999 rezultate për

rrezikon

Festoi në mënyrë të turpshmë, Simeone rrezikon pezullimin nga UEFA Diego Simeone rrezikon të përballet me një dënim nga UEFA për shkak të gjestit që bëri kundër tifozëve të juventusit.
UEFA pezullon Kondogbian, rrezikon dhe Ramos të njëjtin fat Siç informon "COPE Valencia", Kondogbia do të mungojë tri ndeshje në Ligën e Europës, sepse mori me dashje një karton të
Erdhi për të fituar Champions-in me Juven, por Ronaldo rrezikon dështimin Cristiano Ronaldo u transferua me shumë bujë tek Juventusi në merkaton e verës së shkuar, teksa u ble për shifrën rekord
Allegri rrezikon, Zidane bëhet gati për Juventusin Juventusi u mposht dje 2-0 në "Wanda Metropolitano" nga Atletico Madrid teksa kualifikimi bëhet dhe më i vështirë në Tor
Kapela Gucci i rrezikon seriozisht jetën 17 vjeçarit Një kapele Guccit origjinale e cila kushtonte 200 paund, desh i ka marrë jetën një djaloshi të ri. Aleksandër Henders
Tërmet tek Reali, ylli i ekipit rrezikon 12 ndeshje (VIDEO) Ndeshja derbi e qytetit të Madridit mes Atleticos dhe Realit e cila perfundoi 1-3 ne favor te Los Blancos nuk kaloi pa
Lojtarët nuk i binden, Sarri rrezikon shkarkimin Chelsea po kalon një moment të vështirë në Premeir League, duke humbur dhe zonën "Champions" pas humbjes turpëruese në t
E kemi të gjithë, stafilokoku ju rrezikon jetën Mbi lëkurën e çdo njeriu në botë ekziston një superbakter i cili është potencialisht vdekjeprurës. Bakteri është Sta
Gjinekologu rrezikon deri 8 vite burg Pos që nuk kishte licencë dhe kushte për abortim, gjinekologu Fehmi Ahmeti, s’kishte marrë me shkrim pajtimin e 18 vjeça
Foshnja e sapolindur rrezikon vdekjen prej një puthjeje Oliverin e vogël e puthi dikush që kishte herpes dhe u duk sikur nuk pati ndonjë problem, por më vonë ai pati disa pasoj
Nuk pagoi 17 milion euro për Sala, Cardiff rrezikon dënimin Skuadra e Cardiff mund të marë një dënim ndoshta dhe me zbritje pikë në Premier League. Shkak është bërë shuma shuma
Ky është dënimi që rrezikon polici përdhunues në Drenas Prokuroria Themelore pritet të kërkojë paraburgim për hetuesin e Policisë, V.V., lidhur me dyshimin për abuzim seksual d
U aksidentua me makinë, ylli i Juves rrezikon sfidën ndaj Ateltico Madrid Aksidenti me makinë që pësoi një ditë më parë mesfushori brazilian Douglas Costa ka lënë pasoja te 28-vjeçari. Sipas
Gripi i derrit rrezikon seriozisht vendin, çfarë thonë specialistët DY persona kanë ndërruar jetë për shkak të gripit në Shqipëri, i cili dyshohet të jetë H1N ose siç njihet ndryshe "gripi
Kosnett: Konferenca ndërkombëtare rrezikon pavarësinë e Kosovës Për numrin një të Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Philip Kosnett, ideja e kryeministrit Ramush Haradinaj, p
Inteligjenca amerikane: Ballkani rrezikon konflikt të armatosur Mundësia e një konflikti të hapur ushtarak dhe ndikimi i Rusisë, mbeten kërcënimet kryesore për sigurinë e Ballkanit Per
Nëse ndryshohen kufijtë, krahas Kosovës rrezikon edhe Shqipëria Instituti Evropian për Studime të Sigurisë ka publikuar një analizë në të cilën projektohet ajo se çfarë do të mund të n
Arda Turan rrezikon 12 vite burg Arda Turan rrezikon burgun.32 vjecari mund të marrë një dënimderi në 12 vite teksa është vënë nën akuzë se e kishte sul
Chelsea rrezikon ta pësojë keq Lajme aspak të mirë vijnë nga klubi i Chelsea-t. FIFA po heton kontratat e transferimeve të më shumë se 100 lojtarëve mi
Pse Alzheimeri rrezikon më shumë femrat se meshkujt Demenca është pëcaktimi një marrin një grup simptomash lidhen me ngadalsimin e proceseve të trurit. Lloji më i zakons