999 rezultate për

rrezikon

Elbasan/ Me tonelata barut, zjarri rrezikon Uzinën e Lëndëve Plasëse Mbrëmjen e sotme një zjarr ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre në Elbasan ndërsa përhpaja e flakëve që favorizohet nga
Vajza e vogël rrezikon jetën, shpëtohet për një fije Një vajzë e vogël vetëm 8 vjeç desh ka gjetur vdekjen pasi shkoi në spital e mbushur me pulla të kuqe dhe temperaturë sh
Marsida Qatja rrezikon 5 vite burg Burime nga prokuroria bëjnë me dije se Marsida Qatja është marrë zyrtarisht nën hetim Prokuroria e Durrësit. Qatja po
Turqia rrezikon përjashtimin, skenari që e çon Shqipërinë në Europian Ka pak gjasa të ndodhë, për të mos thënë nuk ka fare nëse nuk do të ketë një përshkallëzim të situatës në ndeshjet e ard
Shqipëria rrezikon gjobë të majme, nëse merren edhe 2 kartonë të verdhë në pjesën e 2 Ndeshja e sotme mes Turqisë dhe Shqipërisë ka qenë e pazakontë në llojin e saj që në minutat e parë. Kjo pasi gjyqtar
Rrezikon shkarkimin por Meta hallin e madh e ka tek Kombëtarja: Hysaj është dëmtuar Presidenti Meta ka reflektuar një qetësi dhe indiferencë totale, duke përsëritur se “Komisioni i Venecias ka zero rëndës
Kush do ta besonte, edhe Xavi Alonso me probleme ligjore, rrezikon burgun Xavi Alonso po kalon një moment aspak të mirë, pasi rrezikon të dënohet me burg nga gjykata spanjolle. Ish-lojtari i
"San Siro" i ri rrezikon mos ndërtohet, banorët dalin kundër projektit (VIDEO) Një tjetër problem për Inter e Milan në rrugëtimin drejt stadiumit të ri San Siro. Banorët e komunës 7 të Milano janë re
Dëmtohet ylli i Real Madrid, rrezikon "El Clasico-n" kuadra e Real Madrid fitojë ditën e djeshme ndaj Granadas me rezultatin 4-2. Mirëpo pas asaj fitoreje madrilenët kanë
Të rinjtë po ia mbathin, Shqipëria rrezikon "të zbrazet" në 70 vite Ndonëse pritshmëritë ishin që numri i azilantëve të vinte në rënie, për shkak se refuzimet e larta të dekurajonin apliki
Foto me Obamën, Berisha: Rama rrezikon 5 vjet burg Ish-kryeministri, Sali Berisha, thotë se kryeministri Edi Rama ka kryer vepër penale lidhur me pagesën prej 80 mijë doll
Sali Berisha: Rama rrezikon 6 vite burg Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook shkruan se kryeministri Edi Rama rrezikon të dënohet me
"E çmendur", vajza rrezikon jetën duke hyrë në kafazin e luanit (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një grua qëndron shumë afër një luani. Ajo kaloi perimetrin e sigurisë në një kopsht
Aktivizoi një lojtar të dyshimtë, Liverpool rrezikon përjashtimin (FOTO LAJM) Skuadra e Liverpool rrezikon të përjashtohet nga Kupa e Ligës Angleze, ose siç njihet ndryshe Carabao Cup. Shkak ësht
Publikohet fotoja e urës së dëmtuar në Stamboll, si qëndron e vërteta (FOTO LAJM) Një termet i fuqishëm me magnitudë 5.8 ballë ka tronditur sot Stambollin, ndërkohë që si pasojë kanë mbetur të plagosur
Ballkoni i një pallati rrezikon të bjerë, tmerrohen banorët Një ballkon në një pallat në Tiranë rrezikon të shembet. Policia ka shkuar në vendin e ngjajres dhe ka rrethuar zonën
PRISHTINË/ Punëtori rrezikon duke punuar në lartësi pa masa mbrojtëse Siguria e punëtorëve në Kosovë nuk është në nivel të kënaqshëm. Pavarësisht inspektimeve të shumta, ende ky sektor m
Përkeqësohet situata në Gjirokastër, zjarri rrezikon banesa dhe biznese Një zjarr i madh ka rënë në fshatin Mashkullorë 5 km në veri të Gjirokastrës. Forcat e PMNZSH janë vënë në lëvizje për t
Çifti rrezikon për foton perfekte, pritet keq nga ndjekësit Një çift është kritikuar për varjen afër një pishine natyrale për të nxjerrë një fotografi për Instagram. Në pamjet e
Nëse "izoloni" karrocën e foshnjen tuaj po i rrezikoni jetën Gjatë verës është e vështirë të sigurojmë gjithmonë një ambient të freskët për fëmijët, ndaj për t’i mbrojtur nga dielli