999 rezultate për

rrethin

BDI-VMRO, bashkëpunim për Shkupin dhe Tetovën Gazeta Lajm, bën të ditur se kur bëhet fjalë për bashkëpunim të mundshëm për Zgjedhjet Lokale në mes VMRO-DPME dhe BDI,
Kujdes nga i nxehti afrikan Moti sot në Maqedoni do të vijojë me temperaturat e larta. Sipas meteorologëve sot do të ketë një mot të nxehtë i ndikua
Shpërthim në Afganistan, 11 viktima Të paktën 11 persona janë vrarë dhe 11 të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi në një treg në pjesën jugore të
Stadiumi i rrallë, nëntoksor Kjo që po shikoni në foto është plani se si do të duket një stadium i rrallë dhe shumë i veçantë, nën rërën e shkretëtir
Plagoset në burg ish-Kryetari i Komunës Rrethinë Vetëm pak ditë pas arrestimit të tij, është plagosur në ambjentet e burgut të Shën-Kollit në Lezhë kryetari i Komunës Rr
Regjistrohen një sërë tërmetesh në Shkup dhe rrethinë Në sërë tërmetesh nga rajoni epiqendror i Shkupit kanë regjistruar në mëngjesin e sotëm dhe paradite aparatet e Observat
Ulen temperaturat në gjithë vendin, probleme në disa qytete Ashtu sikurse ishte parashikuar nga metereologët temperaturat e ulta dhe i ftohti ka mbërthyer vendin. Reshjet e dëborës
Aksident në Devoll, 45-vjeçari në gjendje kritike Aksident më pasojë plagosjen e një personi në rrethin e Devollit. Në orët e vona të natës në rrethin e Devollit, ka ndod
Aksident në Durrës, një i vdekur Një person është aksidentuar për vdekje mbrëmjen e sotme në rrethin e Durrësit, ndërsa ishte duke kaluar rrugën. Viktima
Cungu: Shqetësuese situata në Shkodër Reshjet e rëna gjatë 24 orëve të fundit kanë krijuar një situatë shqetësuese në rrethin e Shkodrës. Prefekti Maxhid Cung
Bell ishte e famshme nga shkolla e mesme Kristen Bell ka thënë se ajo ishte e “famshme në rrethinë” gjatë shkollës së mesme. Aktorja, e cila së shpejti do të lua
KQZ: Pjesemarrje me e ulet se ne rrethin e pare Komisioni Qendror Zgjedhor bëri të ditur se deri në orën 15:30, në 21 komunat ku po mbahet raun
Mlladici, çoban në rrethinën e Kumanovës nga Anila LIMANIShkrimet e botuara në “Lajm” se i ish-lideri ushtarak i serbëve të Bosnjë