999 rezultate për

rrethin

Kryemadhi: Plani ynë është të vëmë Shqipërinë në punë Kryesuesja e listës së kandidatëve për deputetë të Lëvizjes Socialiste për Integrim në Qarkun e Lezhës, Monika Kryemadh
Sot votojnë të burgosurit dhe të sëmurët Në mesnatë ka përfunduar fushata zgjedhore për raundin e dytë të zgjedhjeve lokale që do të mbahen ditën e nesërme, ndër
Pas mesnate heshtje zgjedhore Fushta zgjedhore për rrethin e dytë të zgjedheve, që do të zhvillohet më 7 prill, mbaron sot. Pas mesnatës fillon hesht
PDSH vazhdon fushata për rrethin e dytë Partia Demokratike Shqiptare ende nuk e ka filluar fushatën zgjedhore për rrethin e dytë zgjedhor që do të mbahet më 7 p
RDK-TDP bashkë për në rrethin e dytë në Gostivar Duke u bazuar në marrëveshjen parimore ndërmjet kryetarit të RDK-së, Rufi Osmani dhe kryetarit të TDP-së, Kenan Hasip, b
Shqiptarët ende kalkulojnë Tre ditë pas përfundimit të rrethit të parë zgjedhor, asnjëra nga partitë shqiptare nuk e ka marrë guximin t’i ofrojnë n
Më shumë femra në politikë Zgjedhjet e këtij viti në Maqedoni treguan se ka një ndryshim të pozicionimit të gruas në politik. Kështu, krahasuar me
Osmani: Dje ne kemi luftuar me shtetin e Maqedonisë, dhe me paratë e pista! Osmani, mbrëmë vonë, iu drejtua mijëra përkrahësve të tubuar para selisë së degës së RDK-së në Gostivar, duke siguruar a
Makraduli dhe Trajanovski në rrethin e dytë Komisioni Shtetëror Zgjedhor nga të dhënat që ka përpunuar njofton se do të pasojë rrethi i dytë në betejën për kryetarë
Ali Ahmeti, votoni Selën që Struga të mbetet e shqiptarëve Lideri i BDI-së Ali Ahmeti mbrëmë në një konferencë për shtyp në selinë e BDI-së, u ka bërë thirrje të gjithë simpatizan
Rezultatet e plota - BDI në rrethin e parë fiton në 8 komuna Sipas të dhënave të KSHZ-së, Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka fituar që në rrethin e parë në 8 komuna, transmet
Opozita maqedonase dështim të trefishtë Bashkimi i LSDM dhe VMRO mund të konsiderohet dështim dhe ky i trefishtë. I trefishtë për arsye, të cilat u dukën qartë
PPDNJ mbështet kërkimin e eshtrave të ushtarëve grekë në rrethin e Korçës Pavarësisht se historianët mohojne ekzistencën e tyre në qytetin e Korçës, si zonë ku nuk janë zhvilluar beteja në luftë
Osmani: E fitoj betejën që në rrethin e parë Kryetari aktual i Gostivarit, Rufi Osmani, nuk ka vendosur ende nëse do të kandidohet për mandatin e dytë. Ai është shpr
Rriten shpërblimet e Australian Open Organizatorët e Australian Open kanë rritur çmimin fondin për lojtarët të cilët eliminohen në rrethin e parë të garës.
RDK i përgjigjet Thaçit: Mbrojmë votën e shqiptarëve Rilindja Demokratike Kombëtare (RDK) i ka reaguar kryetarit të Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH), Menduh Thaçi, për d
Zgjedhjet, valë anëtarësimesh nga partitë Në prag të zgjedhjeve të reja partitë politike kanë nisur një fushatë të re anëtarësimesh. Kështu, sipas një njoftimi të
Arsenal, United dhe Liverpool vazhdojnë më tej (VIDEO) Fitore e thellë e Arsenalit me rezultat 6-1 ndaj skuadrës së ligës së tretë angleze Coventry, ndërsa Manchester United e
Vettel triumfon në Singapor Piloti i Red Bullit, gjermani Sebastian Vettel triumfoi për herë të dytë në karrierën e tij në Çmimin e madh të Singapor
Vrasja e 38-vjeçares, nxirret identikiti i personit të dyshuar Policia ngushton rrethin e të dyshuarve për vrasjen e 38-vjeçares Fatbardha Tafa, mbrëmjen e së martës në Tiranë. Burime