999 rezultate për

rritje

Trajneri i Atalantës: Arritje historike Trajneri i Atalanta-s, Gian Piero Gasperini, ka folur për "Sky Sport" pas fitores së marrë kundër Sassuolo-s, që i ka si
Tek të rinjtë shënohet rritje e kancerit të zorrëve Më shumë të rinj nën 50 vjeç janë duke u diagnostikuar me kancer të zorrëve, kanë gjetur dy studime lidhur me këtë sëmun
Pak kohë nga zgjedhjet, bashkitë shënojnë rritje "stratosferike" nga mledhja e teksave Dy muaj para zgjedhjeve lokale të 30 Qershorit të ardhurat nga taksat që vjel pushteti vendor kanë shënuar rritje të ndj
Ushqimet që duhet të hani për flokë të shëndetshëm Më poshtë gjeni listën e ushqimeve që duhet t’i hani nëse dëshironi të keni flokë të shëndetshme. 1.Vezët Vezët ja
Basha vazhdon me premtime: Kur të vijë unë në pushtet nuk do të ketë mjerim Kryetari i Opozitës së Bashkuar Lulzim Basha ka përsëritur edhe njëherë nga Gjirokastra, ka vazhduar si në kohë fushate
AMF, pranë studentëve të Universitetit “Luigj Gurakuqi” në Shkodër për rritjen e edukimit financiar Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare zhvilloi sot, më datë 6 maj 2019, ora 11:30, një leksion të hapur me studentë të Fak
FMN mbyll misionin në Shqipëri kur pritet ngadalësim i rritjes ekonomike Përfaqësuesi i Fondit Monetar Ndërkombëtar, Jan Kess Martijn në konferencën e përbashkët me kreun e BSH-së, Gent Sejko d
Kryetari i Apelit Shkodër, rritje stratosferike të pasurisë nga viti fillestar (FOTO LAJM) Kryetari i Gjykatës së Apelit të Shkodrës, Fuat Vjerdha do të përballet të hënën më 6 maj me Komisionin e Pavarur të Kua
Befasohen tifozët e Realit, Frankfurt mohon arritjen e marrëveshjes për Jovic Eintracht Frankfurt ka mohuar se ka arritur një marrëveshje për transferimin e Luka Jovic te Real Madrid në fund të sezo
A e dini se vaji i ullirit është më i mirë se sa viagra Një dozë javore me vaj ulliri mund të jetë më e mirë se vigra në përmirësimin e performancës së meshkujve në dhomën e gj
Basha premtoi paga 1200 euro për mjekët, Manastirliu tregon sa paguhen aktualisht Pas premtimit të kreut të opozitës se pagat për mjekët do të bëheshin 1200 euro, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manast
Magjia e bimës së karafilit Bima e karafilit ka gjetur përdorim që para lindjes së Krishtit kryesisht në Indonezi, për të marrë më pas përhapje në K
Rrezikojnë të dënohen në fund të sezonit, Pogba dhe De Gea kërkojnë rritje rroge David de Gea dhe Paul Pogba kërkojnë rritje stratosferike të pagës, teksa i frikësohen penalitetit në rast se Manchester
Sera me kanabis në mes të Athinës, arrestohen 4 shqiptarë (FOTO LAJM) Policia greke ka shkatërruar një organizatë të kultivimit të narkotikeve në qendër të Athinës. Sipas departamentit te
Gjykata ia jep dajës për rritje fëmijët e çiftit që tronditi Patosin tre muaj më parë Dy fëmijët e mitur të autorit që vrau gruan e tij dhe kunatën në Ballsh do të rriten nga daja i viktimave. Gjykata e
Meta i prerë: Dialog dhe reflektim, nuk mund të çoni dëm arritjet me kokëfortësi Presidenti Ilir Meta thotë se beson tek dialogu i përgjegjshëm i forcave politike për të zgjidhur krizën aktuale. Nga
Pacolli kërkesë BE-së: Na liberalizoni vizat, mos na ndalni rritjen e vendit! Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli ka mirëpritur votimin e sotëm në Parla
Temperaturat në rritje, por si do jetë moti sot Alternime kthjellimesh dhe vranësira të lehta e kalimtare dominojnë gjatë orëve të para të ditës në pjesën më të madhe t
Doni të dini si do të jetë trupi i një gruaje pas moshës 40 vjeçare Si të gjithë ditëlindjet e tjera, edhe 40-vjetori meriton të festohet, ndaj mos u bëni më të këqinj seç duhet me veten.
Si ndryshon trupi i gruas pas kësaj moshe Si të gjithë ditëlindjet e tjera, edhe 40-vjetori meriton të festohet, ndaj mos u bëni më të këqinj seç duhet me veten.