999 rezultate për

rrjetet

Skandali te Barcelona, reagon edhe Messi Një bashkëbisedim për 40 minuta, në një intervistë ekskluzive ku Lionel Messi ka thyer heshtjen dhe ka folur për veten,
Zbulohet skandali ku është i përfshirë presidenti i Barcelonës Presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu, është duke bashkëpunuar me një kompani që përdor llogaritë në rrjetet sociale p
Zbulohet skandali ku është përfshirë presidenti i Barcelonës Presidenti i Barcelonës, Josep Bartomeu, është duke bashkëpunuar me një kompani që përdor llogaritë në rrjetet sociale p
Pse Michele Obama nuk i ndjek vajzat në rrjetet sociale? Michelle ka folur për jetën e saj. E ftuar nga Oprah Winfrey, ish-zonja e parë e Amerikës ka folur pa filtra për jetë
Në prag të martesës, boksieri shqiptar dhe modelja i japin fund lidhjes (FOTO LAJM) Ata ndanin në rrjetet sociale fotot ku i shprehnin dashurinë njëri-tjetrit. Madje ishte raportuar se boksieri dhe mod
Ronaldo stërvit vajzën 2-vjeçare, pamjet bëjnë bujë në rrjetet sociale (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka postuar një video tejet emocionuese duke stërvitur me vajzën e tij Alana. 35-vjeçari publikoi vi
Të mahnitur nga rrjetet sociale? Zbuloni mashtrimet (FOTO LAJM) Rrjetet shoqërore janë plot me personazhe që postojnë rregullisht foto që tërheqin vëmendjen, por vetë këto personazhe t
Telashe tjera për mamin e Zaniolos, ia lejnë makinën pa timon Edhe pse në një moshë të madhe, nëna e yllit të Romës, Nikolo Zaniolo, njihet nga të gjithë për pamjen e saj mjaft tërhe
Modelja shpërthen ndaj shqiptarit: Gomar në fushë dhe në shtrat (FOTO LAJM) Transferimi i Florian Kamberit nga Hibernian te Rejnxhërs ka lënë shumë të pakënaqur tifozët e ish-skuadrës së tij. A
Rrjetet sociale, "shkëlqimi dhe rënia" e Erion Veliajt Nga Arjan Shahini Përfshirja e qytetarëve në vendimmarrjen e qeverisë vendore është një praktikë shembullore, por jo
Eriksen e kishte paralajmëruar largimin muaj më parë nga Tottenham? Ky fakt të bën ta besosh (FOTO LAJM) Christian Eriksen i dha lamtumirën Tottenhamit pas 7 sezonesh të mrekullueshme, shkruan Albeu.com. Ai zhvilloi 226 nd
"Vetëm i mora erë…", kryebashkiaku i Bulqizës masakrohet në rrjetet sociale (FOTO & VIDEO) Rrjetet sociale kanë shpërthyer në meme, pas publikimit të videos së kryebashkiakut socialist, ku ky i fundit shihet duk
Unaza e fejesës që u bë "hit" në rrjetet sociale Fay Goodard nga Londra ndau në foto në një grup në Facebook në Warren James,që bëri njerëzit të stresoheshin rreth fotog
Kante bëhet objekt tallje në internet, francezi i dhuron golin Arsenalit (VIDEO) Futbollisti i Chelsea N’Golo Kante është objekt talljeje në rrjetet sociale për golin e shënuar nga Arsenali në derbin e
U njohën në rrjetet sociale dhe u takuan, vajza e akuzon për përdhunim të riun Policia e Durrësit ka arrestuar një djalë 18-vjeçar, i denoncuar nga një vajzë se e ka përdhunuar. Sipas informacione
Ka një sekret si të fitoni sa më shumë "like" në rrjetet sociale, pa hile Për të marrë sa më shumë like dhe komente në rrjetet sociale duhet të ndiqni "rregullin" e orës. Ora e përshtatshme
Nuk ka dimër për Erjonën, shfaqet topless në Spanjë (VIDEO) Erjona Sulejmani po shijon ditë pushimi në plazhet ekzotike të Spanjës. Bukuroshja nuk heziton t’i vë në plan të parë
Mburret me të pasmet, njihuni me sportisten bombastike (FOTO LAJM) Sllovakja Andreja Rupiter luan në hokej dhe është pjesë e klubit kroat, Zrinjevac. Përveç lojës së saj në fushë ajo n
Pogba trondit rrjetet sociale, vesh fanellën e klubit të madh spanjoll (FOTO+VIDEO) Poul Pogba prej kohësh po përflitet për një kalim në kampionatin spanjoll të futbollit. Mesfushori i Manchester Unit
Përdorimi i keq i Photoshop-it, njerëzit që janë turpëruar në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Përdorimi i keq i Photoshop-it mund t’u kthejë në persona qesharakë dhe të dështuar. Masivizimi i rrjeteve sociale kanë