999 rezultate për

rrezikon

Henry rrezikon shkarkimin, ndeshja ndaj Dijon do të jetë vendimtare për të ardhmen e tij te Monaco Monaco i ka dhënë ultimatum 48 orë trajnerit Thierry Henry, më saktë ndeshja në fushën e Dijon do jetë si një finale për
Probleme për Gattuson, Zapata një muaj jashtë fushave Cristian Zapata rrezikon një ndalesë të gjatë pas lëndimit të pësuar në minutat e para të ndeshjes kundër Genoa. Mbr
Ish-sulmuesi i Anglisë: Salah rrezikon t’i humbasë titullin Liverpoolit Ish-sulmuesi i Premier Leagues Chris Sutton ka thënë se prirja e Mohamed Salah për t’u rrëzuar më shumë lehtësi mund t’i
Hector Bellerin rrezikon të humbasë sezonin Në fitoren e madhe të Arsenal kundër Chelsea, “Gunners” kanë marrë një lajm shumë të keq. Gjatë kësaj super ndeshje,
Zbulohet vrima e zezë që rrezikon të përpijë tokën Shkencëtarët kanë zbuluar një vrimë të madhe të zezë që endet rreth galaktikës tonë – Rrugës së Qumështit – dhe që mund
Haradinaj i reagon SBASHK: Presioni juaj po rrezikon zgjidhjen Raportet e Qeverisë së Kosovës dhe SBASHK’ut janë ashpërsuar edhe më shumë pas paralajmërimeve se greva do të vazhdojë e
Bashkia e Pukës jep alarmin: Mos shkelni mbi liqenin e ngrirë (FOTO LAJM) Bashkia e Pukës i ka bërë thirrje qytetarëve sot dhe në veçanti prindërve, të këshillojnë fëmijët e tyre që të mos hipin
Rrezikoni jetën: Këto tre ushqime nuk duhet t'i lani para konsumit Personat “manjakë” pas pastërtisë dhe frikës ndaj mikrobeve shpesh mund të bëhen edhe të fiksuar në larjen e ushqimeve q
Mbytet jahti në Sarandë, rrezikon jetën italiani Një Jaht është mbytur sot pranë brigjeve të detit Jon. Ngjarja në fjalë u sinjalizua rreth orës 11:30, kur motoskafi lës
Aleanca turko-ruse po rrezikon shqiptarët në Ballkan Gazetarja Arbana Xharra thotë se Ballkani rrezikohet nga një aleancë turko-serbe-ruse, e cila po shfrytëzon edhe boshllë
HOROSKOPI/ Përqëndrohuni në punë, kjo shenjë rrezikon shumë Ky është horoskopi për ditën e premte, 11 janar 2018. Dashi Parashikohet një ditë e mbushur me nervozizëm. Këshill
Është agjent? Meta nuk e dekretoi Cakajn se rrezikonte sekretet e NATO-s Mjaft i fortë dhe i drejtpërdrejt ishte arsyetimi që Presidenti Ilir Meta i bëri mosdekretimit të Gent Cakajt si ministë
Gruaja rrezikon foshnjen për shkak te rrugës së bllokuar, lind në qendrën shëndetësore Situata nga reshjet e deborës duket shumë e rënduar në akset rrugore në vend. Elbasani është një nga qytetet ku prez
Kjo është dieta që rrezikon seriozisht jetën tuaj Nga gjithë llojet e dietave, më të rrezikshmet janë ato në të cilat hapësira mes vakteve është tepër e gjatë. Të rrish
U arrestua i dehur në SHBA, Rooney rrezikon sponsorët dhe gruan Arrestimi i Wayne Roney, pasi u gjet i dehur në aeroportin e Dallasit, mund t’i kushtojë sulmuesit anglez humbjen e kont
Tërmet te Manchester City, rrezikon përjashtimin nga Kupat e Europës Manchester City rrezikon seriozisht përjashtimin nga kompeticionet europiane. Është kjo hipoteza e nxjerrë nga mediat br
"Hapni dajlanët", i ftohti polar rrezikon ngordhjen masive të peshqëve (FOTO LAJM) I ftohti polar që ka goditur Shqipërinë ditët e para të Janarit, po sjellë edhe shqetësime në vend. Përveç ngricave
Vrau gruan dhe kunatën në sy të fëmijëve, sa vite burg rrezikon Gazment Musta Ngjarja e rëndë ku në Ballsh një 34-vjeçar vrau me thikë bashkëshorten e tij 31 vjeçe dhe motrën e saj 18 vjeçe pas një
Ky fshat në Gjirokastër rrezikon të bëhet ishull Fshati Paleokastër në njësinë administrative të Cepos 15 km larg Gjirokastrës rrezikon të kthehet në ishull nëse rruga q
Kosova rrezikon të pushtohet nga kumari por Haradinaj bën reagimin e fortë Pronarët e kazinove dhe lojrave të fatit duket se do t'u vijë fundi edhe në Kosovë. Pasi në Shqipëri, qeveria e drejtuar