999 rezultate për

rraja

"Xhisela", gjykata jep vendimin për djalin e deputetit Rrahman Rraja Gjykata e Krujës jep masën “arrest me burg” për Rexhep Rrajën, djalin e deputetit të PS Rahman Rraja. Seanca u mbajt
U akuzua për torturë ndaj Xhisela Malokut, Rexhep Rraja del para gjykatës Djali i deputetit Rrahman Rraja, Rexhep Rraja është nisur për në Gjykatën e Krujës ku do të njihet me masën e sigurisë.
U lanë vetëm në një dhomë, çfarë i tha djali i deputetit Xhiselës Djali i deputetit, Rrahmna Rraja, Rexhep Rraja i arrëstuar për përndjekje ndaj ish-të dashurës së tij, Xhisela Malokut ë
"Dua të vuash, nuk do të të vras direkt!", çfarë i thoshtë Rexhepi-Xhisielës gjatë torturës Zbardhet pretenca e Prokurorisë së Krujës ndaj Rexhep Rrajës, djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja, i cili u arre
Çudit djali i deputetit të Ramës: Nuk e di kush e ka djegur dhe rrahur Xhisielën Pasi shpërtheu skandali me intervistën e nënkomisarit Emiljano Nuhu, Rexhep Rraja u mor në pyetje më datë 29 shtator nga
Drejtësia e l*shit! Rexhep Rraja është për 25 vite burg, por akuza është sikur të ketë vjedhur një çakmak Duket në kufijtë e qesharakes, por pavarësisht arrestimit të bujshëm gjatë ditës së djeshme, Rexhep Rraja, djali i deput
Kur gënjeu babai deputet i djalit torturues? Deputeti i Krujës Rrahman Rraja, babai i Rexhep Rrajës, i akuzuar se torturoi Xhisiela Malokun duke i fikur cigaren në t
"S'na rruhet k*ri fare për ty nga Berati! Të shkrijmë me gjithë familje", kërcënimet e frikshme ndaj Emiljano Nuhut Së fundmi është siguruar procesverbali i kallëzimit të nënkomisarit të Krujës, Emiljano Nuhu në lidhje me kërcënimet e m
I biri torturoi vajzën jetime, debuteti nuk "zhgënjen" me reagimin e tij Një ditë pas arrestimit të djalit të tij, deputeti i PS, Rrahman Rraja ka thyer heshtjen pas përfundimit të mbledhjes së
Përplasja për dosjen "Rraja", PD: Arrestimi nuk mjafton; PS: Luftë e pisët politike Arrestimi i Rexhep Rrajës, djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja, përplasi me deklarata Partinë Demokratike dhe at
I fiku cigaren në trup, ky është djali "gangster" i deputetit që u arrestua sot Djali i deputetit Rrahman Rraja, është arrestuar ditën e sotme nga policia e Krujës pas akuzave të dashurës së tij për d
Kush është gjyqtarja që firmosi arrestimin e djalit të deputetit Policia e Krujës ekzekutoi sot vendimin e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Krujë, për të arrestuar shtetasin Rexhep Rraja, d
Zbardhen detajet: Si ra në pranga djali i deputetit pas dhunës barbare Pas shumë akuzave publike, policia e Krujës ka vënë në pranga djalin e deputetit të PS, Rraja. Duket se ballafaqimi
Lau në gjak Xhisielën, zbulohen dy akuzat që çuan në pranga djalin e deputetit Ditën e sotme është vënë në pranga djali i deputetit Rraja në Lezhë. Ai u vu në pranga pasi u akuzua nga e dashura e tij
Dhunoi brutalisht Xhisielën, arrestohet djali i deputetit Pas dëshmisë së Xhisiela Malokut në Prokurori është arrestuar djali i deputetit socialist të Lezhës, Rrexhep Rraja.
"Na ke hap punë ku*v m*ti", rrëfimi i plotë i Xhisielës Xhisela Maloku ka shpjeguar me detaje dhunën makabre që i është ushtruar nga Rexhep Rraja, djali i deputetit socialist R
Nuhu tregon si e kërcënuan: Vëllai i deputetit Rraja ishte shumë agresiv Në një lidhje të drejtëpërdrejtë me News24, ish-nënkomisari Nuhu ka treguar edhe njëherë ngjarjen dhe mënyrën si e kanë
"E lau në gjak", Rama i del hapur në mbrojtje deputetit të Lezhës Kryeministri Edi Rama ka vendosur të mbrojë deri në fund deputetët e tij. Pas Tahirit, Ballës e Dakos, Rama i ka dal
Dëshmia e plotë e Xhisielës: Djalit i deputetit me dogji, më nxiu trupin dhe vuri pistoletën në bark Xhisiela Maloku ka rrëfyer përpara oficerit Emiljano Nuhu se është detyruar nën presionin e dhunës, kërcënimeve verbale
Pse nuk është arrestuar djali i deputetit? Reagon policia Cështja e Xhisiela Malkut ka shkaktuar jo pak bujë në media. Pikërisht për ktë cështje ka reaguar këtë pasdite Aida H