999 rezultate për

rrapi

Rrëzohet rrapi shekullor në Fier, zë poshtë katër makina (FOTO LAJM) Mëngjesin e kësaj të diele është rrëzuar një rrap shekullor në Fier duke dëmtuar 4 automjete. Ngjarja ka ndodhur në p
Pamje të rënda! Benzi C-Class i shkatërruar që i mori jetën 24-vjeçari në Tiranë (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Tiranë. Bëhet fjalë për një aksident me pasojë vdékjen e një të r
"A do ma zgjasësh dorën!" Salsano Rrapi kopjon Eneda Tarifën në mënyrë epike (VIDEO) Eneda Tarifa u shpall pak ditë më parë fituese e këtij edicioni të Këngës Magjike. Kënga “Ma zgjat dorën” u pëlqye shumë
"Nëse të paguan dikush më shumë ikën", Salsano flet hapur për aktorin e vetëm që nuk flet (FOTO LAJM) Moderatori i njohur i “Portokalli” Salsano Rrapi mëngjesin e sotëm ishte i ftuar në emisionin “Rreze Dielli”. Si kurr
Kështu nuk e keni parë, Salsano Rrapi acarohet keq me ndjekësin (FOTO LAJM) Salsano Rrapi është një ndër personazhet më të dashur dhe të preferuar për të gjithë publikun shqiptar i cili prej vites
Ariu ha 13 dele në Prizren pasi i vranë tre të vegjlit e saj (VIDEO) Hysen Rrapit nga Prizreni, mbrëmjen e së premtes, ariu ia kishte mbytur 13 dele në fermën e cila gjendet shumë afër qend
I bie qepenit me kokë, shihni si shpëton mirë Salsano Rrapi (VIDEO) Aktori dhe prezantuesi i "Portokallisë", Salsano Rrapi është përplasur keq me qepenin e një garazhi makinash. Për pas
19 vjet nga rënia e Imer Shala-Rrapinit Familjarë dhe qytetarë të shumtë kanë nderuar veprën e dëshmorit, Imer Shala i njohur si Rrapini, në shënimin e 19 vjeto
Pse përfundoi në gjykatë Salsano Rrapi? Duke parë tipin e tij sportiv, nuk do ta kishim menduar se Salsano Rrapin do ta shihnim ndonjëherë nëpër dyert e gjykata
Dënohen me vdekje, krimineli i pamëshirshëm dhe dy shqiptarët terrorizojnë familjen Një bandë kriminelësh e përbërë nga katër anëtarë, dy prej të cilëve ishin shqiptarë ka marrë dënimin për veprën penale
Pse nuk është martuar akoma Salsano Rrapi? Nuk do ta besoni përgjigjen e aktorit Aktori dhe moderatori i “Portokallisë”, Salsano Rrapi, prej 17 muajsh është baba i një vajze, Margi. Ai dhe aktorja Erjo
Salsano Rrapi zbulon “formulën” e Portokallisë, ja arsyeja pse ikin gjithmonë moderatoret Që në momentin që mendoi të sillte në Shqipëri një spektakël humori, themeluesi i Top Medias kishte një model të ngjashë
Salsano Rrapi do jetë pjesë e "Portokalli"? Pretendohej se Salsano Rrapi nuk do të ishte më pjesë e stafit të "Portokalli", por vetë moderatori ka zgjedhur Instagra
Salsano Rrapi shijon pushimet e para me vajzën Salsano dhe Erjona, pak muaj më parë janë bërë prindër të një vajze, ndërsa janë kujdesur për ta mbajtur sa më të fsheht
Ja fotoja e parë e vajzës së Salsano Rrapit (FOTO) Çifti i aktorëve Erjona Kakeli dhe Salsano Rrapi janë prindër të një vajze. Sikundër ndodh shpesh me personazhet e n
Salsano Rrapi bëhet baba Aktori i njohur Salsano Rrapi dhe partnerja e tij Erjona Kakeli, janë bërë prindër të një vajze ditën e dielë. Ende nuk
Salsano Rrapi së shpejti baba Pas një historie 10 vjeçare me bashkëshorten, aktori i humorit Salsano Rrapi së shpejti do të bëhet baba. Moderatori i s
Shembet banesa, dyshohet një person nën rrënoja Një 70- vjeçar nga qyteti i Vlorës dyshohet se ka mbetur nën rrënojat e një banese e cila u shkatërrua thuajse plotësish
BMW-ja përplaset me furgonin, 1 i vdekur dhe 1 i plagosur (FOTO-LAJM) Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në hyrje të Sukthit
Nuk ka më rrap në Mashkullorë Pas më shumë se 200 vitesh Rrapi i Mashkullores, është rrëzuar të mërkurën nga era e fortë ndërsa vitet e fundit pema më