999 rezultate për

rrahmani

E bujshme, Volsfburgu në gjurmët e Amir Rrahmanit Transferimi nga Partizani në Kroaci te RNK Spliti ka ndikuar në rritjen e mëtejshme si futbollist të Armir Rrahmanit. Mb
Justifikohet MSH: Fëmijët nuk u verbuan me qëllim Ministri i Shëndetësisë, Imet Rrahmani, ka pranuar se mund të ketë ngecje gjatë diagnostikimit të sëmundjes së retinopat
Rrahmani gjen rrugën e rrjetës në Kroaci Amir Rrahmani vazhdon të shkëlqejë të RNK Split, madje edhe duke gjetur rrugën e rrjetës. Ai ka qenë një ndër më të mirë
Rrahmani sërish në formacionin e javës në Kroaci Armir Rrahmani vazhdon të zhvillojë ndeshje shumë të mira në Kroaci. Mbrojtësi shqiptar që aktivizohet tek RNK Split sh
Rrahmani barazon gjithçka, Kosovë-Shqipëri 2-2 (VIDEO) Nuk mund të kishte debutim më të mbarë për talentin e Kombëtares sonë, Rey Manaj. Ylli i Kombëtares sonë sapo ka hyrë
Rrahmani në super formë në Kroaci, sërish në ...(FOTO LAJM) RNK Spliti po kalon një formë shumë të mirë në kampionatin kroat, ku ka marrë 10 pikë në 4 ndeshjet e fundit dhe të pre
Lista anti-Serbi, De Biasi rikthen "snajperin"(FOTO) Trajneri i Kombëtares shqiptare, De Biasi ka publikuar listën e lojtarëve që janë ftuar për sfidën e 8 tetorit ndaj Serb
Rrahmani: “Skënderbe kujdes nga këta lojtarë!” Skënderbeu të mërkurën do të përballet në “Elbasan Arena” me Dinamon e Zagrebit, në kuadër të fazës “play-off” për Ligën
Vetëvendosja akuzon ministrin Rrahmani për punësime regjionale e politike Ministri i shëndetësisë, Imet Rrahmani, po centralizon sistemin shëndetësor përmes emërimesh politike në bordet mjekësor
Ministria e Shëndetësisë së Kosovës mbështet investimin e Spitalit Amerikan në Prishtinë I ftuar në emisionin Zona B, nga gazetari Baton Haxhiu; ministri Rrahmani, i pyetur për vizitën e tij të fundit në Depar
Fejzullahu: Partizani më solli në kombëtare (VIDEO) Partizani edhe pse nuk mundi që të fitojë titullin kampion në këtë sezon, sërish ka arritur që të prodhojë lojtarë të rë
Antikorrupsioni merr nën hetim ministrin Rrahmani Ministri i Shëndetësisë, Imet Rrahmani, është vënë nën llupën e Agjencisë Kundër Korrupsionit (AKK), pikërisht ditën kur
Rrahmani: Kanceri problem që sfidon botën Ministri i Shëndetësisë i Republikës së Kosovës, Imet Rrahmani mori sot pjesë në organizimin e shënimit të Ditës Botëror
Italia premton mbështetje për shëndetësinë e Kosovës Ministri i Shëndetësisë i Republikës së Kosovës, Imet Rrahmani priti sot Ambasadorin e Italisë në Kosovë, Andreas Ferrar
Nis zbatimi i marrëveshjes Shqipëri-Kosovë në shëndetësi Marrëveshja për bashkëpunim për Kardiokirurgji, në mes të Qendrës Spitalore Universitare të Tiranës dhe Qendrës Klinike
Meta takon Rrahmanin, forcojmë bashkëpunimin në shëndetësi Forcimi i bashkëpunimit në fushën e shëndetësisë mes qeverisë shqiptare dhe asaj të Kosovës synon përmirësimin e cilësis
Rrahmani: Partneriteti spitalor publik-privat do aplikohet edhe në Kosovë Ashtu si Shqipëria, edhe Kosova së shpejti do të aplikojë në sistemin shëndetësor partneritetin publik-privat. Në këtë
Indonezia përkujton 220 mijë viktima të tsunamit Qindra mijëra indonezianë u mblodhën në xhamitë dhe varret masive në provincën e Acehut për të përkujtuar 10-vjetorin e
Resi Abdurrahmani, kryetar i BDI-së së Tetovës Me 61 vota pro, kryetar i degës së BDI-së së Tetovës është zgjedhur Resi Abdurrahmani, duke mposhtur dy kandidatët e tje
Shpresat mposhtin 3-2 Bahreinin Kombëtarja U21 ka fituar sot kundër Bahreinit me shifrat 3-2, e vlefshme për Turneun e Dubait që po zhvillohet në Emirat