999 rezultate për

ronela

Ronela dhe Agon Amiga sjellin “Veç na” (VIDEO) Këngëtarja Ronela Hajati dhe Agon Amiga, kanë sjellë bashkëpunimin të titulluar “Veç na”. Muzika është realizuar nga
"Zgjohet" Ronela Hajati, së shpejti me një klip Ronela Hajati dhe Agon Amiga, së shpejti do të sjellin bashkëpunimin e tyre. Mësohet se kënga ka përfunduar, gjithashtu
Agon Amiga dhe Ronela Hajati, së shpejti me një klip Agon Amiga do të vijë së shpejti me një klip me Ronela Hajatin. Mësohet se reperi i grupit Tingulli Trent, Agon Amiga, i
Hajati: Macja e zezë, bashkudhëtare e imja Ronela Hajati, këngëtarja me zërin bombë, që çdo herë sjell krijime edhe më cilësore për tregun shqiptar, rrëfen në këtë
Ronela pranon lidhjen me Flori Mumajesin Kengetarja Ronela Hajati ka deklaruar ne biseden me dr.Florin, mbrëmjen e së mërkurës në spektaklin “Vip Shpija” se ka q
Stine dhe Ronela Hajati në një lidhje? Stine dhe Ronela Hajati jane fotografuar fundjaven e fundit te Shkurtit ne nje nga klubet e Tiranes duke kaluar momente
Ronela Hajati: E bëra këngën me kredi Të gjithë, të mëdhenj e të vegjël sapo dëgjojnë tin gujt e parë të këngës “Nelës” fillojnë e kërcejnë ose të paktën “tun