999 rezultate për

rrit

EKSKLUZIVE/ Ky ishte shkaku i sherrit me 6 të plagosur në Dibër Gjatë mbrëmjes së sotme një sherr masiv ndodhi në Dibër duke shkaktuar 6 të plagosur rëndë. Sherri vazhdoi edhe në s
Zjarr masiv në Vlorë, kërkohet ndihmë nga ajri Pak më parë në Lukovë të Vlorës ka rënë një zjarr masiv, i cili ka djgur sipërfaqe të mëdha.Mësohet se zjarri vazhdon dh
DETAJE/ Pas sherrit banal qëllohet me armë pronari i lavazhit në Shkodër Një 38-vjeçar ka qëlluar me armë në drejtim të një personi teksa ishte duke punuar në autolavazhin e tij. Mësohet se
233 shpirt në bord, del videoja e tmerrit nga avioni që piloti hero e uli në arën me misër (VIDEO) Gjatë mesditës së sotme një avion i Ural Airlines u detyrua të ulej në një arë me misër pasi motorrët u goditën prej një
Grabitet makina e burrit të këngëtares së njohur, merren bizhuteri me vlerë të madhe (FOTO LAJM) Jennifer Lopez është një prej këngëtareve dhe aktoreve më të njohura dhe më të dashura në të gjithë botën. Së fundmi
Foto të tmerrshme, indiferenca njerëzore ka arritur kulmin (FOTO LAJM) Sipas statistikave, rreth 100,000 krijesa detare ngordhin çdo vit për shkak të mbeturinave plastike. Dhe kjo nuk është e
Ky vend nuk bëhet! Rritet frikshëm emigracioni i shqiptarëve Dëshira e shqiptarëve për të ikur është rikthyer sërish e fortë në pjesën e parë të këtij viti, teksa mes krizës së tejz
U rritëm në varfëri, ruanim paratë që t'i dërgonim në Kosovë: Rrëfimi prekës i Shaqirit Tani fiton milionat, është një nga emrat e mëdhenj të futbollit, por dikur ishte ndryshe. Xherdan Shaqiri bashkë me f
E rrallë, dhëmbi i 13 vjeçarit po rritej në testikulin e tij Një djalë adoleshent ka pasur një operacion të rrallë, pasi mjekët gjetën një dhëmb që po rritej brenda testikujve të ti
Efehani është rritur dhe Almeda sapo na ëmbëlsoi të gjithëve ditën me këtë portret familjar (FOTO LAJM) 3 muaj më parë Almeda dhe partneri i saj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër me një djalë të quajtur
Meta në Bjeshkët e Sharrit, shijon boronicat e Kosovës Derisa politikanët tanë zgjedhin bregdetin shqiptar për të kaluar pushimet e verës, presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta p
Maqedonia ndalon importin e mishit nga Serbia Agjencia maqedonase për Ushqimin dhe Veterinarinë (AUV) ndaloi sot importin e mishit të derrit dhe nënprodukteve të tij
Shqiptarët po ikin nga sytë këmbët: Rritet numri i emigrantëve ilegalë në BE Numri i emigrantëve ileaglë shqiptarë shënoi rritje gjatë vitit 2018 në shtetin fqinj, duke u renditur si vendi i dytë m
Shatërvani 200 mijë euro është tharë nga mungesa e ujit (VIDEO) Bashkia e Vlorës inauguroi me nxitim një shatërvan përballë stadiumit “Flamurtari”, vetëm pak ditë para zgjedhjeve vendo
Shefja i kërkon seks, veprimi i burrit habiti të gjithë Ndonjëherë të jesh i pashëm të fut në telashe. Kështu një agjent pasurish të patundshme ka bërë një deklaratë që i ka
Vijon rritja e temperaturave, si do të jetë moti sot Nga dita e sotme e deri nesër, moti në vend do të jetë shumë i nxehtë.Sipas parashikimeve të bëra, temperaturat në zona
Detaje tronditëse nga plagosja e kushëririt të Ervis Martinajt, pak pas sherrit i vihet flaka makinës luksoze Mbrëmjen e djeshme u plagos me armë zjarri kushëriri i Ervis Martinaj, Edon Martinaj në lagjen numër 1 të qytetit të Laç
Punime në kulmin e sezonit, irritohen qytetarët në Durrës Një ditë nëpër rrugët e Durrësit do të thotë mes pluhurit. Punimet paralel në dy destinacionet kryesore siç është buleva
Me bikini minimaliste, Françeska Jaçe i bënë "zbor" motorrit të ujit (VIDEO) Françeska Jaçe, ish-konkurrentja e “Big Brother” është shumë aktive në rrjetet e saj sociale. Ajo ndan me fansat e s
10 arsye pse djemtë pëlqejnë vajza më të mëdha në moshë Një studim i fundit ka zbuluar se meshkujve të moshave 20 – 29 vjeç u pëlqen të frekuentojnë femra më të mëdha në moshë.