999 rezultate për

rrjetet

Mburret me të pasmet, njihuni me sportisten bombastike (FOTO LAJM) Sllovakja Andreja Rupiter luan në hokej dhe është pjesë e klubit kroat, Zrinjevac. Përveç lojës së saj në fushë ajo n
Pogba trondit rrjetet sociale, vesh fanellën e klubit të madh spanjoll (FOTO+VIDEO) Poul Pogba prej kohësh po përflitet për një kalim në kampionatin spanjoll të futbollit. Mesfushori i Manchester Unit
Përdorimi i keq i Photoshop-it, njerëzit që janë turpëruar në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Përdorimi i keq i Photoshop-it mund t’u kthejë në persona qesharakë dhe të dështuar. Masivizimi i rrjeteve sociale kanë
Dekorimet më qesharake për festat e fundvitit (FOTO LAJM) Dekorimi i pemës së Vitit të Ri është traditë që sjell gëzim për fëmijët, si dhe e ndryshme në shtëpitë e njerëzve. T
I hapte adresa false, vlonjati nuk lë rehat ish të fejuarën Duket se shqiptarët kanë gjetur si formën më të lehtë të shantazhojnë ish-partnerët nëpërmjet rrjeteve soicale fake.
E ngrirë dhe e zhgënjyer, momenti kur Elvana Gjata fiton çmimin e 2-të (VIDEO) Që para se të publikoheshin këngët konkuruese në "Festivalin e 58-të të Këngës", lajmi se Elvana do të shpallet fituesja
Njihuni me Mikelën, nuk është qenie njerëzore dhe fiton miliona në Instagram (FOTO LAJM) Si shumë të tjerë në rrjetet shoqërore, “Lil Miquela” poston foto me rroba të stilistëve të famshëm, të shoqëruara nga t
CR7 kërceu 2.56 cm, plas gallata në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Juventusi mbrëmjen e djeshme fitoi me rezultatin 2-1 në transfertë kundër Sampdorias në ndeshjen e vlefshme për javën e
Dekorimet më qesharake për festat e fundvitit (FOTO LAJM) Dekorimi i pemës së Vitit të Ri është traditë që sjell gëzim për fëmijët, si dhe e ndryshme në shtëpitë e njerëzve. T
Ja arsyet se pse çiftet e lumtur nuk postojnë foto në rrjetet sociale Sa herë i ke thënë partnerit tënd “Hajde bëjmë një selfieeeeee”? dhe sa herë ai ka ngritur sytë lart dukë shfryrë “Uffff
"Kjo fushë u ktehet të zotëve", Osmani "thumbon" Partizanin në rrjetet sociale Kjo ishte fitorja e parë e bardhebluve ndaj Partizanit në derbi, pas më shumë se 5 vitesh dhe më shumë se tre pikët, vle
Të mahnitur nga rrjetet sociale? Zbuloni mashtrimet (FOTO LAJM) Rrjetet shoqërore janë plot me personazhe që postojnë rregullisht foto që tërheqin vëmendjen, por vetë këto personazhe t
Georgina dhe Wanda, dy nënat më të famshme në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Georgina Rodrigez dhe Wanda Nara janë ndër personazhet më popullore nga modelet në rrjetet social. Ato janë vazhdimisht
Njihuni me presidenten seksi të futbollit që po "tërbon" rrjetet sociale (FOTO) irina Morozyk, gruaja e futbollistit ukrainas Nikolai, është bërë e famshme me përfshirjen e saj në futboll. Ajo e ka ma
Pagjumësia nga rrjetet sociale "pushton" adoleshentët Telefonat e zgjuar dhe mediat sociale po ndikojnë gjithmonë e më shumë në cilësinë e një gjumi të dobët ose të një pagju
Armina Mevlani tregon përse "u zhduk" nga rrjetet sociale pas tërmetit (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka qenë një ndër të paktët personazhe publike që ka munguar në rrjetet sociale dhe nuk ka bërë asnjë post
Njerëzit i kërkojnë të jetë e lumtur, Bebe Rexha i jep mesazh me gishtin e mesit (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të suksesshme, emri i së cilës përflitet
Vëllezërit Selimi paskan goxha shije, kunata e Marina Vjollcës është një yll (FOTO LAJM) Vëllai i Getoar Selimit, Libertiani prej kohësh është në një lidhje me bukuroshen brune, Rida. Pavarësisht se dyshja
Duka: Braçe të flasë në rrjetet sociale, nuk më intereson sa ka harxhuar firma Armando Duka, presidenti i FSHF-së, është i ftuar në emisionin Pressing, aty ku i është kundërpërgjigjur zv. kryeministr
U zhduk nga rrjetet sociale, zbulohet çfarë po ndodh me Capita T (FOTO LAJM) Capital T është padyshim një nga reperët më të suksesshëm shqiptar dhe këngët e tij janë kthyer në hite që dëgjohen kudo