999 rezultate për

ronela

Ronela Hajati urren te vetja atë që të gjithë e duan Ronela Hajati është padyshim një nga këngëtaret më të komentuara por edhe më të dashura nga publiku. Këngëtaren shqip
Ronela Hajati “sfidon” vajzat, shikoni si duket pa make-up (FOTO LAJM) Këngëtarja Ronela Hajati është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka qenë mjaft aktive
"Të lutem se ..., të lutem hiqe", Ronela përballet me frikën e saj më të madhe (FOTO LAJM) Ronela Hajati është nga ato këngëtare që përpos faktit që natyra i ka dhuruar disa forma trupore të admirueshme e ka bër
Ronela Hajati zbulon vështirësitë e “Maje Men” Pas dy bashkëpunimeve të suksesshme, Ronela ka vendosur të vijë “solo” me projektin muzikor të titulluar “Maje men” dhe
Ronela përgjigjet për të fundit herë: Është e lidhur apo jo me Zerkën? Ronela Hajati dhe Young Zerka asnjëherë nuk pohuan se ishin në një lidhje dashurie. Por tashmë duket se kjo është thuajs
Ronela rrëfen sherrin banal me italianin: I gjuajta me shqelm Ronela Hajati e ftuar në “Një kat më lart” ka rrëfyer si rrallëherë një cast pak të cuditshëm në jetën e saj. Gjatë
Kritika e fortë e Kozeta Kurtit, reagon sërish Ronela Jo më larg se këtë fundjavë, Ronela Hajati bëri një deklaratë lidhur me mospjesëmarrjen e saj në Festivalin e RTSH. E
Ronela akuzoi drejtorët e RTSH-së, përgjigjet Kozeta Kurti Jo më larg se këtë fundjavë, Ronela Hajati bëri një deklaratë lidhur me mospjesëmarrjen e saj në Festivalin e RTSH. E
Ronela Hajati emocionon me dedikimin për ditëlindjen e Zerkës (FOTO LAJM) Ronela Hajati dhe Young Zerka asnjëherë nuk pohuan se ishin në një lidhje dashurie. Por tashmë duket se kjo është thuajs
Ronela e zhgënjyer: S’do hesht edhe pse këtu ecin veç të pasurit Nisur nga publikimi i klipit të saj të fundit "Maje men" këngëtarja Ronela Hajati është shprehur përmes disa shkrimeve n
Aktorja e njohur zbulon këngën që Young Zerka i dedikoi Mbesa e Inis dhe Ingrid Gjonit, Ana Lika, njihet si një personazh pa komplekse dhe që shpesh bën batuta. Një këngë m
Plasi sherri, Ronela Hajati "sulmon" publikisht Elvana Gjatën Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më të suksesshme në tregun shqiptar të muzikës. Vetëm pak ditë më parë ajo publi
Ronela i hedh kunja Era Istrefit? Ka kohë që Ronela Hajati e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor dhe tashmë e ka sjellë për fansat e saj. Kënga mban t
U fol se u zunë për një mashkull, Ronela rindez sherrin me Samantën Edhe pse shprehen gjithnjë mirë për njëra tjetrën, Ronela dhe Samnta mesa duket nuk flasin. E ftuar në “Thumb” Ronela
Jennifer Lopez kopjon klipin e Ronela Hajatit? (FOTO LAJM) Është një prej artisteve më energjike në skenë. Ronela Hajati nuk po ndalet së punuari rreth projekteve të reja muzikore
Ronela paralajmëron një stuhi: Mua më pëlqen dasma e madhe Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara në botën e showbizit shqiptar. E ftuar te Rudina, ajo është r
Ronela rrëfen vështirësitë serioze të klipit: Përfundova me qafë të ngrirë Projekti më i fundit i këngëtares Ronela Hajati, kënga “Maje men”, paska rezultuar një “tmerr” i vërtetë gjatë realizimi
Ronela Hajati: Kjo ishte dhimbja më e madhe që kam përjetuar (FOTO LAJM) Ronela Hajati së shpejti do të sjellë projektin e ri muzikor. Këtë njoftim këngëtarja e ka bërë përmes rrjeteve sociale.
Ronela Hajati nuk ia përton fansit: Atë gishtit do të ta fus... (FOTO LAJM) Shumë shpejt Ronela Hajati do të prezantojë këngën më të re në tregun muzikor shqiptar. Kjo prurje e re ka ngjallur s
Ronela Hajati u zbulon "sekretin" kolegeve të saj këngëtare (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati shquhet për stilin interesant që çdohere e sjellë të ndryshëm. Së fundmi ao duke