999 rezultate për

rritje

Autoriteti i Konkurrencës pezullon vendimin për rritjen e tarifave të kompanive celulare Autoriteti i Konkurrencës ka marrë vendimin për të pezulluar përkohësisht rritjen e tarifave nga kompanitë celulare.
Bilanci në rritje, shkon në 1380 numri i viktimave nga virusi vdekjeprurës Rastet e koronavirusit nuk po rriten në mënyrë dramatike jashtë Kinës, pavarësisht shtimit qe pati në provincën Hubei, t
Rritje temperaturash, parashikimi i motit për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash por që mundësitë për reshje janë të pakta. V
Hoqi rritjen e pagave, Haradinaj i përgjigjet ashpër Kurtit Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ka quajtur vendimin e sotëm të qeverisë Kurti për pagat narrativë mashtru
Qeveria Kurti e nis me këmbë të mbarë, shfuqizohet vendimi për rritjen e pagave Qeveria e Kosovës ka shfuqizuar vendimin që kishte marrë Qeveria “Haradinaj” në fund të vitit 2017 për rritjen e pagave
Qeveria Kurti shfuqizon vendimin e Qeverisë Haradinaj për rritjen e pagave për vete (FOTO LAJM) Të mërkurën e 12 shkurtit, Qeveria Kurti pritet të shfuqizojë vendimin që kishte marrë Qeveria Haradinaj në fund të viti
S'ka më zvarritje pas aksidentit: Tani mund ta verifikoni shumë lehtë ç'po ndodh me dëmshpërblimin tuaj Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare ka ndërtuar regjistrin online të integruar për të gjitha dëmet e ndodhura për polica
Diell dhe rritje temperaturash, si do të nisë moti këtë javë Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash ku mundësitë për reshje shiu sot janë të pak
Rritje temepraturash, si pritet të jetë moti për sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash ku mundësitë për reshje shiu sot janë të pak
Rritje temperaturash, si pritet të jetë moti sot Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash ku mundësitë për reshje shiu sot janë të pak
Osmani: Hapja e kufirit Bellanoc-Stançiq, arritje historike Zëvendëskryeministri i Maqedonisë së Veriut Bujar Osmani gjatë hapjes së kufirit Bellanoc-Stançiq, i cili njëherësh ësht
Takimi LVV-LDK, Haki Abazi optimist për arritjen e marrëveshjes Me qëllimin e arritjes së një koalicioni për bashkëqeverisje, Lëvizja Vetëvendosje do të zhvillojë sërish një takim me L
Ja si ndryshon formacioni i Interit pas mbërritjes së Eriksen Transferimi i Christian Erikssen në radhët e Interit do të rrisë cilësinë e skuadrës së Antonio Contes. Me blerjen e
Albin Kurti ka edhe 12 ditë nga Kushtetuta dhe 3 ditë kohë nga LDK për arritjen e koalicionit Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës assesi nuk janë duke arritur marrëveshjen për koalicionin qeverisë
Dhjetë profesionet në rritje të shpejtë dhe me pagë të lartë për gratë Nëse jeni një grua që kërkon të ndryshojë karrierën së shpejti, atëherë ne kemi disa opsione për ju Shumë nga këto pu
Super arritje: Këngëtarja shqiptare bëhet pjesë e "Grammys" (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është padyshim një ndër emrat më të suksesshëm, këngët e së cilës kth
Qytetarët të zhgënjyer me zvarritjet rreth formimit të Qeverisë Qytetarët shprehin zhgënjimin e tyre me zvarritjen e krijuar rreth formimit të Qeverisë së re të Kosovës. Përmes një
Everton kërkon një mesfushor, Ancelotti propozon lojtarin e Juventusit Dëmtimi i Andre Gomes, ka bërë që drejtuesit e Evertonit të futen në merkato për të kërkuar shërbimet e një mesfushori c
Shqetësuese: Rastet e dhunës në familje në rritje Përmes raportit të publikuar nga Policia e Kosovës, është bërë e ditur se rastet e dhunës në familje kanë pasur ngritje
Kurti e Mustafa takohen sot në 15 e 30, çfarë do të ndodhë sot? Siç kishin paralajmëruar edhe pas takimit të mbrëmshëm tre orësh, krerët e LDK-së dhe Lëvizjes Vetëvendosje do të takohe