999 rezultate për

roza

Çfarë do bëjë Zajmina Vasjari tani që po zhvishen të gjitha në videoklipe? (FOTO LAJM) Zajmina Vasjari ishte e ftuar sot ne emisionin e Roza Latit “Hangover”, teksa ishte shume e kendshme ne kete bisede ku n
STUDIMI/ Vaji i peshkut të mbron nga skleroza Kërkuesit shkencorë kanë arritur në konkluzionin se vaji i peshkut të mbron ndaj sklerozës. Sipas një studimi të të
I fejuari i Marina Farës dikur në një marrëdhënie me Rozana Radin? (FOTO LAJM) E njohur për format e saj joshëse dhe jetën luksoze, vajza e këngëtares së famshme Eli Fara, Marina, ka arritur të bëjë
Françesk Radi në gjendje të rëndë, Rozana i bën një dedikim prekës Lajmi se kantautori i njohur shqiptar Francesk Radi është në gjendje të rëndë shëndetësore ka pushtuar mediat sociale di
Aktorja Roza Anagnosti shpërthen ndaj Tufës: Kemi punuar me përkushtim tani vijnë këta dhe… Në një intervistë me gazetaren e emisionit “Njerëz në Fokus” Ola Mitre, aktorja e mirënjohur Roza Anagnosti flet për nis
Çfarë ka ndodhur vajza? Fiori Dardha dhe Rozana Radi nuk janë më shoqe! Dasma e Fiori Dardhës një javë më parë ka qenë një nga ngjarjet më të diskutuara në media. Një nga gjërat që ka tërhe
Ndryshon Roza Lati, nuk njihet me pamjen e re (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare Roza Lati po transformohet përsa i përket look-ut të saj kohët e fundit. Pasi iu nëns
“Toka jonë”, si u dashuruan në xhirime Roza dhe Dhimitër Anagnosti (FOTO LAJM) Kush ka arritur ta kuptojë që shpella, te filmi “Shpella e Piratëve” në të vërtetë nuk është xhiruar në një shpellë të v
Ja çfarë mendonte ish i dashuri i Rozës për gjoksin e saj të vogël! (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Roza Lati ka qenë e ftuara e radhës në emisionin Thumb. Ajo ka bërë operacion gjoksin duke e zm
Roza Lati “shpërthen” ndaj atyre që shajnë Erik Fullanin: Ai s'ka faj, çdo baba do të...(FOTO LAJM) Para disa ditësh Roza Lati kishte të ftuar në emisionin e saj Erik Fullanin dhe që aty ka nisur një debat i madh në lidh
Stine vë në siklet Roza Latin: E bëra kur u ndava nga ti, doja… “Hangover” ka ardhur më nxehtë se kurrë këtë Shën Valentin, pasi edhe përse sot është dita e çifteve dhe e dashurisë, Ro
Pasi operoi hundën prezantuesja shqiptare zmadhon gjoksin: Nami u bëftë! (FOTO LAJM) Roza Lati është një nga prezantueset më të lirshme dhe energjike në ekran. Vajza e aktores Rita Lati, pak kohë më parë b
Roza Lati: Katër meshkuj duan të festojnë "Shën Valentinin" me mua (FOTO) Ish-i dashuri shok?! Është një nga pyetjet më të shpeshta që një vajzë mund t’i bëjë vetes, e mbushur me pasiguritë se
Virozat në Pediatri, raste të shumta pacientësh të vegjël në ditë Cdo ditë regjistrohen dhjetëra raste në repartin e Urgjencës në Pediatrinë e Elbasanit. Mjekët thonë se të vegjlit paraq
Dalja e Oltës te “Xing me Ermali”/ Shpërthen Roza Lati, çfarë po ndodh mes dy bukurosheve? (FOTO LAJM) Mbrëmë te Ermal Mamaqi ka qenë e ftuar aktorja, Olta Gixhari dhe dalja e saj ka ngjallur shumë polemika. Pas përfund
Minj, qen dhe prostituta, ja pamjet rrëqethëse brenda spitalit ku kurohet Lebroza (FOTO LAJM) Sëmundja e lebrozës, e cil është një sëmundje infektive e lëkurës dhe shkaktohet nga një baktere, kurohet në shumë vende
Këto ushqime mbrojnë fëmijët nga virozat Duke qenë se një fëmijë e ka imunitetin më delikat se sa një i rritur, dhe sasia e ushqimit që merr është relativisht e
Ushqimet që forcojnë imunitetin dhe mbrojne fëmijët nga virozat e gripit Shqipëria gjendet në alarm për shkak të vale të madhe virozash që kanë prekur vendin. Moshat më të prekura dhe më të
Viroza gripale/ Ja si parashikohet situata për javën e ardhshme Artan Simaku, Epidemiolog në Institutin e Shëndetit Publik në rubrikën ‘Opinon’ në “Neës24” ka deklaruar se nuk ka vend
Viroza përfshin durrsakët, 350 raste të rriturisht dhe 180 fëmijë në Pediatri "Viroza ka përfshirë popullatën". Ky konfirmim vjen nga mjeku Fatmir Shahini, ku gjatë një interviste të dhënë për "News