999 rezultate për

rritjen

4 ushqime që janë miq të flokëve tuaj Ekpertët e bukurisë kanë zbuluar së fundmi se ju mund të hani ushqime të ndryshme për të pasur flokë më të trasha, më t
Nis raundi i pestë i bisedimeve për arritjen e paqes në Siri Diplomatë nga Rusia, Irani, Turqia dhe SHBA, kanë filluar raundin e pestë të bisedimeve për paqe në Siri me qeverinë sir
Taravari anulon vendimin e ministrit të VMRO-së për rritjen e çmimeve të ilaçeve Ministri i Shëndetësisë Arben Taravari ka anuluar vendimin për rritjen e çmimeve të medikamenteve. Sipas këtij vendim
5 ushqimet që duhet të hani çdo ditë për të patur flokë të gjatë dhe të shëndetshëm Flokët e gjatë mund të kthehen në një qëllim më vete për shumë femra, por shpeshherë ato zgjedhin mënyrat e duhura për t
7 ushqimet që përshpejtojnë rritjen e flokëve (FOTO LAJM) Flokët e gjatë janë një qëllim më vete i pjesës më të madhe të femrave. Në pak raste arrihet rezultati. Pavarësisht
Pse me rritjen e temperaturave shafqet edhe urthi? Teksa i nxehti veror po afron, njerëzit janë më të predispozuar për t'u prekur nga urthi. Sipas ekspertëve, me rritj
Guvernatori i BSH: Rritja e kreditimit stimuloi rritjen ekonomike Në Tiranë zhvilloi punimet të premten konferenca e III kombëtare e Financave, ku pjesëmarrës ishin Guvernatori i Bankës
A ndikoi Berisha në arritjen e paktit Rama-Basha? Ish-kryeministri zbulon detajet dhe rolin e tij Ish kryeministri Sali Berisha ka folur për herë të parë disa nga detajet e negociatave të javës së kaluar, pas arritjes
Kundër Bashës, Selami reagon për marrëveshjen me Ramën Deputeti i Partisë Demokratike, Eduard Selami ka reaguar sot për arritjen e marrëveshjes me kryeministrin Rama. Përme
FMN: Nuk ka vend për rritje pagash në Kosovë Kur në zgjedhjet e fundit nacionale, ish-kryeministri, tash kryetari i shtetit, Hashim Thaçi premtoi dhe rriti pagat në
"Vodafone" dhe "Telekom Albania" blejnë Autoritetin e Konkurrencës? Asnjë reagim për rritjen e çmimit të paketave Janë bërë pesë javë tashmë që kur kompanitë celulare "Vodafone Albania" dhe "Telekom Albania" rritën në mënyrë të beftë
Ushqimet që ju rritin flokët me shpejtësi Flokët e gjata janë diçka të cilat shumë vajza dëshirojnë t’i kenë. Për t’i arritur ato, ato përdorin shampona specia
Ministri i Ramës ka një mesazh për Metën: Do fitojmë mandatin e dytë! Ministri i Financave, Arben Ahmetaj gjatë një konference për shtyp ditën e sotme deklaroi i bindur që Partia Socialiste
OBSH ngre alarmin: Bota, në prag të një epidemie globale Organizata Botërore e Shëndetit ka vënë alarmin se bota është në prag të një epidemie globale. Më shumë se 28,000 nje
Mustafa: Vuçiçi s'do ndikojë në rritjen e "patateve" në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, i cili ka zhvilluar një vizitë në një nga fabrikat e Kosovës, i pyetur nga gazetarë
Berlini refuzon presionin e SHBA-ve për rritjen e shpenzimeve të NATO-s Thirrjet nga administrata amerikane për Gjermaninë dhe partnerët e tjerë të NATO-s, për të rritur shpenzimet për mbrojtj
Mënyra më natyrale për të trashur vetullat tuaja Mënyra më natyrale për të trashur vetullat tuaja është me vaj ulliri ekstra të virgjër. Çfarë Duhet Të Bëni: 1.Me
“Mes dallgëve dhe hashashit”, strategjia anti-kanabis e qeverisë, 5 milionë euro Të lundrosh në një det 4 ballë nuk është aspak e lehtë, këto janë disa nga vështirësitë që përballen efektivët e drejtor
Sajmir Tahiri e quan historike rritjen e pagave të policisë Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri gjatë aktivitetit në komisariatin nr.3 në Tiranë foli sërish mbi rritjen e
Çollaku: Perëndimi duhet të shqetësohet për rritjen e ndikimit rus në Ballkan, jo për ushtrinë e Kosovës Shefi i stafit të Presidentit të Kosovës, Bekim Çollaku, në një intervistë për BBC ka thënë se NATO dhe partnerët perënd