999 rezultate për

rraja

Nuhu tregon si e kërcënuan: Vëllai i deputetit Rraja ishte shumë agresiv Në një lidhje të drejtëpërdrejtë me News24, ish-nënkomisari Nuhu ka treguar edhe njëherë ngjarjen dhe mënyrën si e kanë
"E lau në gjak", Rama i del hapur në mbrojtje deputetit të Lezhës Kryeministri Edi Rama ka vendosur të mbrojë deri në fund deputetët e tij. Pas Tahirit, Ballës e Dakos, Rama i ka dal
Dëshmia e plotë e Xhisielës: Djalit i deputetit me dogji, më nxiu trupin dhe vuri pistoletën në bark Xhisiela Maloku ka rrëfyer përpara oficerit Emiljano Nuhu se është detyruar nën presionin e dhunës, kërcënimeve verbale
Pse nuk është arrestuar djali i deputetit? Reagon policia Cështja e Xhisiela Malkut ka shkaktuar jo pak bujë në media. Pikërisht për ktë cështje ka reaguar këtë pasdite Aida H
Dëshmia e plotë e Xhiselës: Më dogji me cigare, më lau në gjak djali i deputetit Në deklarimin që ka dhënë para oficerit të Policisë Gjyqësore Emiljano Nuhu, më datë 30 korrik të këtij viti, Xhisela Ma
Prokuroria merr në pyetje nënën dhe motrën e Xhisela Malokut Prokuroria e Fushë Krujës, ka marrë së fundmi në pyetje nënën dhe motrën e Xhisela Malokut e cila pak ditë më parë denon
Balla tregon çfarë i tha deputeti Rraja në lidhje me djalin e tij dhe Xhiselën Taulant Balla ka treguar në Opinion se ka biseduar me deputetin Rrahman Rraja disakohë më parë, kur Berisha publikoi nj
Nuhu shton akuzat: Sot më ofruan para për të mbyllur gojën Emiljano Nuhu ka denoncuar në një lidhje në emisionin “Opionin”, se i kanë ofruar para në kërkim të heshtjes, një ditë p
Nga dhuna tek kërcënimet e nënkomisarit Nuhu, si ka ndodhur ngjarja Maloku-Rraja Një ditë më parë, gazetari Basir Çollaku bëri publike intervistën e policit të policisë gjyqësore Krujë Emiljano Nuhu që
Tufa me para e makina luksoze, kush është djali "gangster" i deputetit të PS Djali i deputetit Rrahman Rraja është akuzuar nga e dashura e tij për dhunë fizike dhe përndjekje, por pavarësisht kësaj
"Të rreh se të do", si i tha shefi i policisë vajzës që lau në gjak i dashuri Është zbardhur dëshmia e Xhisela Malokut, vajza e cila pretendon se është dhunuar barbarisht nga djali i deputetit të PS
Mori armën e qëlloi në zgjedhje, kush është djali i deputetit Djali i deputetit Rrahman Rraja është akuzuar nga e dashura e tij për dhunë fizike dhe përndjekje, por pavarësisht kësaj
Skandali i përdhunimit: Kush gënjen, deputeti i PS apo policia? Rrahman Rraja, u bë i njohur për publikun pasi shpërtheu skandali i djalit të tij, i akuzuar për dhunimin e një vajze.
Flet deputeti i PS: E përdhunoi? Çfarë ka ndodhur mes djalit dhe të dashurës Deputeti i PS në qarkun e Durrësit Rrahman Rraja ka mohuar akuzat e ngritura nga ish-nënkomisari i Stacionit të Policis
Akuza: Hetonte skandalin e djalit të deputetit, kërcënohet me jetë polici Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme ka publikuar denoncimin e një punonjësi policie në Komisariatin nr 6. Sip
E FUNDIT/ Akuza e rëndë: Djali i deputetit socialist ka përdhunuar një vajzë Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se policia po mban të fshehur ngjarjen ku djali i deputetit të PS-së ka përdhunuar n
Zbardhet skema, ja si u zhduk arma e Elton Çiçës Lidhur me ekzekutimin e 36 vjeçarit, grupi i hetimit ka zbardhur të dhëna të tjera kjo në lidhje dhe me fshehjen e armës
Zbardhet dëshmia e doktorit që fshehu armën pas ekzekutimit të Elton Çiças Referuar ekzekutimit të Elton Çiçës, sot është zbardhur dëshmia e “doktorit” nga Kruja, i cili fshehu armën. Ai ka mohua
Cica's friend arrested for obstructing justice Just two days after the murder of the 36-year old, Elton Cica, police say they have arrested the man sitting with him at