999 rezultate për

rrjetet

Minjtë “grushtojnë” njëri-tjetrin, macja bën sehir Dy minj janë filmuar në një situatë të pazakontë në Singapor, ndërkohë që tej është macja që i sheh me mjaft kuriozitet.
"Dogji" rrjetin nga karantina, tashmë ylli televiziv ekspozon asetet nga Ibiza (FOTO LAJM) Amber Turner dhe i dashuri i saj Dan Edgar kanë qenë të izoluar në karantinë ku nuk kan munguar postimet e shumta në rrj
Fëmijët e pasur të Londrës shkundin rrjetin me fotot e luksit (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të Londrës e kanë nisur Vitin e Ri me një sërë postimesh në rrjetet sociale, ku tregojnë pasuritë e tyre
E njihni vetëm si balerinë e "Telebingos", por bukuroshja bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Bukuroshen që shihni në fotogalerinë e mësipërme me shumë mundësi e keni parë vetën në programin "E diela Shqiptare".
"Sa shumë je plakur", përgjigja e moderatores së njohur që u bë virale (FOTO LAJM) Personazhet publik kudo në botë janë ndër më të atakuarit kur vjen puna tek pamja e jashtme, stili i veshjes, detajet në
Pandemia ndryshon formën e fushatës elektorale në Maqedoninë e Veriut Për shkak të pandemisë së koronavirusit të ri, fushata elektorale e partive politike në Maqedoninë e Veriut, pritet të z
10 lojtarët më të ndjekur në rrjetet sociale, kryeson Ronaldo Janë zbuluar dhjetë lojtarët me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale, me Cristiano Ronaldon që është në krye të listë
Sekretet e fotove perfekte, ja çfarë fshihet pas imazheve mahnitëse në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Por argëtimi fillon me të vërtetë kur shohim fotografinë e dytë e cila tregon gjithë evolucionin e fotografisë së parë.
"Me paratë nga rrjetet sociale", çifti ndërton super vilën luksoze (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë kthyer në një burim të ardhurash për shumë njerëz në të gjithë botën. Blogerë të ndryshëm grumbullo
Përdorimi i keq i Photoshop-it, njerëzit që janë turpëruar në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Përdorimi i keq i Photoshop-it mund t’u kthejë në persona qesharakë dhe të dështuar. Masivizimi i rrjeteve sociale kanë
Rrjetet sociale dhe shoqëria Kampanjat e ndryshme ‘online’, thirrjet, postimet mund të na shërbejnë që të kemi rininë si partnere përgjatë ndërtimit
U dënua pasi theu rregullat, Sancho shpërthen kundër Bundesligës: Jeni qesharakë Sulmuesi i Borussia Dortmundit, Jadon Sancho, u dënua nga drejtuesit e Bundesligës për shkak të thyerjes së rregullave t
Ardi Veliu censuron edhe rrjetet sociale, fshihet videoja virale në faqen e "Albeu.com" në "TikTok" Ardi Veliu skandalizoi publikun shqiptar, por edhe përfaqësuesit e ambasadave të huaja në Shqipëri me veprimin si në koh
Nuk duroi fyerjet në rrjetet sociale, i jep fund jetës luftëtarja japoneze Bota e sportit (mundja në veçanti) është në zi. Japonezja Hana Kimura, 22 vjeçe, ka vrarë veten pasi u tall dhe fye përm
Gazetari: Rama zëvendëson Fletoren Zyrtare me rrjetet sociale Nga Andrea Cama Facebook është rrjeti social më popullor në Shqipëri—sipas të dhënave të vetë kompanisë, ka mbi 1,4 m
Modele apo oficere? Kjo vajzë po bën xhiron e rrjetit me fotot e saj (FOTO LAJM) Shpeshherë për shkak të stërvitjes së përditshme, oficeret femra kthehen në personazhe shumë të preferuara në rrjete soc
Një detaj i vetëm nga Kate dhe William lumturon ndjekësit e pallatit mbretëror (FOTO LAJM) Një ndryshim i fundit në llogarinë në ‘Twitter’ të Kate Middleton dhe Princ William i ka gëzuar pa masë ndjekësit e dysh
Gabimet pa dashje me rrjetet sociale, 8 gjërat që nuk duhen postuar asnjëherë Shumë njerëz i kanë kthyer rrjetet sociale në dritare komunikimi, por edhe informimi. Por, asnjëherë nuk kanë menduar se
Ra viktimë e faqeve pornografike, prezantuesja e njohur italiane denoncon aplikacionin (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur italiane, Dileta Leota, është një prej viktimave të fenomenit “Revenge Porn” në aplikacionin “Tele
Pasi i publikuan mesazhin në rrjetet sociale, reagon ashpër kreu i Urgjencës (FOTO LAJM) Kreu i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka reaguar në rrjetet sociale pas prej dy ditësh qarkullon në rrjetet sociale