999 rezultate për

roza

Rozana Radin s'do ta shihni kurrë nuse! Arsyeja do t'ju pikëllojë Këngëtarja e njohur Rozana Radi gjendet në një romancë dashurie prej 5 vitesh me Shpëtim Karabushin. Por pavarësisht
Rozana Radi feston ditëlindjen dhe e quan veten “Mbretëreshë” (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rozana Radi ka një ditë shumë të rëndësishme sot pasi ajo feston ditën e saj të lindjes. Ashtu s
Sherri mes Sonit dhe Rozanës, ja çfarë ndodhi në të vërtetë (FOTO LAJM) Rozana Radi dhe Soni Malaj janë dy këngëtare të cilat përvecse të suksesshme janë edhe dy mikesha shumë të mira. Va
Rozana Radi realizon pengun më të madh të Françesk Radit (FOTO LAJM) Pas humbjes së jetës të këngëtarit dhe kantautorit Françesk Radi, Rozana Radi do që ta mbajë gjallë kujtimin e tij.
Roza Lati nuk i lë vend imagjinatës, del me Iva Alikon dhe...(FOTO LAJM) Roza Lati dhe Iva Aliko pas konfliktit që patën me përfaqësuesin e një dyqani që shiste kafshë në Tiranë, me sa duket ja
Mbyllet më në fund çështja e Roza Latit, Iva Alikos dhe pronarit të dyqanit të kafshëve, ja çfarë vendosi Gjykata Çështja e aq përfolur në media, më në fund është mbyllur. Dhe janë Roza dhe Iva ato që thonë me zë të lartë: Drejtësia
I dashuri i ri surprizon Roza Latin (FOTO LAJM) Roza Lati është moderatorja më pa komplekse e shfaqur ndonjëher në median shqiptare. Por ajo gjithashtu është shumë
Roza Lati del jashtë parashikimeve, pas Stines fton në emision ish-kunatën Përveç se është një moderatore simpatike dhe energjike, Roza Lati njihet më së shumti për lidhjen e saj me këngëtarin St
Fjalët e ngrohta të një nëne, ja si e mbështet Rita Lati të bijën para gjyqit (FOTO LAJM) Roza Lati dhe mikesha e saj Iva Aliko janë në gjyq me pronarin e një dyqani kafshësh, i cili i ka akuzuar për prishje im
Skleroza mund të kuptohet 10 vjet para, ja cila është shenja e parë dalluese! Humbja e shqisës së nuhatjes është një prej shenjave të para të sklerozës; ky është përfundimi i një studimi të Spitalit
Skleroza mund të kuptohet 10 vjet para? Ja shenja e parë dalluese Humbja e shqisës së nuhatjes është një prej shenjave të para të sklerozës; ky është përfundimi i një studimi të Spitalit
Rozana Radi dedikim të ndjerë për prindërit: Trishtimin e kam të shenjtë... Nuk janë të rralla postimet që bën këngëtarja e njohur Rozana Radi për prindërit e saj të ndjerë. Këtë herë ajo ka pu
Roza Lati zhgënjehet nga i dashuri: "Del me mua për famë" (FOTO LAJM) Vajza e aktores së njohur Rita Lati dhe njëkohësisht moderatore e njohur, ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes për jetë
“Sherri” me Roza Latin, reagon për herë të parë Aurela Hoxha Roza Lati ishte e para që sulmoi në një intervistë, Aurela Hoxhën. Ajo e akuzoi modelen se shkonte në pushime me paratë
Pronari i dyqanit i denoncon për prishje imazhi, ja përgjigjja e Roza Latit dhe Iva Alikos (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Roza Lati dhe modelja Iva Aliko janë përfshirë në një sherr me pronarin e një dyqani kafshësh në rr
Pas atentatit mafioz në Sukth, plas kallashi edhe në Shkodër Breshëri plumbash pranë një ish- fabrike në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme rreth orës 17:00, në Shirokë,
Rozës nuk i del inati: T’më çojë i dashuri në Maldive? Pse Aurela Hoxha jam unë? (VIDEO) Roza Lati njihet për tipin e çiltër dhe që nuk nguron të thotë atë që mendon. Ajo në intervistën e “da’SARA” dukej si
Roza Lati “sulmon” Aurela Hoxhën: Nuk është reale as në personalitet e as në pamje! E ftuar në emisionin e Dasara Karaiskajt, Roza Lati ka folur për disa aspekte të jetës private dhe asaj profesionale e g
Qeveri besimi? Rama-Metës: Qeveria s’është hotel Rozafa! Kryeministri Edi Rama nga Shkodra ka folur sërish mbi krizën politike në vend dhe kërkesën e Ilir Metës për “qeveri besi
Roza Lati denoncon pronarin e dyqanit të kafshëve (FOTO LAJM) Roza Lati është shumë e ndjeshme kur vjen fjala te kafshët. Ajo ka denoncuar një pronar dyqani kafshësh, sepse sipas