999 rezultate për

rrit

Manchester United "shuplakë" Raiolas, i rrit çmimin Pogbasë Lajme të këqija nga Australia për Realin e Madridit dhe Juventusin. Sikurse raporton tabloidi anglez, “Daily Mirror”, dr
Komisoni Europian: Ekonomia e Maqedonisë së Veriut shënon rritje (VIDEO) Raporti ekonomik i Komisionit Evropian tregon përparim për vendin sa i përket fushës së ekonomisë. Analiza vjetore e Kom
Mes zjarrit, borës dhe rrezikut: Ushtrimet e frikshme të ushtrisë kineze (FOTO LAJM) Ushtria Çlirimtare e Kinës Popullore janë forcat e armatosura të Republikës Popullore të Kinës. Ato konsistojnë me pesë
Romët, prova që tregojnë se nuk jemi gati për BE! Fatkeqësisht, jeta e përditshme e Romëve në Ballkanin Perëndimor (BP) nuk ngjason aspak me të kremten e Shën Gjergjit bu
Në parukeri me thanë që ke 6 gra! Plas sherri në studio mes burrit dhe gruas (VIDEO) Suada Ndreca një nënë e re 27 vjeçare përballet live me ish-burrin, për djalin 4 vjeçar me epilepsi, për të cilin, e rej
Cancelo nuk bën pjesë në planet e Sarrit, portugezi pritet të largohet Në ditët pasardhëse pritet që,Joao Cancelo, t’i thotë lamtumirë, skuadrës së Juventusit. Portugezi me karakteristikat
Kosovë, rritet me 30% importi nga Shqipëria Ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemal Minxhozi, në një intervistë deklaroi se volumi i shkëmbimeve midis Shqipërisë d
"5 vite me kancer", Kryemadhi tregon si arriti ta mposhtë sëmundjen Monika Kryemadhi për të parën herë ka dhënë sot detaje nga operacioni që kreu pak kohë më parë. "Dua t’i bëj thirrje
Nuk ka vend pas rikthimit të Higuainit, bomberi i Juves pranë largimit Shumë skuadra evropiane kanë shfaqur interes për lojtarin juventin, Mario Mandzukic, të cilit i duhet të largohet nga "Z
Pogba i hedh "benzinë zjarrit", poston sërish foto me fanellën bardhezi (FOTO LAJM) E ardhmja e Paul Pobgas vazhdon të jetë me plot dyshime. Ylli francez ka postuar në "Insta-Story" një fotografi që e lid
Ushqimet që duhet të konsumoni për flokë të shëndetshëm Më poshtë gjeni listën e ushqimeve që duhet t’i hani nëse dëshironi të keni flokë të shëndetshme. 1.Vezët Vezët ja
Juventus i frikshëm, kështu do duket ekpi i Sarrit (FOTO LAJM) Juventusi ka hyrë fuqishëm këtë sezon në merkato. Pasi firmosi me Maurizo Sarrin, bardhezinjtë tashmë po ndërtojnë një s
Thërriti Rama Ik! Administratori i PS rreh fëmijën në Durrës (FOTO LAJM) PD e Durrësit denoncon dhunimin e një fëmijë të mitur pranë një qendre votimi në zonën e Katundit të Ri. PD publikon
Lindi në Kore dhe u rrit në Guam: Kush është ambasadorja e re amerikane në Shqipëri Presidenti Donald Trump njoftoi synimin për të emëruar zonjën Yuri Kim nga Guami si ambasadore e jashtëzakonshme dhe fuq
Gruaja i hedh helm burrit në kafe, arrestohet Prokuroria Publike Themelore në Strumicë ka ngritur procedurë hetimore kundër një gruaje të dyshuar për vrasje në tenta
Manchester United nuk heq dorë nga Rakitic, rrit ofertën për kroatin Manchester United ka nisur punën për gjetjen e zëvendësuesit të Paul Pogba. Gazeta spanjolle "Sport" bën të ditur se
Rriten temperaturat, sa do të shënojë termometri sot Moti gjatë ditës së sotme, parashihet të jetë i kthjellët dhe me vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë
Përleshje me armë dhe plagosje para lokalit në Gjakovë Tre persona janë arrestuar nga policia orët e para të mëngjesit të djeshëm, dy prej tyre janë plagosur e lënduar. Pol
Pas Ramës, Meta fton dhe Lulzim Bashën Në një lëvizje të koordinuar, Presidenti i Republikës Ilir Meta ka dërguar dy ftesa për takim mbrëmjen e sotme. Teksa
Ja paske ng**f burrit moj! Blogerja reagon keq ndaj komentueses (FOTO LAJM) Moderatorja Aulona Musta së fundmi po pushon bashkë me familjen e saj dhe si gjithmonë është tepër aktive në rrjete soci