fiksuara me veshjet e Arminës? Blogerja ka një super lajm (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga vajzat më me stil të ekranit shqiptar. Ajo ka dalluar gjithmonë për shkak të shijeve të
Në mes të vjeshtës, Nevina Shtylla shijon plazhin me rroba banjo (FOTO LAJM) Fundjava që sapo lamë pas nuk dukej asapk si një fundjavë nëntori pasi dielli i nxehtë dhe temperaturat relativisht të l
A e dini sa të rrezikshme janë kimikatet në rrobat tuaja? Në vitin 2019, dy kompani H&M dhe IKEA vendosën të testojnë mbetjet e tekstilit, të mbledhura në Evropë, para dhe pas ko
Habit ekspertja: Nuk vesh rroba të përdorura, transmetojnë energji negative Ekspertja Olesia Leço ka rrëfyer përse nuk ka blerë kurrë rroba të përdorura duke shpjeguar se nuk do të jenë asnjëherë
Habit Armina Mevlani, jo vetëm që blen rroba të përdorura por edhe ka qarë për to (FOTO LAJM) Blogerja e njohur, Armina Mevlani, ishte sot në një lidhje me skype në emisionin “Shqipëria Live”. Ajo ka shprehur hapur
Vërtet kushtojnë, por a duhen ndërruar shpesh elektro-shtëpiaket Elektroshtëpiaket janë produkte të cilat na marrin gjithmonë kohë dhe vëmendje të madhe para se të vendosim për blerjen
"Me lëkurët e shqiptarëve do qepim rroba", pjestarët e Agimit të Artë nisin paraburgimin Gjykata e Apelit në Athinë e shpalli Agimin e Artë organizatë kriminale vetëm pak javë më parë shkruan albeu.com. 35
"Me apo pa rroba?", Oriola i bën ndjekësve pyetjen e papritur (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet shqiptare më seksi. Është fjala për Oriola Marashin, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëv
A e dini sa të rrezikshme janë kimikatet në rrobat tuaja? Në vitin 2019, dy kompani H&M dhe IKEA vendosën të testojnë mbetjet e tekstilit, të mbledhura në Evropë, para dhe pas ko
"Me lëkurët e shqiptarëve do qepim rroba", nga vrasja te thirrja për luftë e Agimit të Artë Ditën e sotme Gjykata e Apelit në Athinë e shpalli Agimin e Artë organizatë kriminale shkruan albeu.com. Por pse Agim
Bën mrekulli me rrobat tuaja, shtoni lavatriçes 100 ml uthull Kaherë kemi dëgjuar që uthulla nuk është e dobishme vetëm në kuzhinë, mirëpo a e keni ditur se mund t’ju ndihmojë në lar