999 rezultate për

rrjetet

Pasi i publikuan mesazhin në rrjetet sociale, reagon ashpër kreu i Urgjencës (FOTO LAJM) Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka reaguar në rrjetet sociale pas prej dy ditësh qarkullon në rrjetet sociale
E dashura e Verratit sjell verën para kohe (FOTO LAJM) Xhesika Aidi, e dashura seksi e Marco Verratiti shfaqet mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë fotot hot. Ne
Ditëlindjes së Mbretëreshës po i vjen "fundi", pse nuk u duk gjëkundi urimit i Meghan dhe Harryt Mbretëresha Elizabeth ka festuar 94-vjetorin e saj mes shumë urimesh, ndonëse festimet në Mbretërinë e Bashkuar nuk u or
E martuar me futbollistin gjerman, kjo është irlandezja që po shpërthen në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Alessia Macari është gruaja e futbollistit gjerman të Beneventos, Oliver Kragl, e cila po çmend rrjetin në këtë kohë izo
Rama bëhet lëmsh, qytetari i kap gafën teksa po debatonte në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka bërë një gafë ditën e sotme tek i është përgjigjur nje qytetari në komentet në Facebook. Tek
Fanse e zjarrtë e Milanit, Colier "tërbon" rrjetet sociale (FOTO LAJM) Cristina Colier është një "djall" seksi. Modelja e njohur është një fanse e zjarrtë e klubit kuqezi ndërkohë që në I
Po nxirrni çdo gjë në rrjetet sociale, këto foto mos bëni gabim t’ i publikoni Është shumë e rëndësishme të keni kujdes se çfarë postoni. Këto kurthe të postimeve mund të rrezikojnë punën tuaj, marrë
Po nxirrni çdo gjë në rrjetet sociale, këto foto mos bëni gabim t' i publikoni Është shumë e rëndësishme të keni kujdes se çfarë postoni. Këto kurthe të postimeve mund të rrezikojnë punën tuaj, marrë
Rudina tregon marrëdhënien e Mark Frrokut me ish-bashkëshortin: Shumë të mira! Muaj më parë aktorja e humorit dhe moderatorja Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku. Tas
E TRISHTE/ Gjyshi i prekur me Covid-19 sheh nipin për herë të parë nga dritarja (FOTO LAJM) Pandemia ka izoluar këdo e po ashtu na ka bërë të ndërpresim lidhjet fizike me njerzit e dashur. Një foto që ka marrë vë
Të vetmit që po bëjnë para, si fitojnë blogerët nga rrjetet sociale në kohën e koronavirusit Për blogerët me ndikim, partneritetet e markave janë një burim kryesor i të ardhurave, veçanërisht për blogerët në Insta
Të vetmit që po bëjnë para, si fitojnë blogerët nga rrjetet sociale në kohën e koronavirusit Për blogerët me ndikim, partneritetet e markave janë një burim kryesor i të ardhurave, veçanërisht për blogerët në Insta
Felipe Melo nuk ndryshon, yjet e tjerë bëjnë xhonglime me letrën higjenike, brazilini i "ndërhyn ashpër" (VIDEO) Felipe Melo njihet nga të gjithë për agresivitetin e tij në fushën e lojës, ku nuk mbahen mend rastet kur ai është ndësh
Rama ndan në Facebook videon humoristike: S’e mbaja dot këtë perlë! (VIDEO) Mesazhi i kryeministrit Rama, audio apo i shkruar, lidhur me këshillat për higjenën, kryesisht larjen e duarve, drejtuar
Meta ka një tjetër mesazh sensibilizues për qytetarët Në një situatë ku edhe Shqipëria si shumë vende nga gjithë bota, po përballet me luftën ndaj koronavirusit nuk mund të m
Ndaloni së publikuar fëmijët në rrjetet sociale, pse është e dëmshme Nëpërmjet rrjeteve sociale dhe kamerës së celularit, prindërit janë në gjendje të fotografojnë çdo moment të fëmijëve te
Përdorimi i keq i Photoshop-it, njerëzit që janë turpëruar në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Përdorimi i keq i Photoshop-it mund t’u kthejë në persona qesharakë dhe të dështuar. Masivizimi i rrjeteve sociale kanë
2 mijë euro për një faqe në "Instagram", biznesi me rrjetet sociale (VIDEO) Faqe të ndryshme web kanë nxjerrë njoftime për shitjen e rrjeteve sociale, kryesisht instagramit që variojnë në çmime ng
Befason aktorja e filmave për të rritur: Më ka ngacmuar futbollisti i madh Lana Rhoades konsiderohet një nga aktoret më të njohura të filmave për të rritur. Ditët e fundit ajo ta tërhequr vëmendj
Olsian Çela në Shkodër bën thirrje: Ne jemi depozita e madhe që të dërgon në rrjetet kriminale Kryeprokurori Olsian Çela dha sot mesazhe të forta për prokurorët nga qyteti i Shkodrës. Edhe pse në këto kohë organi