999 rezultate për

rrapi

"Arrest me Burg" për Aleko Rrapin, vrau të atin Gjykata vendos masën “Arrest me Burg” për shtetasin Aleko Rrapi, ndërsa dy ditë më parë vrau të atin. 42-vjeçari i cili
Fier, djali godet për vdekje të atin Pak minuta më parë Fieri është goditur nga krimi në familje. Djali i familjes Rrapi në Fier, ka vrarë të atin duke e go
Tarifa - Rrapi, drejtuesit e rinj të Portokallisë Këngëtarja Eneida Tarifa dhe humoristi Salsano Rrapi do të jenë drejtuesit e rinj të Portokallisë, zbuloi regjizori Alti