E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

rrahmani

Kush është kuksiani që u plagos pas një sherri në Tiranë (FOTO LAJM) I ru Gentjan Rrahmani u gjet i shtrirë në rrugë nga kalimtarë të rastit në zonën e Astirit paraditen e sotme pasi ishte
Plagosja me armë, kush është “i forti” nga Kukësi që u plagos në Tiranë Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e sotme në Tiranë ku pas një sherri, është plagosur me armë zjarri një 30-vjeça
Ndërron jetë Iljas Rrahmani, i moshuari që kishte agjëruar 80 Ramazanë Iljas Rrahmani ose i njohur ndryshe si Mulla Iljasi, nga qyteti i Prishtinës, i cili e kishte sfiduar moshën e shtyrë du
Rrahmani optimist: Ndihem si në shtëpi ndaj Kroacisë Mbrojtësi i Kosovës, Amir Rrahmani në konferencë për media ka thënë se ndihet si në shtëpi në përballjen e nesërme ndaj
Rrahmani: I lumtur që luaj kundër skuadrës më të mirë shqiptare! Edhe pse ka qenë për dy vite pjesë e Partizanit, Amir Rrahmani nuk ngurron ta cilësojë Skënderbeun si skuadrën më të mir
Zgjodhën Kosovën, por Rrahmani dhe Meha nuk e harrojnë Shqipërinë Rrahmani dhe Meha kanë zgjedhur Kosovën në arenën ndërkombëtare, duke braktisur Shqipërinë. Mbrojtësi pritet të jetë
Kur "injorimi" i De Biasit, kthehet në shans për Kosovën Donis Avdijaj është futbollisti i fundit që Gianni De Biasi e ka injoruar, por nga ky fakt ka përfituar Kosova. 20-vj
SHËNIM/ Meha, Rashica, Shala, Rama, Rrahmani, Kaçe, Abrashi ...,WTF De Biasi?! (FOTO) Në fillim ishte Alban Meha, i cili sipas trajnerit De Biasi nuk u përputh me filozofinë e tij të lojës duke shkuar pa sh
Rrahmani s'do të luajë për Dinamon e Zagrebit, ja ku do të huazohet Amir Rrahmani është transferuar në ditën e fundit të të merkatos te skuadra e madhe e Dinamo së Zagrebit, që i pagoi 1.6
Amir Rrahmani transferohet tek klubi i njohur Mbrojtësi i përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani është transferuar tek gjigantët kroat, Dinamo Zagreb. Lajmi është
Amir Rrahmani zgjedh Kosovën Trajneri i njohur Bylbyl Sokoli ka folur për zgjedhjet e fundit të futbollistëve shqiptarë, duke thënë se është normale
A do të zgjedhë edhe Amir Rrahmani Kosovën? Qendërmbrojtësi i përfaqësueses kuqezi, Amir Rrahmani i ka folur në lidhje me të ardhmen e tij në kombëtaren e Shqipëris
Lala kritikon De Biasin: Ja pse Rashica dhe Rrahmani duhet të ishin në Francë Altin Lala, ish­-kapiteni i Kombëtares, ka komentuar zgjedhjet e trajnerit De Biazi për në kampionatin europian. Sipa
Amir Rrahmani reagon pas largimit nga Kombëtarja Mbrojtësi i Kombëtares, Amir Rrahmani nuk e "gëlltit" lehtë largimin nga Kombëtarja, por e pranon vendimin e De Biasit.
Gashi e Rrahmani, në formacionet e javës në SHBA dhe Kroaci Shkëlzen Gashi është përfshirë në formacionin më të mirë të javës në kampionatin amerikan. Në rreshtimin 3-5-2, ai është
Rrahmani: Luajmë për fitore me Greqinë Përfaqësuesja kuqezi e 21 vjecarëve përballet këtë të enjte në orën 18.00 në një përballje delikate me Greqinë në Elbasa
Rrahmani: Balaj mori të kuq se nuk më la të festoj golin (VIDEO) Ka shënuar golin e parë në ndeshje zyrtare me RNK Splitin, mirëpo një shok i Kombëtares ia ka zhvleftësuar dhe i ka hequ
Rrahmani dhe Balaj, gola dhe spektakël (VIDEO) Ka ndodhur gjithçka në ndeshjen RNK Split – Rijeka, e vlefshme për kampionatin kroat. Ndeshja përfundoi me rezultatin 1­
Rrahmani sërish në formacionin e javës në Kroaci (FOTO) Amir Rrahmani po kalon një formë të shkëlqyer në Kroaci., Mbrojtësi i Kombëtares sonë është vendosur sërish në formacion
27 specialistë turq operojnë pacientë në Kosovë Në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), në prishtinë ka filluar mbajtja e Javës së Shëndetësisë kosovaro –tur