999 rezultate për

ronela

Ja si dukej Ronela Hajati e vogël! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, prej pak kohësh ka publikuar këngën e saj të fundit "Mos ik". Ronela e cila ka ar
Ja çfarë i mungon Ronela Hajatit! (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Ronela hajati njihet për "eksperimentet" e herëpashershme me flokët e saj, përveç hiteve që ajo bën.
Ronela Hajati dhe Young Zerka në një marrëdhënie? Ronela Hajati nuk do ta bëjë mediatike lidhjen e saj me Young Zerkën, ndonëse shumë zëra hedhin poshtë deklaratën e saj.
Ronela Hajati e revoltuar: Nuk turpërohem për tiparet e mia (FOTO LAJM) Një ndër temat më të nxehta të showbizit padyshim janë ndërhyrjet kirurgjikale që bëjnë vipat por si duket Ronela Hajati
Ronela Hajati dhe Young Zerka vijnë me një këngë të vjedhur, ja faktet (VIDEO) Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë publikuar dje këngën e tyre më të re, të titulluar “Syn i jemi”. Projekti është m
Ronela Hajati dhe Young Zerka vijnë me “Syni jem” (FOTO LAJM) Ronela Hajati dhe Young Zerka sonte në orë 20:00 prezantojnë projektin më të ri të tyre. Bazuar në fotot e postuara n
Ronela Hajati dhe Young Zerka të pandarë (FOTO LAJM) Dy këngëtarët Ronela Hajati dhe Young Zerka prej kohësh e kanë mohuar lidhjen e tyre. Ata tashmë janë gati për bashk
Ronela Hajati shuan heshtjen për bashkëjetesën Ronela Hajati ka thyer heshtjen dhe ka folur për një lidhje të mundshme që pretendonin mediat rozë, me Young Zerkën. Par
Ronela Hajati nis bashkëjetesën me Young Zerkën Tashmë provat flasin më qartë se fjalët. Pavarësisht se prej muajsh Ronela Hajati mohonte lidhjen me Young Zerkën, çdo g
Ronela Hajati me një dedikim prekës për të atin Tre vite nga ndarja nga jeta të babait, Ronela Hajati kujton fjalët e tij, këshillat e çmueshme. Ajo është ndierë e dobë
Marsela Çibukaj: Ronela dhe Enca nuk mund të quhen këngëtare (FOTO) Këngëtarja e talentuar Marsela Çibukaj ka qenë e ashpër me deklaratën e saj të fundit të dhënë në emisionin “E diell” në
Young Zerka flet për dashurinë me Ronela Hajatin Young Zerka ka mohuar lidhjen me Ronela Hajatin, pavarësisht thashethemeve që qarkullonin për ta. Sipas tij, ajo që i li
Ronela Hajati dhe Young Zerka në një romancë? (FOTO LAJM) Prej kohësh në mediat rozë përflitet për një lidhje mes Ronela Hajatit dhe Young Zerkës. Një foto që ka postuar këngëtar
Ja kur do publikohet kënga e re e Hajatit (VIDEO) Klipi i ri i Ronela Hajatit krijoi shumë zhurmë, ku terrorizoi qytetarët, politikanët, të cilët postuan foto pafundësish
Pas padisë ja si përgjigjet Ronela Hajati për klipin e ri Pas padisë që u ngrit ndaj Ronela Hajatit, ajo ka zgjedhur që të prononcohet në rrjetet sociale shkurtimisht. Kenget
Një ironi përmes "Daily Mail": Si u trembën shqiptarët nga klipi i Ronela Hajatit (VIDEO) Si për ironi të fatit, ndërsa të gjithë mbajmë frikë pas sulmeve në Francë, një dozë humori na ka sjellë këngëtarja Rone
Ronela Hajati: Mos krijoni drama kot! Xhirimi i një klipi nga këngëtarja Ronela Hajati u bë shumë mediatik, e ndërsa policia nuk qëndroi në heshtje, por e ka
Klip me uniformat e ISIS, policia padit këngëtaren Ronela Hajati Policia e Tiranës ka nisur procedim penal me dy akuza ndaj këngëtares Ronela Hajati, për xhirimet e klipit të saj pasdit
Ja kush janë "terroristët" e klipit të Ronela Hajatit (FOTO LAJM) Ronela Hajati duket se ia ka arritur qëllimit që para se të publikohet klipi, të shtojë kërshërinë e të gjithëve pasi al
Ronela Hajati "ngre në këmbë" policinë me klipin "terrorist" Pas përhapjes së disa fotove në kohë reale në rrjetet sociale, ku në rrugët e Tiranës shfaqeshin në makinë disa persona