999 rezultate për

rrezikon

Zjarr i madh në Velipojë, përhapja e flakëve rrezikon banesat Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në vendin e quajtur Maja e Zezë, në Velipojë. Flakët kanë vënë përpara bimë
Yllin botëror e "tradhton" veshja, i zbulon pjesët intime (FOTO LAJM) Kengetarja e njohur Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez jane fotografuar në Nikki Beach në St Tropez ditet e fundit, ku ki
Prag katastrofe në Delvinë, zjarri djeg 8 shtëpi dhe rrezikon fshatin (VIDEO) Një tjetër zjarr masiv në afërsi të Delvinës ka përfshirë qindra ha kullotë, pemë frutore në të dy bashkitë Delvinë dhe
Dëmtohet Messi, rrezikon një kohë të gjatë jashtë fushe Messi ka marrë një tjetër goditje në stërvitje dhe rrezikon të qëndrojë 1 muaj jashtë fushave duke humbur sfidën e kësaj
Zjarri rrezikon puset e naftës në Patos (VIDEO) Një gropë me serë në Dukas të Patosit është përfshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme. Shërbimi zjarrfikës ka ndërhyrë me
"Shpëtoi por jo pa u lagur": Dua Lipa rrezikon jetën gjatë xhirimeve të klipit (FOTO & VIDEO) Dua Lipa është një nga këngëtaret shqiptare e cila po kor një sukses të paimagjinueshëm në mbarë botën. Së fundmi kën
Morrën 40 kg rërë nga plazhi, çifti i turistëve rrezikon të dënohet me 6 vite burg Një çift turistësh pritet të dënohen me burg pasi dyshohet se kanë vjedhur një sasi rëre nga plazhet e pacenuara të Sard
Dibra rrezikon të mbulohet nga plehrat Pas grevës së punonjësve të Ndërmarrjes publike komunale “Standard” në Dibër për shkak të kontributeve të papaguara në p
E mori me not, shqiptari rrezikon jetën në ujvarën e Niagarës teksa kalonte ilegalisht në SHBA Një shqiptar është arrestuar nga policia pasi po përpiqej të kalonte ilegalisht në SHBA, për t’i shpëtuar dëbimit në Shq
Meta kthen Kodin Penal: Rrezikon qytetarët Presidenti Ilir Meta ka kthyer mbrapsht ndryshimet në Kodin Penal të vendit duke theksuar se prek interesat e qytetarëve
Arena Kombëtare rrezikon të mos licensohet nga UEFA Stadiumi Arena Kombëtare rrezikon të mos lincesohet nga UEFA për ndeshjen kualifikuese me Islandën që do të zhvillohet m
Për shkeljen e privatësisë ndaj të miturve, YouTube rrezikon të gjobitet 1000 milionë dollarë Gjiganti i rrjeteve sociale YouTube rrezikon një gjobë prej 100 milionë dollarësh për shkeljen e privatësisë ndaj të mit
Tare e mbajti në skuadër, Lazio rrezikon të humb miliona euro për një lojtar Në verën e shkuar, oferat për mesfushorin e Lazion, Sergej Milinkoviç-Saviç nuk kishin fund. Madje shkonin edhe më sh
Të punosh në punën që urren, rrezikon sëmundje të rëndë të zemrës Nëse shkoni me frikë në punë ju mund të keni një rrezik të shtuar për sëmundje të zemrës. Duke pasur një punë të keqe
Mitsotakis nuk rrezikon Marrëveshjen e Prespës Partia opozitare e qendrës së djathtë Demokracia e Re, e udhëhequr nga Kyriakos Mitsotakis, ka dalë fituese në zgjedhjet
Rrezikon 20 vite burg për një të lëpirë akullores (FOTO LAJM) Një grua rrezikon 20 vite burg pasi u filmua duke lëpirë një akullore në supermarket, dhe pastaj e ktheu tasin në frigor
Pengoi zgjedhjet, kryebashkiakja e Shkodrës rrezikon 5 vjet burg Prokuroria e Shkodrës ka regjistruar kallëzimin penal në ngarkim të kryetares së Bashkisë Voltana Ademi, si dhe shtetasi
Grupimi i Qendrës së Djathtë: Më 30 qershor Shqipëria rrezikon të humbasë pluralizmin politik Me anë të një deklarate, ky grupim thekson se Shqipëria pas tre dekadash, rrezikon të humbasë pluralizmin politik. At
Jam djali i Edi Ramës! Sa vite burg rrezikon biznesmeni që mashtroi në emër të kryeministrit Klodian Ciruna, personi që mashtroi tre biznesmenë në Tiranë duke u marrë një shumë prej 488 mijë euro, teksa shtirej si
Çifti nga Kosova rrezikon jetën në Velipojë, mungojnë rojet e plazhit Burrë dhe grua nga Kosova kanë hyrë për tu larë në plazhin e Velipojës, por kanë rrezikuar jetën. Kanë qenë pushuesit