999 rezultate për

roza

Viroza gripale/ Ja si parashikohet situata për javën e ardhshme Artan Simaku, Epidemiolog në Institutin e Shëndetit Publik në rubrikën ‘Opinon’ në “Neës24” ka deklaruar se nuk ka vend
Viroza përfshin durrsakët, 350 raste të rriturisht dhe 180 fëmijë në Pediatri "Viroza ka përfshirë popullatën". Ky konfirmim vjen nga mjeku Fatmir Shahini, ku gjatë një interviste të dhënë për "News
Shtohen virozat, fluks vizitash në pediatrinë e Fierit dhe Vlorës Situata paraqitet edhe më alarmante pasi raportohet për fluks vizitash në pediatrinë e Fierit dhe Vlorës. Spitali i fëmi
Rozana Radi: Nga gjysma e poshtë siç më ka bërë nëna, nga gjysma e lart ... (FOTO) Këngëtarja Rozana Radi ka bërë mbrëmë një rrëfim të sinqertë për “Xing me Ermalin”. A jo u është përgjigjur pyetjeve
Rozana Radi dhe Ermal Mamaqi ja “plasin së qari” në emision (FOTO LAJM) Rozana Radi ka qenë e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Xing” të Ermal Mamaqit dhe të dy bashkë kanë shpërthyer në lo
Akuzat e Devis Xherahut/ Rozana Radi: S'më intereson fare! Në këtë edicion në "Kënga Magjike", ajo që bëri më shumë jehonë ishte një deklaratë e Devis Xherahut, i cili akuzonte fi
Rozana "hakmeret" ndaj Devis Xherahut: Pse nuk i'a more duartrokitjet publikut? (FOTO LAJM) Pas përfundimit të "Kënga Magjike", nisën menjëherë polemikat mes këngëtarëve të ndryshëm që morën pjesë. Përballja më e
Rrëmbeu çmimin e parë te ‘Kënga Magjike’/ Rozana shfaqet publikisht me të dashurin (FOTO LAJM) Sapo përfundoi spektakli, Rozana Radi shkoi pranë partnerit të saj prej vitesh, Shpëtim Karakushi. Ata u fotografuan bas
Rozana Radi, fituese e edicionit të 18-të të "Këngës Magjike" Ka përfunduar nata finale “Këngës Magjike” për këtë edicion të vitit 2016. Fituese e këtij edicioni të 18-të është sh
"Kënga Magjike"/ Rozana Radi fiton çmimin “Best Artist On Web” Sonte në natën finale të ‘Kënga Magjike 2016’ kanë filluar të ndahen çmimet për meritat e këngëtarëve në kategori të cak
Rozana Radi shpreh një dëshirë: Dua të bëhem nënë....(FOTO LAJM) Mesa duket, një dëshirë e mbetur në sirtar ka qënë që Rozana Radi të bëhej nënë. Pas një karriere të gjatë dhe marrjes s
Shokon Roza Lati, rrëfen dhunën në familjen e saj (VIDEO) Roza Lati është lakuar shpesh në mediat rozë kjo edhe për shkak të operacioneve që ka kryer së fundmi. Pas ndërhyrjes në
Luftojini virozat me këtë shurup “magjik” Virozat si gripi apo dhe ftohjet e lehta janë gjëja më normale në këto kohë të këqija, por sado normale të jenë në këto
Kolegët “çmenden” pas këngës së Rozana Radit (FOTO LAJM) Këngëtarja Rozana Radi ka prezantuar këtë të dielë këngën e saj konkurruese në “Kënga Magjike” me titullin “Ma thuaj ti”
"Po ti je shtatzënë", shikoni si e priti Roza Lati lajmin e shtatzanisë Jo vetëm gazetarët dinë të ngrejnë gracka dhe situata komike, këtë mund ta bëjë shumë mirë dhe një doktor gjatë punës së
Rozana Radi: Kam frikë të dal nga shtëpia! (FOTO) Rozana Radin e ka kapur paniku nga trafiku i rënduar në kryeqytet. Madje ajo nuk ka duruar dot, aq sa ka ndarë me të gji
Ushqimet që duhet të konsumojmë për t’i shpëtuar virozave të dimrit Nëse doni të shmangni viruset e dimrit ndërkohë që koha po ftohet, duhet të dini që zgjedhja e dietës së duhur mund të k
Dy prezantuese femra së shpejti në një emision investigativ Ndodh për herë të parë që dy prezantuese femra të drejtojnë një emision investigativ shqiptar. Ato janë Fiori Dardha dhe
BISEDA/ Biznesmeni i ofron jetë luksi e para, por Roza Lati ia "punon" mirë (FOTO LAJM) Roza Lati po bën bujë këto ditë në media. Pas mallkimit publik ndaj Berat Buzhalës për faktin se sipas saj e kishte gënj
Berat Buzhala tallet keq me Roza Latin. Zbulohet shkaku i debatit Berat Buzhala shquhet për sensin e tij të lartë të humorit dhe ironisë, të cilin nuk e le pas dore edhe kur bëhet fjalë