999 rezultate për

rrjetet

"PD jepet me qera", pamjet që po "trondisin" rrjetin (FOTO LAJM) Rrjetet sociale ironizojnë herë pas here zhvillimet politike në vend ku nuk i kursejnë dozat e larta të humorit. Kohët
Çiftet e famshëm të Hollivudit që janë njohur në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ka shumë çifte të Hollivudit që kanë pranuar se janë njohur duke i shkruar njëri-tjetrit në rrjetet sociale, ose duke pa
Albano Bogdo merr vendimin ekstrem: Do t'i lë të gjitha (VIDEO) Aktori Albano Bogdo marrë një vendim të papritur duke deklaruar se do të heqë dorë nga çdo mjet komunikimi elektronik pë
Rrjetet sociale në kaos, bien me radhë Facebook, Instagram, WhatsApp dhe Viber Shumë përdorues të rrjeteve sociale kryesore Facebook, Instagram, WhatsApp dhe Viber kanë përjetuar probleme me përdorim
Bashkëshortja e Messit befason me kërcimin në pishinë, pamjet i publikon gruaja e Fabregas (VIDEO) Antonela Rocuzzo po shijon së fundi pushimet verore në Ibiza, pranë bashkëshortit të saj Leo Messi. Por ajo që ka
Këngëtari "fshin" gjithçka pasi u kap mat me të dashurën Fotografitë e Shawn Mendes dhe Camila Cabello duke shkëmbyer puthje të zjarrta në plazh pushtuan të gjitha faqet rozë.
Beatrix Ramosaj "sfidon" plazhet e Spanjës me linjat perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur Beatrix Ramosaj bënë bujë për gati çdo postim të sja në rrjetet sociale. Format e saj trupore
Mërgimtarët nga Zvicra "harbohen" rrugëve të Prishtinës Ardhja e mërgimtarëve, përveç se ka bërë familjet që të shmallen dhe ka shkaktuar trafik në Kosovë, po shfaq edhe një fe
Festoi kontratën e jetës me një brune, por publikon videon duke bërë seks (VIDEO) Klinton Njie zyrtarizoi transferimin nga Marseille për te Dinamo Moskës, aty ku do të përfitojë dyfishin e pagës së tij
Mbani frymën, tifozja e Manchester United "shpërthen" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Ditëve të fundit, Manchester United ka filluar të mendojë më seriozisht për përforcimet verore para mbylljes së afatit k
I larguar prej muajsh nga rrjetet sociale, ja çfarë ka ndodhur me Flor Mumajesin (FOTO LAJM) Pas fitores së tij në edicionin e fundit të “Kënga Magjike”, këngëtari dhe kantautori i njohur Flor Muamjesi ishte mjaft
Halle vajzash, Kejvinënë dhe Oriolën i mundon i njëjti problem (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella është ndër vazjat më të bukura shqiptare dhe më të ndjekurat në rrjetet sociale. Ish velina e “Xing”, n
Këto janë rroba banjot më trend sipas të famshmeve shqiptare (FOTO LAJM) Jemi zyrtarisht në periudhën më të nxehtë të verës dhe Instagrami po shpërthen nga fotot e plazhit. Njerëz të famshëm
Historia e fotos prekëse që po qarkullon në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Një djalë i vogël që ka lindur pa dorën e tij të majtë ka prekur zemrat e të gjithëve pa dallim, pasi ai u përshëndet me
Puthen përpara luanit të vrarë, "masakrohet" në rrjetet sociale çifti i gjuetarëve (FOTO LAJM) Gjuetarët e trofeve përgjithësisht nuk kanë një reputacion të mirë dhe kur disa gjuetarë paraqesin një fotografi, ndërsa
Njihuni me bukuroshen që i ka "rrëmbyer" zemrën De Ligt (FOTO LAJM) Mbrojtësi holandez Matthijs De Ligt iu bashkua Juventusit zyrtarisht ditën e djeshme dhe është gati për të nisur një ave
Pas ndarjes, Boateng rikthehet me ish-gruan e tij super seksi (FOTO LAJM) Rikthehet qetësia në çiftin Melissa Satta-Kevin Prince Boateng. Pas disa sinjaleve paraprake për rikthimin në krahët
Coiurtois stërvitet në fushë, e fejuara "ngre temperaturat" në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Thibaut Courtois i është kthyer përgatitjeve me Real Madridin nën drejtimin e trajnerit Zinedin Zidane. Te klubi madr
Rriti çmimin e naftës, Rama me dhimbje koke, çfarë pritet të ndodhë të hënën (FOTO LAJM) Projektligji për të rritur me 20 lekë çmimin e naftës në Shqipëri, nuk është pritur aspak mirë nga qytetarët të cilët ka
"Jam shqiptar", videoja e vogëlushit në Zvicër bën xhiron në rrjetet sociale (VIDEO) Videoja e një vogëlushi shqiptar të lindur në Zvicër ka bërë xhiron në rrjetet sociale. Ai nuk pranon të quhet zvicer