999 rezultate për

roza

Roza Lati rrëfen skandalin, tregon televizionin ku eprori e ngacmoi seksualisht Moderatorja e dashur për publikun, Roza Lati ka rrëfyer në Thumb si rrallëherë një ngacmim që i është bërë në televizion
Roza Lati merr propozim martese nga fansi (FOTO LAJM) Ajo është parë shpesh në ekranet televizive në formate të ndryshme të shoë-bizit me një stil ndryshe e tepër të veçantë.
Do të habiteni, shihni ç’i shkruan Roza Lati zonjës që i pastron shtëpinë (FOTO LAJM) Duke pasur një axhendë të ngjeshur, moderatores Roza Lati nuk i del koha aspak që të merret me punë shtëpie. Ndaj ajo ka
Roza Lati zbulon: Artistët kërkonin mijëra euro për festën jetimëve Moderatorja e njohur Roza Lati, ka rrëfyer gjatë emisionit të saj një prej momenteve më komike që ka kaluar me këngëtare
E mohoi si fëmijë Rozën, Rita Lati ndërron mendje Roza e ka acaruar ditën e djeshme Ritën nënën e saj me statusin se do të bënte një tatuazh të ri. Duket se Rita se ka p
"Do të të mohoj, mendohu mirë!" Rita Lati kërcënon Rozën (FOTO LAJM) Roza Lati është një nga moderatoret më të komentuara shqiptare e cila pëlqehet nga fansat jo vetëm për stilin, programin
Rozana Radi qenka kushërirë me ish-banorin e BBA (FOTO LAJM) E mbani mend Polin? Me siguri që tani që dëgjuat emrin e tij, do të kujtoni thënien që e bëri të famshëm në edicionin e
Roza Lati prej 8 muajsh në një lidhje, fotoja e fundit i nxjerr gënjeshtrën (FOTO LAJM) Roza Lati pak ditë më parë u bë kryefjalë e mediave rozë, teksa një fans e akuzonte se ajo kishte kryer marrëdhënie int
Vajzat e "forta" që kanë bërë sherre të bujshme Edhe pse janë të njohura, kjo nuk i ka bërë përshtypje që vipet tonë të jenë përfshirë në skandale sherresh. Sjelljet e
Skandaloze, Roza Lati u mëson vajzave të mitura twerku-n në ekran (VIDEO) Ajo është parë shpesh në ekranet televizive në formate të ndryshme të shoë-bizit me një stil ndryshe e tepër të veçantë,
A e dinit që Roza Lati ka një vëlla? (FOTO LAJM) Roza Lati është një nga moderatoret më të komentuara shqiptare e cila pëlqehet nga fansat jo vetëm për stilin, programin
Roza Lati ndjen mungesën e babait, mesazhi i të vëllait përlot (FOTO LAJM) Ajo është parë shpesh në ekranet televizive në formate të ndryshme të shoë-bizit me një stil ndryshe e tepër të veçantë.
Rozana Radi e gjeti kush ia gërvishti makinën dhe ka dy fjalë për të Këngëtarja e talentuar, që është njëkohësisht edhe një moderatore e njohur e një emisioni investigativ, Rozana Radi, pak
Këngëtares shqiptare i shkatërrojnë makinën, ajo i kërcënon me burg Rozana Radit i ka ndodhur një gjë shumë e tmerrshme sot, dhe ajo e ka ndarë atë me ndjekësit në Instagram. “Si mund t
Rozana shet rroba të përdorura? (VIDEO) Këngëtarja Rozana Radi duket se para pak kohësh i është futur rrugës së biznesit. Bëhet fjalë për një dyqan veshjesh
I nxorrën "sekretin" e marrëdhënies treshe, përgjigjet ashpër Roza Lati (FOTO LAJM) Ajo njihet për tipin e saj moskokëçarës dhe pakomplekse su dhe për dashurinë e madhe për qenushët. Gjatë intervistav
Roza, ngjyra e veshjeve të pranverës Nëse mendoni se ngjyra rozë është e përshtatshme vetëm për fëmijët, do të bënit mirë që të ndryshonit mendim Nuanca
Kush nuk e lë Rozana Radin të bëjë fëmijë?? Rozana Radi është këngëtare e cila njihet për stilin e veçantë që bartë në çdo paraqitje publike. Sw fundmi ajo ishte e
Osteoporoza? Këto janë ushqimet që ju duhen Osteoporoza, e njohur ndryshe si “epidemia e heshtur e kockave”, është një sëmundje që lidhet me humbjen e masës kockore
Rozana me zemër të thyer për prindërit e ndjerë: Gëzojuni njëri-tjetrit atje lart! Ajo gjithmonë e ka shprehur se babai i saj ka qenë dhe do të mbetet përjetësisht pika e saj e dobët . Rozana Radi ka