999 rezultate për

ronela

Ronela Hajati zbulon një sekret të fëmijirisë së saj, askush nuk e ka ditur Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të dashura dhë më të komentuara të Shqipërisë. Ajo ka muaj që qëndron në krye
Ronela Hajati bëhet bionde dhe i shkon kaq shumë (FOTO LAJM) Ajo njihet si një prej femrave të ekranit shqiptar që nuk e ka problem të bëjë ndryshime në pamje, sidomos tek flokët.
Ronela Hajati konfirmon martesën Këngëtarja Ronela Hajati ka qënë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Shiko Kush Luan”. Siç dihet tashmë ky është
Kënga e Ronela Hajatit dëgjohet edhe në Indonezi(FOTO LAJM) Këngëtarja joshëse Ronela Hajati numëron hite të shumta, por një prej këngëve që ka bërë shumë jehonë në media ka qënë
"O Ronçe! Të dua shumë"! Zbulohet një detaj që nuk e dinim (FOTO LAJM) Pjesëmarrja e këngëtares Evi Reçi në "Këngën Magjike 2017", na zbuloi një tjetër detaj që nuk e dinim. Bukuroshja bio
Këngëtarja shqiptare nis turin në Amerikë (FOTO LAJM) Ronela Hajati padyshim është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më energjike të skenës shqiptare. Ajo njihet për k
Ronela feston ditëlindjen për të disatën herë Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati festoi ditën e saj të lindjes javën që lamë pas teksa ishte me pushime bashkë me miku
Ronela dhe Young Zerka tashmë se mohojnë dot lidhjen (FOTO LAJM) Edhe pse tashmë sezoni veror për shumë nga VIp-at ka mbaruar ka të tjerë që akoma nuk i kanë filluar ato. Ronela Haja
Young Zerka i komenton Ronelës: Kinge (FOTO LAJM) Young Zerka dhe Ronela kanë muaj që diskutohen për një lidhje të mundshme mes tyre ama as njëri as tjetri kurrë nuk kanë
Ronela Hajati hedh kunja ndaj kolegëve (FOTO LAJM) Një nga këngëtaret më të drejtpërdrejta dhe guximtare në tregun shqiptar është padyshim Ronela Hajati. Ajo gjithmonë
Ronela i përgjigjet kritikave se nuk lexon (FOTO LAJM) Ronela u bë pjesë e shumë humoreve në rrjtete sociale për deklaratat e saj të sinqerta dhë të hapura drejtuar meshkujve
Ronela Hajati tall keq Young Zerkan (FOTO LAJM) Lidhja e këngëtares Ronela Hajati dhe Young Zerkës ka kohë që përflitet në media edhe pse asnjëri prej tyre nuk ka pohu
Ronela Hajati bëhet si Alketa Vejsiu (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati e njohur për natyrën e saj të hapur dhe tipin shpërthyes ka hedhur në rrjetin social instagram
Ronela rrëfen cfarë urren tek meshkujt, do habiteni Magazine ku e drejtpërdrejtë si gjithmonë, foli pa doreza për gjërat që e besdisin dhe marrëdhënien e saj me meshkujt
Ronela Hajati nis pushimet, ja si duket me rroba banjo (FOTO LAJM) Ronela Hajati duket se ka gjetur zgjidhjen për t'u freskuar në këto ditë të nxehta vere. Këngëtarja po relaksohet me
Ronela Hajati: Në botën e showbizit është e pamundur të kesh shoqe (FOTO LAJM) Ronela Hajati ishte e ftuara rradhës në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës në ABC News. Përveç këngës së re, “Ladi
Ronela Hajati publikon këngën e re, vetëm për femrat (VIDEO) Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar këngën e saj më të re. Kënga titullohet "Ladies", dhe vjen direkt pas hitit "Mo
Bleona ofendon Ronela Hajatin dhe fansat: Zëri i kësaj... (FOTO LAJM) Në emisionin e kaluar të “Xing me Ermalin”, ka qenë e ftuar Ronela Hajati e cila ka kënduar me interpretim disa këngë të
Trondit Ronela Hajati: Ika deri në Kosovë pa patentë e godita dy makina… (VIDEO) Ronela Hajati ka marrë pjesë në “Xing me Ermalin” dhe gjatë emisionit ka treguar një histori të pazakontë e cila nis më
Ronela Hajati dedikim prekës për babain e ndjerë (FOTO LAJM) Sot janë bërë katër vite që babai i Ronela Hajatit ka ndërruar jetë. Këngëtarja e njohur ka zgjedhur që përmes rrjete