999 rezultate për

rrezikon

Çfarë është "Dexamethasone", substanca që po rrezikon karrierën e Sergio Ramos Zigor Moltavo, kreu i Njësisë së Kontrollit të Performancës në Qendrën e Mjekësisë Sportive të AEPSAD, foli për “MARCA”
E dashura e talentit të Interit "rrezikon" Wanda-n (FOTO LAJM) E dashura e talentit të Interit Lautaro Martinez, i është futur modelingut. Ajo quhet Agustina Gandolfo dhe fotot q
Telashe për Panuccin nuk kanë fund, rrezikon të përfundojë në polici Si të mos mjaftojë ecuria negative në Ligën e Kombeve me ekipin Kombëtar, tashmë Christian Panucci do të përballet me po
Ndodh në Indi: Lojtari shpëton për mrekulli portën, por rrezikon veten (VIDEO) Ndodh në Indi: Lojtari shpëton për mrekulli portën, por rrezikon veten (VIDEO) Një lojtar në Indi, ka shpëtur për mr
Gruevski rrezikon që e gjithë jeta t'i shkojë në burg Si pasojë e arratisjes, ish-kryeministri Nikolla Gruevski do të gjykohet në mungesë për të gjitha lëndët e PSP-së. Pë
FAIR-PLAY Financiar: PSG rrezikon përjashtimin nga garat Europiane Pak javë më parë medjat në të gjithë botën raportuan se klubi Paris Saint Germain ka shkelur rregullat e fair-play finan
Aktakuzë ndaj Burdushit, rrezikon 3 vite burg Prokuroria Themelore Prizren ka ngritur aktakuzë ndaj Hysni Peqani i njohur si “Burdushi”.Sipas aktakuzës së Prokurorisë
Bonaventura rrezikon të mungojë 5 muaj për Milanin Milan rrezikon që ta humbet Giacomo Bonaventura për tre deri në pesë muaj. Sipas Sky Sport SItalia, vendimi do të mer
Guardiola rrezikon të dënohet sepse i uroi fat arbitrit Federata Angleze e futbollit ka ndaluar rreptësisht çdo komentim të trajnerëve ose lojtarëve për arbitrin e ndeshjes. Tr
Dëmtim horror, boksieri rrezikonte jetën pas lëndimit në sy (FOTO LAJM) Boksieri Sam Hyde pësoi një lëndim në sy gjatë një ndeshjeje kundër Richard Raikporhe, i cili e tronditi botën e boksit.
Kartoni i kuq i Higuain, kaq ndeshje rrezikon të mos luaj Gonzalo Higuain ishte ndër pretagonsitët kryesorë të ndeshjes me Milanit dhe Juventus, por jo si golashënues po për shka
Rrezikon kualifikimin, Milan barazon në transfertë ndaj Real Betis (VIDEO) Milan ka barazuar sonte kundër Real Betis me rezultatin 1-1 në "Benito Villamarin", ndeshje e vlefshme për UEFA Europa L
20 të arrestuar, sfida mes Real Betis dhe Milan rrezikon të mos luhet Momentet e tensionit kanë shoqëruar thuajse të gjithë transfertën e tifozëve kuqezi në Seville. Konfrontimet mes milanis
Ja çfarë rrezikon Tirana pas hyrjes së tifozëve në fushë Tirana-Kukësi u mbyll në një mënyrë të shëmtuar, me tifozët e Tiranës që u futën në fushë pas ndeshjes, duke protestuar
Kotzias rrezikon burgun për shkak të Shqipërisë 13 vite burg rrezikon ish-ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Kotzias, i cili dha dorëheqjen disa ditë më parë, pas deba
Milan në pritje të dënimit nga UEFA, ja çfarë rrezikon Në datën 12 nëntor, drejtuesit më të lartë të skuadrës së Milanit do të paraqiten para gjykatës së UEFA-s pë të dëgjuar
PDK goditet në Drenicë, rrezikon edhe Drenasin Drenica mund të mos jetë në të ardhmen “hambar” i votave për PDK-në, ashtu siç ka qenë që nga paslufta e deri më tani.
Shikoni sa rrezikon Partizani për banderolën e tifozëve kundër grekëve Komisioni i Disiplinës, siç e kishte paralajmërua edhe vetë dje FSHF në deklaratën për parullën raciste hapur në ndeshje
I vërsulet kundërshtarit, mbrojtësi i Cityt rrezikon pezullimin (VIDEO) Mbrojtësi i majtë francez, Benjamin Mendy, iu vërsul me grushte Eric Lamelas së Tottenhamit në minutën e 91', pasi ky i
Situatë alarmante në Itali, Lacio-Inter rrezikon të shtyhet Italia ditën e sotme është përfshirë nga rrebeshe të vazhdueshme shiu, ku raportohet se në disa qytete ka patur edeh për