999 rezultate për

rover

Ja si duket Land Rover Defender i modifikuar (FOTO LAJM) Land Rover vjen me modelin më të fundit të modifikuar Defender 2.2 TDCI 110 Double Cab Pick Up. Modifikimi i makinës ësh
Ja si duket Land Rover SUV 2016 (FOTO LAJM) Land Rover prezantoi modelin më të fundit SUV 2016, një makinë speciale që padyshim kombinon në mënyrë perfekte luksin m
Ja si duket Land Rover Discovery Sport (FOTO LAJM) Startech,kompania gjermane për rregullimin e makinave duket se këtë herë ka zgjdur të sjellë një paketë të re për modeli
Range Rover sjell makinën e parë të blinduar (VIDEO) Land Rover prezanton makinën e saj të parë të blinduar me emrin Armored Vehicle. Makina ëhtë e pajisur me motor V6 3.0 S
Zbulohet një piramidë në Mars (FOTO LAJM) Roveri i NASA-s Curiosity ka regjistruar një piramidë në Mars, e cila mendohet si një dëshmi e qytetërimit të lashtë në
Range Rover feston 45 vjetorin (FOTO LAJM) Range Rover u shfaq për herë të parë në rrugët e Londrës në vitin 1970. Kompania Range Rover vazhdimisht ka funksionuar
Bentley Bentayga makina më e shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Bentley Bentayga është SUV(xhipi), makina më e shtrenjtë në botë e prodhuar ndonjëherë nga Bentley. Mendohet se ky është
Land Rover Discovery Sport me 178 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Land Rover prezanton modelin Discovery Sport, një makinë që do të ketë një motor më të vogël. Land Rover Discovery Sport
E frikshme, shikoni si përfundon ky Range Rover (VIDEO) Drejtuesit e automjeteve duhet të jenë dhe personat të cilët duhet të bëjnë kujdes gjatë lëvizjes në rrugë, pasi një mom
Njihuni me Range Rover e ri 539 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Range Rover është një makinë luksose dhe është modeli më i fuqishëm që është krijuar deri më tani nga kompania e Rang Ro
Mercedesi SUV-in i ri rivali kryesor i Land Roverit (VIDEO) Mercedes-Benz G-Class dhe pse njihet si një model i vjetër në treg duket se forca e tij është shumë i rëndësishëm, ai ta
Land Rover sjell modelin e ri Discovery Sport (FOTO LAJM) Land Rover prezanton modelin e ri të saj Discovery Sport, në tregun amerikan. Modeli i ri do të ketë vetëm 250 ekzemp
Aksident me pasojë vdekjen e një 52 vjeçari në dalje të Tiranës Një aksident me pasojë një të vdekur është shënuar gjatë pasdites së sotme, ku dyshohet se drejtuesi i mjetit ka humbur
Lumma Design linja më e re e Range Roverit (FOTO LAJM) Lumma Design linja më e re e Range Roverit. kjo është një makina e pajisur me teknologji kulmore, që përfshin mbrojtësin
Sulmuesit i vjedhin dy super-makina teksa flinte në shtëpi (FOTO LAJM) Dy makina me vlerë rreth 160 mijë sterlina i janë vjedhur sulmuesit anglez Darren Bent teksa ky i fundit ishte duke fjet
Boshkovski: Gjykatësi ka nevojë për psikolog Ish-ministri i Brendshëm, Lube Boshkovski, i cili po hetohet për rastin "Rover" ka theksuar se gjyqtari Ilija Trokov nu
I bie të fikët një prej të akuzuarve për rastin "Rover" Është shtyrë seanca për rastin "Rover", për shkak se njërit prej të akuzuarve i është përkeqësuar gjendja shëndetësore.
Land Rover zbulon një tjetër supermakinë (FOTO-LAJM) Pas Evoque, Range Rover dhe Range Sport, tashmë Land Rover prezanton një model të ri Discovery. Makina britanike 4X4 do
Land Rover me një model special (FOTO-LAJM) Në shikim të parë, Land Rover Discovery është i madh, masiv dhe "muskuloze". Vetëm një vështrim të shpejtë brenda mjafto
Land Rover teston makinën e re në Alpet Shqiptare (VIDEO) Land Rover teston makinën e re të modelit “Discovery” në Alpet Shqiptare. Ekipi i cili ka xhiruar edhe klipin në fshatin