999 rezultate për

rover

Qëlluan mbi të 7 herë, kuksianit që lëvizte me Range Rover iu bë atentat Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në Institut Tiranë. I plagosuri është një 40-vjeçar dhe është d
Fotografi i famshëm italian zbulon foto të papara ndonjëherë të Rihanna-s (FOTO LAJM) Si një surprizë mirë se ardhjeje për fansat e Rihanna-s, fotografi italian Paolo Roversi ka zbuluar një fotografi të pap
Kush ishte pronari i "Range Rover" ku u gjetën patentat e Tahirit Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka denoncuar personin që i dha makinën biznemenit të ri
Range Rover tregon forcën, ngjitet nëpër 999 shkallë (VIDEO) Shkallët e gurit që ndodhen në një kodër në Hunan të Kinës, janë ngjitur me shpejtësi nga një Range Rover. Për të kal
Vjedhje në 2 minuta, si operonte befasisht banda e shqiptarit në Itali Vetëm pak ditë më parë në Monza policia kapi një bandë hajdutësh e makinave luksoze ku në pranga ranë edhe shtatë shqipt
Range Rover 2018, një bishë e vërtetë (VIDEO) Një video e Rang Roverit të ri 2018 ka rrjedhur online para debutimit të tij zyrtar. Në video shihet se eksterieri i
Shohin çantën në “Range Rover”, hajdutët e marrin e ja fusin vrapit Një grabitje ka ndodhur sot në Tiranë ku disa persona kanë grabitur çantë në një makinë “Range Rover” dhe ia kanë mbathu
Range Roveri i ri ju lë pa fjalë! (FOTO) Kompania e cila merret me modifikimin e veturave, Absolute Motors, ka publikuar fotografitë e modelit Range Rover që e k
Pamjet e frikshme, ja si është katandisur "Range Rover-i" i Arben Ahmetajt (FOTO LAJM) Ish ministri i financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e së dielës në Kumanovë. Ahmetaj bashkë me 2 perso
Hajduti më i pa fat në botë (VIDEO) Mori gjithçka që gjeti në një “Range Rover” të parkuar, i cili ishte lënë i hapur, por arratia e tij nuk shkoi më shumë
Alfa Romeo Stelvio ul çmimin në krahasim me rivalët (FOTO LAJM) Prodhuesit Alfa Rome dhe FCA North America, sjellin së bashku modelin Stelvio me çmimin bazë prej 39 mijë eurove. Në
Prezantohet Land Rover Defender i ri Kompania e njohur Kahn Design dhe nën-brendi i saj Chelsea Truck Company sot kanë prezantuar projektin e tyre më të ri,
U përplas për vdekje nga “Range Roveri”, ja kush ishte Ardian Rika (FOTO LAJM) Ditën e djeshme një aksident tragjik në Elbasan i mori jetën, një 35-vjeçari që po lëvizte me buçikletë. 35-vjeçari
“Range Roveri” del mbi trotuar dhe përplas për vdekje 35-vjeçarin (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Elbasan ku humbi jetën një 35 vjeçar pasi u përplas për vdekje nga nj
“Range Rover” përplas biçikletën, humb jetën 35-vjeçari në Elbasan Një aksident i rënde ka ndodhur në qendër të Elbasanit, ku për pasojë ka mbetur i vdekur një qytetarë, i cili po ecte me
Ja kush është i “forti” me “Range Rover” që ngriti në këmbë policinë e Tiranës Pak orë më parë, policia e kryeqytetit iu vu nga pas si nëpër filma një të riu me “Range Rover” që pasi përplasi një kal
Përplasi këmbësorin dhe u largua, ajo që i kapin në makinë do t'i kushtojë shumë "bossit" me Range Rover (VIDEO) Një i ri me makinë "Range Rover" përplasi me makinë një burrë rreth 45 vjeç në Institutin Bujqësor në Kamëz duke i largu
Përplasi dhe la mes rrugës kalimtarin, arrestohet “bosi” me Range Rover Në orët e para të mëngjesit u bë me dije se një makinë “Range Rover” ka përplasur një kalimtar dhe është larguar duke e
FA Cup short special, përball Mourinho me Conten Federata Angleze e Futbollit ka hedhur shortin për çerekfinalet e FA Cup, teksa do të ketë përballje spektakolare. Chels
Manchester United në çerekfinale të FA Cup (VIDEO) Manchester United ka vazhduar me formën e mirë. Skuadra e Jose Mourinhos e mposhti me rezultat 2:1 skuadrën e Blackburn