999 rezultate për

rrethina

Nuk iu ndalua RENEA-s në Elbasan, gjendet e braktisur makina luksoze Një mjet tip "Porche Cayenne" e tipit të fundit është gjetur e braktisur në rrethinat e qytetit. Mbrëmjen e sotme ësh
Bora zbardh Korçën dhe rrethinat e saj (FOTO LAJM) Bora ka zbardhur disa pika turistike të Qarkut të Korçës. Në Voskopojë dhe Dardhë bora ka arritur nga 5 deri në 10 cm.
Reshjet nxjerrin në pah probleme të mëdha me kanalizimet në rrethinat e Tetovës Reshjet e reja të shiut sërish shkaktuan dëme në Poroj të Tetovës, duke lënë të ndarë fshatin në gjysmë, shkaku i rrënim
Pas shumë vitesh, rrjet i ri ujësjellësi për banorët e Fushë-Mëzezit Një investim i rëndësishëm në një nga rrethinat e kryeqytetit po merr jetë. Pas viteve të tëra harrese dhe mungese i
Burime diplomatike: Aksioni në rrethinat e Kumanovës me kërkesë të ndërkombëtarëve? Sipas asaj qe shkruan Zhurnal, e cila citon burime diplomatike, aksioni i fundit në fshatrat e Kumanovës është kryer me
Jeta e romëve në Sllovaki (FOTO-LAJM) Pamjet më lartë vijnë nga Sllovakia dhe tregojnë jetën që bëjnë mijëra rom në qytetin e Kosice. Sipas Daily Mail, qytet
Shkodër, pastrohet lumi Kir Komuna Rrethina dhe Bordi i Kullimit kanë nisur prej disa ditësh punën për të rikthyer lumin Kir në shtratin e tij. Ne
Pogradec hasen parregullsi në votime Update- Në procesin e votimit në komunat ku votohet për kryetar të komunës në Dardhas kandidaon Gentian Pere nga rradhët
Zgjedhjet në komunën Rrethina, Basha kërkon mbështetje Kreu i Partise Demokratike Lulzim Basha u ka kerkuar banoreve të komunës Rrethina të mbështesin kandidatin e kësaj parti
PS-LSI, marrëveshje edhe për zgjedhjet vendore Partia Socialiste dhe Lëvizja Socialiste për Integrim do të kenë marrëveshje edhe për zgjedhjet e pjesshme të 1 shtatori