999 rezultate për

rraja

"Oficeri i Policisë denoncon: Dhëndri i deputetit socialist është vrasës me pagesë" Ish-kryeministri Berisha ka publikuar së fundmi një denoncim ku sipas tij thuhet se shtetasi Dritan Karaj është vrasës m
Gjykata e Krujës liron nga burgu Rexhep Rrajën Gjyqtarja Engjellushe Tahiri liron nga burgu Rexhep Rrajan. Seanca gjyqësore ndaj tij u zhvillua në orën 15 në Gjykaten
Rexhep Rraja drejt lirimit, gjykata pranon gjykim të shkurtuar Rexhep Rraja, i akuzuar fillimisht nga e dashura Xhisiela Maloku për përdhunim, dhumë fizike dhe përndjekje duket se do
Rraja tregon makinën luksoze, shkon me këmbë të thyer për të votuar për Teatrin Kohët e fundit, deputeti socialist Rrahman Rraja është bërë shumë i komentuar në media për shkak të cështjes Xhisiela.
"15 mandate të Ramës u fituan nga bandat, Rrajat, Ndokat, Avdylajt..." Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një deklaratë për shtyp ditën e sotme tha se lidhjet e krimit me qeveri
Dosja "Xhisiela", çfarë kërkoi Rexhep Rraja para gjykatës Gjykata e Krujës ka nisur procesin për gjykimin e dosjes "Xhisiela", ku djali i deputetit socialist, Rrahman Rrajës, Rex
“Kush janë ata t’ju q* robt”, si u revoltuat Xhisiela? Përgjimi i plotë Sw fundmi wshtw zbardhur biseda e plotw e pwrgjimeve ambjentale nw prokurorinw e Krujws, mes Rexhep Rrajws dhe Xhisiela
U lanë vetëm në Prokurori, çfarë tha Rexhepi përballë Xhisiela Malokut Së fundmi janë zbardhur përgjimet ambjentale midis Rexhep Rrajës dhe Xhisiela Malokut, te cilët u lanë vetëm në Prokuror
Rexhep Rraja mbetet në burg, avokati thotë se të rinjtë digjen sot për qejf me cigare Djali i deputetit Rrahman Rraja, Rexhepi mbetur në burg sërish sot me vendim të gjykatës së Apelit në Tiranë edhe pse ki
Rraja kërkon lirinë, çfarë do vendosë sot Apeli për fatin e djalit të deputetit Djali i deputetit të PS Rrahman Rraja, Rexhep Rraja, pak kohë më parë kërkojë lirinë nga burgu me pretekstin se ish e da
U katandis me paterica, Rrahman Rraja tregon arsyen Deputeti i PS, Rrahman Rraja, babai i Rexhep Rrajës së paditur nga Xhisiela Maloku për dhunë është parë duke ecur mbi pa
Çfarë i ka ndodhur? Deputeti i PS, Rrahman Rraja katandiset mbi paterica (FOTO LAJM) Deputeti i PS, Rrahman Rraja, babai i Rexhep Rrajës së paditur nga Xhisiela Maloku për dhunë është parë duke ecur mbi pa
"Do gënjej prokuroren", zbulohet biseda mes Xhisielës dhe Rexhepit Prokurorisë së Krujës i kanë mjaftuar një muaj e gjysëm hetime që të finalizojë me sukses dosjen penale kundër Rexhep Rr
Xhisiela e lumtur, Rexhepi kërkon lirinë Djali i deputetit të PS-së Rrahman Rraja, Rexhepi kërkon lirimin në Gjykatën e Apelit. Kjo vjen pasi Rraja ka thënë
"Sherr për Xhisielën në komisariatin e Fushë Krujës" Zhvillime të reja kanë ndodhur në komisariatin e Fushë Krujës, që nga denoncimi i Xhisiela Malokut për përndejekje nga R
Rama përlot me fjalët për Rrahmanin: Pranë shtratit të spitalit Kryeministri Rama i është qasur në një formë tjetër çështjes së akuzave ndaj djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja
"Xhisiela ka pranuar se është detyruar të tërhiqet për shkak të frikës" Në Shqipëri një sasi tritoli shpërtheu në mesnatë në Fushë Krujë, në oborrin e shtëpisë ku banon Xhisiela Maloku, vajza
Rastësi apo...? Zbulohet lidhja e çuditshme mes avokatit të Xhisielës dhe atij të Rexhep Rrajas Një tjetër detaj është zbuluar rreth Xhisela Malokut dhe Rexhep Rrajas, ndërkohë që ky i fundit u la në burg, ndërsa 25-
U la në burg, Xhisiela mbështet Rexhepin: Do t'ja dalë, po i bien më qafë kot (FOTO LAJM) Një tjetër reagim i Xhisiela Malokut ka sjellë më tutje konfuzion, vajza e cila sipas dokumentave të ekspertizës mjeko-
Tre gratë, me të cilat Rama i mbylli "gojën" Xhisela Malokut Për të mbrojtur dhunuesin Rexhep Rraja dhe deputetët socialistë Taulant Balla e Rrahman Rraja, dhe Kryebashkiakun e Kruj